Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kaj so to zdaj neke mučke z dostavami iz angleškega amazona ?

Vedno je bil UPS zdaj pa kar Delivery By Hrvatska posta

Ker prejšnji paket je bil isto tako in seveda ni nikoli prišel <_< Po izhodu iz italjanskega skladišča se je izgubil. Sem dobil potem refund.

Kaj kurca se ma hrvaška pošta sploh za štulit vmes :wacko:

 

 

 

 

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka
gojc reče pred 4 minutami:

Kaj so to zdaj neke mučke z dostavami iz angleškega amazona ?

Vedno je bil UPS zdaj pa kar Delivery By Hrvatska posta

Ker prejšnji paket je bil isto tako in seveda ni nikoli prišel <_< Po izhodu iz italjanskega skladišča se je izgubil. Sem dobil potem refund.

Kaj kurca se ma hrvaška pošta sploh za štulit vmes :wacko:

 

Vedno do sedaj sem zadnje mesece dobil By Hrvatska pošta. Dejansko imajo zgleda oni prek in pogodbeno dela za njih pošta Slovenije. Pri zadnji dobavi sem prejel SMS, da me ni bilo doma in je paket bil vrnjen... cel zmeden kličem okrog kje je zdaj ta Hrvatska pošta za ponovno dostavo/prevzem... in na koncu dobim našo pošto in je bil paket kar lepo pri njih na naši lokalni pošti. Torej ti je to isto kot, če bi bilo dostavljeno s Pošto Slovenije. Tudi tracking number bo slovenski.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

 

Vedno do sedaj sem zadnje mesece dobil By Hrvatska pošta. Dejansko imajo zgleda oni prek in pogodbeno dela za njih pošta Slovenije. Pri zadnji dobavi sem prejel SMS, da me ni bilo doma in je paket bil vrnjen... cel zmeden kličem okrog kje je zdaj ta Hrvatska pošta za ponovno dostavo/prevzem... in na koncu dobim našo pošto in je bil paket kar lepo pri njih na naši lokalni pošti. Torej ti je to isto kot, če bi bilo dostavljeno s Pošto Slovenije. Tudi tracking number bo slovenski.

 

Ja tracking številka je vidim kao naša slovenska ampak številka ne obstaja v iskalniku.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 20 minutami:

Kaj so to zdaj neke mučke z dostavami iz angleškega amazona ?

Vedno je bil UPS zdaj pa kar Delivery By Hrvatska posta

Ker prejšnji paket je bil isto tako in seveda ni nikoli prišel <_< Po izhodu iz italjanskega skladišča se je izgubil. Sem dobil potem refund.

Kaj kurca se ma hrvaška pošta sploh za štulit vmes :wacko:

 

gojc reče pred 19 minutami:

Hrvat je tat :sick:

V mojem primeru je še vsakič bila pošiljka dostavljena (6 ali 7 krat sem dobil preko te "hrvatska pošta"). Ti nimaš sreče, ne pa obratno. Jebi ga.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 uro:

Kaj so to zdaj neke mučke z dostavami iz angleškega amazona ?

Vedno je bil UPS zdaj pa kar Delivery By Hrvatska posta

Ker prejšnji paket je bil isto tako in seveda ni nikoli prišel <_< Po izhodu iz italjanskega skladišča se je izgubil. Sem dobil potem refund.

Kaj kurca se ma hrvaška pošta sploh za štulit vmes :wacko:

 

Jaz pogosto naročam z amazon.co.uk, pa se Hrvatska posta tako random občasno pojavi :)  Ni pogosto. Ampak je. In vedno švicam, ko je. Namreč, pred pol leta sem naročil en bluray, bili so zadnji izvodi. Res tako, na amazonu je pisal only 1 in stock. Hitro vržem v košarico, plačam, grizem nohte, a bo šlo čez. Juhej, vse v redu. (Po mojem naročilu izdelek na amazonu dejansko postane »out of stock«, na voljo samo še rabljeni za trikratno ceno ali več.) Odpošljejo. By Hrvatska posta. Pošiljke na predvideni dan dostave ni. Je tracking številka, a ne deluje (sem preverjal tudi na njihovi strani). Niti ni pošiljke teden kasneje. Dva tedna. Tri. Nakar dobim obvestilo iz amazona: hvala, da ste nam poslali paket nazaj. Dobili boste refund. WTF? 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 14 urami:

Gnoj = zlato, ne moreš zbežat tej enostavni resnici. Kot da bi vzel idiote iz rtvslo komentarjev in jim dal komentirat vsebino, ki jo sami sproducirajo. Valda mega privlačno.

 

Meni je bil Gnoj najboljš, ko sem bil študent. Takrat so res okoli postopali zanimivi liki, ki jih je bilo smeh brat, pa res dobre debate o temah, ki so me dejansko zanimale. Tam od nekje begunske krize dalje se mi zdi, da je postalo vse skupaj precej bolj dark, ampak so še vedno harali kul momci. Zdaj zadnjih par let pa mi je ogromno antipatičnega folka, ne vem, pač dosti ene škodoželjnosti. Včasih se mi zdi, da je bilo več kreganja zaradi žara debate, zdaj pa imam filing, kot da dosti uporabnikov prav iskreno želi slabo souporabnikom, debata gor ali dol. Sam ko je treba kaj naredit in da ni zunanje motivacije aka službo in plača, je še vedno prelahka skušnjava

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 1 uro:

Meni je bil Gnoj najboljš, ko sem bil študent. Takrat so res okoli postopali zanimivi liki, ki jih je bilo smeh brat, pa res dobre debate o temah, ki so me dejansko zanimale. Tam od nekje begunske krize dalje se mi zdi, da je postalo vse skupaj precej bolj dark, ampak so še vedno harali kul momci. Zdaj zadnjih par let pa mi je ogromno antipatičnega folka, ne vem, pač dosti ene škodoželjnosti. Včasih se mi zdi, da je bilo več kreganja zaradi žara debate, zdaj pa imam filing, kot da dosti uporabnikov prav iskreno želi slabo souporabnikom, debata gor ali dol. Sam ko je treba kaj naredit in da ni zunanje motivacije aka službo in plača, je še vedno prelahka skušnjava

Vidi se da so časi teški, folk je ostarel in so bolj zagrenjeni, pa meni dejansko manjka kultiviranosti. Recimo un zelo dolg monolog od adrianota je res carska stvar, sem si celo shranil, taka spontana, surova, iskrena in intimna izpoved nekega random osamljenega štajerca, ki je naletela samo na posmehovanje. Komentarji so na splošno večinoma pusti in prazni, malo je eksperimentiranja, un m8vantage se edini neki trudi v to smer recimo al pa okult.

 

Pozna se razlika od 15 let nazaj ko smo bli vsi mladi, brezskrbni, skoz žurali in uživali lajf. Zdej prav zaudarja ven frustracija ljudi starih 40 let s familijami, razpadlimi zvezami in stresnimi jobi, ki vsak dan dobesedno poslušajo drsenje njihovih življenj po niču na poti v še en nič. Vsaj tako si jaz razlagam to napetost in agresijo. Osebno mi pa najbolj zamori, da je folk uizico glup in se moram kregat z idioti, posebej neoliberalisti, ki podvrženi zahodni propagandi mislijo, da je kapitalizem neki najboljšega na svetu.

 

Povezava do prispevka

Ima gdo kakšen nasvet, kako naj obnovim gmail account?
Ker mi javlja, da je nekaj narobe z geslom in se moram ponovno prijavit, blablabla, geslo pa sem pozabil in tudi preko nekih kao obnovitvenih mahinacij ne deluje ama nič. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 urami:

Ima gdo kakšen nasvet, kako naj obnovim gmail account?
Ker mi javlja, da je nekaj narobe z geslom in se moram ponovno prijavit, blablabla, geslo pa sem pozabil in tudi preko nekih kao obnovitvenih mahinacij ne deluje ama nič. 

 

Če si pozabil geslo in ves stuff za obnovitev, pač kontaktiraj support, to ti je edina opcija. Kaj točno drugega bi ti lahko tukaj svetovali? Razen, da probamo uganit tvoje geslo, moj poskus je 'dapubec666'

 

Če imaš gor vezane kakšne nakupe ali naprave, ki so še v uporabi, boš lahko obnovil (PC-ji ne štejejo, mobilniki da) 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 18 urami:

Meni je bil Gnoj najboljš, ko sem bil študent. Takrat so res okoli postopali zanimivi liki, ki jih je bilo smeh brat, pa res dobre debate o temah, ki so me dejansko zanimale. Tam od nekje begunske krize dalje se mi zdi, da je postalo vse skupaj precej bolj dark, ampak so še vedno harali kul momci. Zdaj zadnjih par let pa mi je ogromno antipatičnega folka, ne vem, pač dosti ene škodoželjnosti. Včasih se mi zdi, da je bilo več kreganja zaradi žara debate, zdaj pa imam filing, kot da dosti uporabnikov prav iskreno želi slabo souporabnikom, debata gor ali dol. Sam ko je treba kaj naredit in da ni zunanje motivacije aka službo in plača, je še vedno prelahka skušnjava

Jest sem gnoj potem čisto zamudil. Jest sem skoz mislil, da so na gnoju angelB, ki mi nikoli ni bil smešen in podobne budale. Zdej pa praviš, da so sedaj 10x večje budale :)

Men je folk načelom čist cool, razen večine gastarbeiterjev.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

Jest sem gnoj potem čisto zamudil. Jest sem skoz mislil, da so na gnoju angelB, ki mi nikoli ni bil smešen in podobne budale. Zdej pa praviš, da so sedaj 10x večje budale :)

Men je folk načelom čist cool, razen večine gastarbeiterjev.

 

Jaz sem dejansko na gnoj začel hoditi šele v tej zadnji verziji foruma... tako, da tudi nimam pojma kaj se je tam dogajalo prej. Je pa mi toliko zanimivo, ker je kup nekih person, ki dvomim, da bi jih kdaj v življenju srečal in videl še tak (njihov) pogled na svet :D Dosti krat samo zijam od začudenja. Saj ziher kdo tudi kontra... Vmes celo večnost nisem nič sodeloval, sedaj sem spet začel nekoliko na instagnoju, v temah pa še vedno nič ne pišem, ker sem se znal precej zapletati s kom in se raje izognem temu :)

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

wtf pomeni to?
image.png.ea4ca0dd19d98a29db467ca54c551a92.png
Kakšen security key za USB???

Mislim, danes se mi bo res zmešalo. Ne morem se prijavit v google (posledično v email) in potem mi napišejo, da so mi poslali neko geslo na email. Kaj se prav norca delajo?

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Sploh ne razumem teh ključev... kaj pol pa moram ta ključ nositi non stop s sabo, da se prijavim na različne spletne strani? In še telefon, da uporabim NFC ipd.?

 

Že klasičen 2FA mi gre na jetra, ko se želim kam prijaviti in moram nekje to še enkrat potrditi. Jebeni Apple me vedno jebe s tem in moram potrdit na tablici, ki včasih sploh ne vem kje je ali pa je prazna. Na srečo full redko rabim.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Moja žena je šolski primer furjaste babe. Se razpizdi, da je leseni plac za pribor ratal plesniv, fuknila vse ven in šla z največjim zagonom v IKEO kupit nekaj podobnega in ne-lesenega.

 

 Prišla je nazaj z več kot pol preveliko plastično zadevo, ki valda ne gre not v predal. 

 

"Tole bova že za nekaj uporabila, aja pa kdaj greva spet v IKEO?"

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 39 minutami:

Moja žena je šolski primer furjaste babe. Se razpizdi, da je leseni plac za pribor ratal plesniv, fuknila vse ven in šla z največjim zagonom v IKEO kupit nekaj podobnega in ne-lesenega.

 

 Prišla je nazaj z več kot pol preveliko plastično zadevo, ki valda ne gre not v predal. 

 

"Tole bova že za nekaj uporabila, aja pa kdaj greva spet v IKEO?"

To je primer dokaj tipicne babe no :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...