Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

DaCapo reče Dne, 12. 8. 2023 at 23:04:

Medtem ko čakamo na Werazielov posnetek, bi jaz samo dodal, da sem na odru v živo pel z Miranom Rudanom. Praslovana od Predina sva zapela v duetu! 
Posnetka pa žal ni in ga ne bo, ker je bila privat zabava. In od vseh udeležencev, ki so snemali z nekimi telefončki nisem nikoli dobil enega videa. :( 

Dočim, Adi Smolar pa se mi je malce zameril. Ker smo organizirali nastop in je odpel točno zgolj 35 minut in nato spakiral. Ni želel niti komentirat, niti pozdravit, niti poslovilne pesmice,  nič ...  Še v zakulisje ni želel, ker sta z malim sinom dobesedno pospravla in odšla. Takrat sem dobil občutek da je preveč samovšečen al kaj vem kaj. Pokasiral za tiste pol  ure in to je to. Big Star kao? Saj logično po eni strani, ampak s takim odnosom ne moreš pričakovat, da ga najameš še v drugo.  Možno sicer, da je imel slab dan, ampak to si nek glasbenik, ki javno nastopa ne sme privoščit. Plačano je pa itak dobil kot da bi celo noč nastopal.  

Jaz sem se enkrat skregal z njim, je popizdu ko sem reku da je njegova glasba infantilna.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 minuto:

je popizdu ko sem reku da je njegova glasba infantilna

 

Jaz bi tudi če bi mi nek pizdek začel brez vsakega razloga tam samovšečno nabijat neka mnenja o moji glasbi

Mislim koga boli kurac tvoje mnenje, obdrži ga zase kdo si ti da mi boš tam solil pamet glede biločesa, še posebno če nisi glih moj dober prijatelj or whatever

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 11 minutami:

"2 deci gostega" zveni enako silly kot crni sok. 

 

Rumenega bi probal, zgleda kot neka geto šumadijska fanta.

Ne bi, verjemi. Žuti je bil grozen, crnega se je še dalo pit.

 

Sicer pa, v kriznih časih vojne je to bilo popularno, in načeloma edino kar se je lahko pilo, poleg domače rakije.

Povezava do prispevka
Adr reče pred 17 urami:

 

Jaz bi tudi če bi mi nek pizdek začel brez vsakega razloga tam samovšečno nabijat neka mnenja o moji glasbi

Mislim koga boli kurac tvoje mnenje, obdrži ga zase kdo si ti da mi boš tam solil pamet glede biločesa, še posebno če nisi glih moj dober prijatelj or whatever

 

najboljš pol kr po vzoru slovenskih reprčkov

v živo vsi:  o kk dobro, v redu si tole porihtal

za hrbtom pa neskončno norčevanje o Bruketu al pa kako nej že nekdo najde pravi hip-hop za Dražiča itd.

 

hvala bogu, da nekateri vsaj v obraz povejo iskreno mnenje

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 3 urami:

Je kr dejstvo, da so njegove pesmi z izjemo pomladi pa soboške frajle recimo namenjene nepolnoletni publiki. 

Vse kar je delal z Letečimi potepuhi je malo bolj dark in za polnoletno publiko. Od Jaz Sem Nor dalje pa sure, se strinjam.

 

Samo vseeno ne vem v kakem kontekstu si mu ti podal svoje mnenje? A te je vprašal za mnenje ali si mu kar podal sam od sebe?

Povezava do prispevka

Zuni na čiku sva se menila randomly o muski in sem ga vprašal, če ima še kake "resne" (ne spomnem se kiro besedo točno sem uporabu) komade v stilu Daleč je za naju pomlad, ker mi ta izstopa in mi je edini zares dober odkar nisem več otrok in se je neki razburu, da so vsi njegovi komadi resni in sem reku da ne lih, tako po ritmu, melodiji in besedilu vsi kažejo v smeri nekih lahkotnih mladinskih pesmi, pol mi je reku da je "Jaz sem nor" resen komad o norosti, pol mi je začel pet še nek komad o politiki in kapitalizmu, kao kako je resen itd. Sej sem se mu pol opraviču, da nisem mislu bit žaljiv, sam pač kokr jaz razumem glasbo mi je to uizico bolj za otroke in mladostnije, pa mislim da se bo z mano strinjal vsak racionalen človek. Hitri, poskočni ritmi, easy melodije, smešna in lahkotna besedila ... vse kaže v eno smer. Jasna je razlika med vsem, kar je naredu in med Daleč je za naju pomlad.

 

Sam tko, iskreno rečeno ko mi začne nekdo pri glasbi poveličevat besedila in jim dajat neko težo ga ne smatram kot nekoga, ki razume umetnost. Ok izjema je valda hip hop, ki je taka zvrst, da je besedilo ključen element. 

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 1 uro:

Sam tko, iskreno rečeno ko mi začne nekdo pri glasbi poveličevat besedila in jim dajat neko težo ga ne smatram kot nekoga, ki razume umetnost. Ok izjema je valda hip hop, ki je taka zvrst, da je besedilo ključen element. 


Še en k ni Šabana resno poslušal.

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Besedila so ključna. Da plače srce!

 

Instrumental je support besedilu in pri večini pesmi v drugem/tretjem planu.

 

Ja saaad plačem i duša me boliii, jer sad ona drugog voli. I uz času ja provodim dane...

 

lp

 

 

kdor ne klikne play, nima srca

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...