Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 minuto:

Nekoč sem full rad gledal te filme. Dandanes pa so mi nekatere stvari preveč disturbing... Zanimivo ali pa mogoče tudi ne, da me starejšega bolj moti. Tudi posnetka umora tiste ženske v Bosni pred dnevi nisem želel pogledati, ker potem razmišljam o takih zadevah. Včasih nisem. 

Pretežno +1, tudi jaz sem mlajši lahko pogledal te disturbing filme, zdaj ni šans

 

Tudi razne liveleak zadeve samo proč od mene

uredilo bitje Hernire
Povezava do prispevka

Jest sem isto pussy ratal. Najbolj scary mi je bila tista izpred dveh mesecev k je fotr gledal in ena svabica snema k fanta tiger shark kos kos požira, medtem se pa dere papa papa pomagej… daaamn… da to kot fotr nemočno opazuješ.

 

Pol najd in ubil sharka in kar v želodcu roke in noge.

 

Letos dalj k 50 od obale nisem plabal. Sploh k sm gledal map in da so white sharki tudi v jadranu lol…

Povezava do prispevka

Jaz tudi nisem fan westernov, sta mi pa bila "The good, the bad and the Ugly" ter "Once Upon a Time in the West" res zakon filma.

Aja, pa kaki novejši westerni/rimejki so mi tudi precej kul. True Grit, The Ballad of Buster Scruggs, Bone Tomahawk (tale je tudi zakon horror).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Hernire reče pred 26 minutami:

Meni je najljubši Pasolinijev film Evangelij po Mateju, nisem jih pa še dosti gledal. Pred leti sem kupil tudi eno njegovo knjigo, ampak mi je bila precej meh, pomoje je v filmih boljši, ker Evangelij po Mateju mi je res fantastičen. Sem gledal tudi dokumentarec Location Hunting in Palestine, ki ga je sosledno posnel (je na Karagargi), bi pa bilo zanimivo videti tudi dokumentarec o dogajanju po filmu, ker pač, nekateri krogi niso preveč dobro sprejeli, da je homoseksualni ateistični marksist posnel film o Jezusovem življenju, za nameček pa vse dialoge za razliko od ostalih filmarjev, ki so jih vedno predelali, vzel neposredno iz Evangelija. In s tem ne mislim samo cerkvenih krogov, tudi njegovi buddyji niso dobro sprejeli, da je tovariš posnel tak film. Je imel v mislih tudi nadaljevanje o dogajanju z apostoli po Jezusovi smrti, ampak je Pasolinija nekdo prej do smrti pretepel, potem pa še povozil z avtomobilom, večkrat, da bo mera dobra, in za vsak primer še polil z bencinom in zažgal. 

Ni lih copy paste, ene stvari so spremenjene, sem bral enkrat razlike v enem članku. Drugače sem v Ekranu napisal članek o njem, če si ga nisi prebral, ti ga svetujem za prelet njegove filmografije. V osnovi je evangelij po mateju hotu posnetc kot religiozen film skozi oči ateista kao.

 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 26 minutami:

Pretežno +1, tudi jaz sem mlajši lahko pogledal te disturbing filme, zdaj ni šans

 

Tudi razne liveleak zadeve samo proč od mene

Snuff filmi, še posebej snuff zaradi snuffa, brez ozadja, smisla, zgodbe, ideje, je brezveze gledat. Ni grozljivo, nima nobenega učinka na nivoju kvalitetnega horor filma, razen, da je ogabno, ponavadi brez razloga.

Malo bolj mainstream primer je Serbian film, zadeva je zabita ko noč, disturbing kar tak, ker je lahko. Kontra primer je Martyrs, ki ni toliko disturbing, ampak vse te scene peljejo zgodbo naprej in so tam z razlogom.

Povezava do prispevka
Vse_je_najslabse reče pred 7 minutami:

Ni lih copy paste, ene stvari so spremenjene, sem bral enkrat razlike v enem članku. Drugače sem v Ekranu napisal članek o njem, če si ga nisi prebral, ti ga svetujem za prelet njegove filmografije. V osnovi je evangelij po mateju hotu posnetc kot religiozen film skozi oči ateista kao.

 

 

Daj članek... Al nočeš zaradi podatkov? 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 17 minutami:

Jaz tudi nisem fan westernov, sta mi pa bila "The good, the bad and the Ugly" ter "Once Upon a Time in the West" res zakon filma.

Aja, pa kaki novejši westerni/rimejki so mi tudi precej kul. True Grit, The Ballad of Buster Scruggs, Bone Tomahawk (tale je tudi zakon horror).

je kr ene par kulskih novodobnih western filmov, Bone Tomahawk mi je najljubši, Power of the Dog, Revenant (jaz ga štejem pod western zaradi tega kdaj se dogaja), Hateful Eight, Slow West, True Grit, 3:10 to Yuma

 

edino Django Unchained mi je mal tko-tko od teh bolj priznanih filmov

 

mel sem kako leto obdobje, ko sem tedensko gledal pa spisal krajšo recenzijo na fb, tudi zato da ne pozabim (ker jaz hitro pozabljam)

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:

Tarantino je enostavno love or hate. 1:1.
Npr. njegov Pulp Fiction mi je še vedno en najboljših filmov ever,

Se ne strinjam za love or hate, ker niso vsi filmi na istem nivoju. Pulp Fiction, Inglorious Basterds, Once Upon A Time in Hollywood in Kill Bill duologija so zame kar dosti ljubši (subjektivno boljši) od ostalih.

 

Reseirvor Dogs se je slabo postaral pa tudi še ni tako dobro posnet kot kasnejši filmi, Jackie Brown mi je kul, njegov segment v Four Rooms je zakon, samo cel film je okayish, Death Proof nisem fan (pa tudi tega žanra ne, tako da moje mnenje ne velja veliko tu), Hateful Eight je kul, samo predolg film, Django Unchained mi je dolgočasen na trenutke

Povezava do prispevka
Hattori reče pred 4 minutami:

Love it or hate it, Tarantino je top 5 ever zlahka...

Mogoče? Samo on dela bolj pulpy filme napram Kubricku ali pa celo Spielbergu, zato bi jaz rabil resno premislit, če ga naj štejem v top5. Ampak je pa seveda carski režiser, ne pravim da ni, samo pri vseh teh imenih je težko izbrati res definitiven top5.

 

Kam sodi Edgar Wright? Meni Edgar Wright še ni naredil slabega filma :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...