Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 5 urami:

Konceptualizacija 3d prostora je moji nerešljiva uganka.
 

"Ampak 4x sem merila", dokler je nova omarca vsaj 15cm preširoka za 45cm širok plac.

 

Tretjino do polovico prevelko, od oka vidiš da ne gre. 

 

tbfh sem morala čist vsak kavč izmerit da sem vidla če gre not al ne

sam ajde pri nama je blo vprašanje če je 230 al 250cm širok

Povezava do prispevka

Sem se odločil za malo minimaliziranja in bom fuknil vse naprintane članke v smeće in si na IPAD nasnel tiste meni najbolj essential. Kateri app za na IPAD je najjači za branje PDF člankov, označevanje, počrtovanje etc.? Da res smoothly dela in si lahko fino počrtuješ in dopisuješ misli? Sem precej nov v apple ekosistemu in me zanima, če je kak apple native app, ki je jak za to? 

 

Povezava do prispevka

Nimam posnetkov, bodo pa. Also Adi Smolar je sam rekel, da moramo reprji bit poleg na Kantfest, ker več delamo na besedilih, dvojnih pomenih, samosvojih rimah kot trenutne neke nove generacije "običnih" kantavtorjev.

 

Tisti, ki je dobil bron, so ga skurcali, da fejka Mlakarja. Itak je bil samo en komad reprski, na drugem bolj pojem.

Povezava do prispevka

Medtem ko čakamo na Werazielov posnetek, bi jaz samo dodal, da sem na odru v živo pel z Miranom Rudanom. Praslovana od Predina sva zapela v duetu! 
Posnetka pa žal ni in ga ne bo, ker je bila privat zabava. In od vseh udeležencev, ki so snemali z nekimi telefončki nisem nikoli dobil enega videa. :( 

Dočim, Adi Smolar pa se mi je malce zameril. Ker smo organizirali nastop in je odpel točno zgolj 35 minut in nato spakiral. Ni želel niti komentirat, niti pozdravit, niti poslovilne pesmice,  nič ...  Še v zakulisje ni želel, ker sta z malim sinom dobesedno pospravla in odšla. Takrat sem dobil občutek da je preveč samovšečen al kaj vem kaj. Pokasiral za tiste pol  ure in to je to. Big Star kao? Saj logično po eni strani, ampak s takim odnosom ne moreš pričakovat, da ga najameš še v drugo.  Možno sicer, da je imel slab dan, ampak to si nek glasbenik, ki javno nastopa ne sme privoščit. Plačano je pa itak dobil kot da bi celo noč nastopal.  

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pomoje je bil ljubosumen, ker ga je Fata (Lucija Ćirović) čisto zasenčila. Ženska je treskala smešnice sto na uro in smo jo morali prav vlečt dol z odra. 

Glede teh standup komikov smo pa imeli tudi Kuntnerja, ki je nastopal kot "Mojstrovalec" in pač promoviral "DIY". Faca, ampak čisti alkoholik. Ob 10.00 dopoldan smo bili na kavi in si je naročil dva deci (!) vodke. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...