Skoči na vsebino

Trenutno igram [03/2021]


AMF

Priporočeni prispevki

Outrider DEMO

 

Ni slaba igrica. Neka mesanica med Gears of War in Divison. Ni AAA spil ampak good enought. Sigurno boljse od Anthem 🤣🤣

 

Story mi je presenetljivo zanimiv. Se vidi, da writer ima nek minimalen smisel za SF. Dialogi so na momente celo zabavni. 

 

V glavnem.. zanimivo, probajte demo.

Povezava do prispevka

Sem ga testiral in nisem bil neki baš navdušen. Zgodba je sicer kul, ampak so igralni elementi bedni. Vse mape so narejene z strateškimi zakloni, ki ti narekujejo koliko časa se boš streljal. Meni se je po nekaj urah igranja začelo vse skupaj ponavljati.

Streljanje je ok, powerji so tudi vizuelno kar ok.

 

Iskreno mi je bil Anthem mnogo boljši pri streljanju in mapah. Samo le ta ni imel toliko raznolikosti 

 

 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 11 urami:

Outrider DEMO

 

Ni slaba igrica. Neka mesanica med Gears of War in Divison. Ni AAA spil ampak good enought. Sigurno boljse od Anthem 🤣🤣

 

Story mi je presenetljivo zanimiv. Se vidi, da writer ima nek minimalen smisel za SF. Dialogi so na momente celo zabavni. 

 

V glavnem.. zanimivo, probajte demo.

 

Zgodba je men tko junk da tud če je nebi blo. Gameplay niti ni švoh, sam kaj ko je level design v podnu. Pa lipsync ne sam da ni obstoječ. Na momente je tud 5-10 sekund razlike med govorjenjem in dogajanjem na ekranu. Sem igral ene 3 ure pa zbrisal. Če bodo zadevo spoliral in ko bo 20$ pa mrbit preigram.

Povezava do prispevka

Začel špilat Ratchet & Clank (2016).

 

Dolgo nazaj v zlatih časih gaminga na PS2 sem nonstop igral original in še ostale, ki so ble na sistemu. Res nora nonstalgija. Začel sem na hard. Me pa veseli, da se bota po dolgem času vrnila med žive v Rift Apartu.

 

 

uredilo bitje Tijuana
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 1 uro:

Žal je remake podebiljen napram originalu. Zgodba za sedemletnike, gameplay poenostavljen, leveli polinearnizirani, manj platformanja, manj carskega odnosa med likoma. Forumska smetana razlagaša: smeti.

 

Forumsko plebejstvo se ne bi moglo bolj ne strinjati. Igrica se igra super, grafika je vrhunska, gameplay vleče, zgodba čiso ok, kot celota odlična, vsaj 8,5/10. Če bi vse tri igrice iz ps2 ere takole predelali, z veseljem nastavim rit tistemu, ki bi odobril projekt.

Povezava do prispevka

Ali pa če bi jih preprosto predelali tako, da jih ne bi poneumili. Mislim Ratchet in Clank sta res carski par s carskim odnosom. Zakaj so šli v rimejku odnos prekopirat iz filma (ki ima na Metacriticu epsko oceno 29/100), mi ne bo nikoli jasno. Zraven pa še malo podebilili levele in jih naredili bolj linearne. Fuj. Res med najslabšimi rimejki ever, ki po moje dela hudo škodo seriji — recimo Galko je igral rimejk, če se prav spomnim, pa mu je bil kar ene otročje smeti. Zdaj je pri njemu cela serija kontaminirana s tem priokusom, čeprav je v resnici izdelek, ki so ga rimejkali, zelo subverziven in ima ogromno story bitsov, ki so carski odraslemu človeku. 

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Chamir reče pred 10 minutami:

Ali pa če bi jih preprosto predelali tako, da jih ne bi poneumili. Mislim Ratchet in Clank sta res carski par s carskim odnosom. Zakaj so šli v rimejku odnos prekopirat iz filma (ki ima na Metacriticu epsko oceno 29/100), mi ne bo nikoli jasno. Zraven pa še malo podebilili levele in jih naredili bolj linearne. Fuj. Res med najslabšimi rimejki ever, ki po moje dela hudo škodo seriji — recimo Galko je igral rimejk, če se prav spomnim, pa mu je bil kar ene otročje smeti. Zdaj je pri njemu cela serija kontaminirana s tem priokusom, čeprav je v resnici izdelek, ki so ga rimejkali, zelo subverziven in ima ogromno story bitsov, ki so carski odraslemu človeku. 


Meni je najbolj carski lik Captain Qwark.  Sicer pa tega novega rimejka na PS4  (še) nisem igral, dočim z velikimi upi čakam na Rift Apart (tako kot verjetno večina). :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
seattle reče Dne, 26. 2. 2021 at 13:36:

Squadrons je kul game....sploh pa v VR


Povej več, prosim!  (VR me sicer ne zanima). Imam pa točno to igro na "radarju" in namen v kratkem nabavit... 
Je solidna dolžina v story mode? Se lepo igra na kontroler? Vse spolirano in kot mora biti (ipak je zadeva dokaj poceni) ? 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 9 minutami:

Povej več, prosim!  (VR me sicer ne zanima). Imam pa točno to igro na "radarju" in namen v kratkem nabavit... 
Je solidna dolžina v story mode? Se lepo igra na kontroler? Vse spolirano in kot mora biti (ipak je zadeva dokaj poceni) ? 

 

Valhallo si obrnil al dnar bek fliknil :D

 

Drugo ne?

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Valhale sploh nisem igral od takrat, ko sem jo nabavil. Ca. 3 ure vse skupaj :) 

Ampak bo tudi padla, saj jo imam za večno.

 

Saj vem, pohecal sem se. Ampak dejansko dosti krat zasledim, da pišeš kako imaš nekaj na oku in misliš nabavit igraš pa itak nič :D

 

Skoraj bi upal stavit, da se Valhale, ki rabi 100 ur al več... ne boš lotil :) Jaz sem rabil nekaj čez 130 ur.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Saj vem, pohecal sem se. Ampak dejansko dosti krat zasledim, da pišeš kako imaš nekaj na oku in misliš nabavit igraš pa itak nič :D

 

Skoraj bi upal stavit, da se Valhale, ki rabi 100 ur al več... ne boš lotil :) Jaz sem rabil nekaj čez 130 ur.


Seveda se je bom lotil, saj je kul igra. Vse AC-je sem igral do sedaj. Ok, mogoče nisem vseh končal, ampak vseeno...
Btw, od iger je bil v zadnjih dnevih na sporedu edino Chicken Police , kratek ampak silno sladek grižljaj. Priporočam! Gre sicer za bolj ali manj interaktivno zgodbo, čeprav je spolirana  dokaj v nulo (vsaj glede voice actinga, noir vzdušja, tudi same zgodbe itd.). Mogoče malo kratka zadeva, ampak vseeno super za preigrat.

 

Povezava do prispevka

R&C R = slab popcorn trash, to vsak forumski sladokusec / elita / podjetnik, itaq

 

Drgač sem pa pri zadnjem boss fajtu v Divinity OS 2. Že cel špil so težki bossi, lomijo te ko kurca skosss, od prvega fajta do zadnjega je vsaka borba čisti survival horror... Ampak kaj te pa pričaka na koncu je pa prov vredno lastnega zapisa :D

 

Najprej uletiš pred enega modela ki je glavna oseba v mitologiji sveta in o kerem bereš cel špil, okrog njega se suče glavna vera, neke vrste odrešenik / Jezus, pač božji sin oz bitje z božjim bitom ki naj bi zapustil svet pred desetletji. Ampak valda se v resnici modelu zmeša, rata evil, fejka svoj death, pobije par milijonov ljudi in naredi cel genocid nad parimi rasami, ni da ni, pač treba ga je ustavit. Torej na koncu se basically tolčeš z bogom. Za pomočnico med fajtom ima u iber močno čarovnikinjo iz ancient undead rase, ki jo pred tem fajtom srečuješ cel špil in razfukava cele ladje, ruši templje, tko res do konca badass in močna pička, ziher bi zdej delala pri Biddenu. Tretji asistent je še en legendarni zlobni polbog in kralj, okrog katerega se vrti celotni evil lore v obeh serijah - Braccus Rex. Slednjega si ubil v D: OS1 v enem od najtežjih fajtov v špilu in evo ga spet, tokrat obujen od mrtvih in zasužnjen via prej omenjena evil čarovnica. Tem trem norcem, ki bi imeli v fer in normalnem špilu vsak svoj boss fajt, se pridružo še nek brutalen sorcerer ki meče noro močne AOE spelle, assassin / lokostrelec ki ti v šusu štihne enega lika in še nek undead husk, tudi s svinjskim dmg-jem. Tako da se naenkrat butaš s šestimi liki: tremi god-level bossi in tremi ful močnimi elite level nasprotniki.

 

Se butaš z zgornjo veselo družbo prvič, tvoj celoten party se poserje v hlače in crkne v dveh turnih. Nice. Tole ni šans da boš naredil. Vseeno loadaš, spremeniš spelle in equipment, spet crkneš, jovo na novo. Končno dobiš malo filinga, kako približno bi lahko šel fajt, da imaš vsaj 1% šanse. Ampak valda spet crkneš ko deževnik. Po nevem kerem poskusu pa evo, zdržiš začeten pounding od božanskih prijateljev, počasi začenjaš dobivati pobudo. Končno ubiješ prvega nasprotnika (tebi vmes sicer crkneta dva lika ampak pustimo zdej detajle)... Ko se prekine battle (life bari, statusi in crknjeni liki se ne regenerirajo), Braccus Rex spusti speech, da je ves čas samo fejkal da je enslaved in da v resnici sodeluje z ultimate supreme evil bogom "God king", ki se je tisočletja nazaj boril in izgubil borbo s Sedmimi bogovi (potomec teh sedmih bogov je ta Kristus, proti kateremu se tolčeš v temu battlu). Vse skupaj vas prežarči v neki astral plane, kjer se mu pridružijo še trije mega močni evil bossi iz prejšnjih epizod, vsak sposoben instant killa, in pa faking leviathan beast ki mu ga pošlje na pomoč God King - dejansko kakih 500 m velika pošast, ki spušča po 2 AOE spella na turn, tako močna, da ti v enem turnu pobije po dva lika, če niso glih na 100% healtha in armorja. Hkrati se zaradi izdaje in propadlega plana popolnoma sfuka evil čarovnici, ki na zaostreno situacijo odreagira tako, kot mora odreagirati vsak močan CEO - spremeni se v 50 m velikega zmaja, do konca nabitega s healthom in vsem možnim armorjem in s killer AOE napadi.

 

Kakšna je torej situacija: tvoja ekipa štirih pedrov v usnjenih hlačah, nošenih po dalmatinsko (torej brez gat), se po najbolj zajebani bitki v špilu, brez healtha in z vsemi pokurjenimi spelli, skoraj ziher ti je že dejansko umrl vsaj en lik, naenkrat bojuje proti dvema skupinama, ki jih sestavljajo:

 

Team Odrešenik gone genocidal maniac

- Božji sin

- 50 m zmaj

- elite assassin / archer

- elite sorcerer

- elite undead husk

 

Team God King

- Braccus Rex, boss v D: OS 1

- chapter 4 boss Isabelle (sorcerer)

- chapter 4 boss neki evil paladin

- še neki u iber zafukani boss, ki meče AOE spelle

- 500 m velik leviathan beast, poslan nate s strani nekaj tisoč let starega ultimate evil božanstva

 

Tudi če loadaš je zadnja faza špila že nekaj ur zaprta za travel in ne moreš nazaj v mesto, če bi mogoče pomagal še boljši armor ali orožje ali respec likov (ne bi pomagalo).

 

Tko se naredi zaključek epic FRP-ja, dame in gospodje :D:D 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Nabavu obadva dlcja za Dead Cells

 

Mal sem ze pozabu kaksna zafukana platformska poezija je to. 4 cell runa mi ne uspe nardit, pa mam lahk perfektn gear od zacetka, double bow z freeze blastom pa mi ne rata zaenkrat. Cutim pa da sem blizu

 

Novi biomi so kjut as fuck :wub: Pa novi enemyji, blowgunnerji, ki ne samo da te gladko prefukajo z izstrelki skozi stene, ampak ti za povrh se spizdijo stran :wub: :wub: Pa novi skill, mushroom boi! ki spawna malega pokemona ta pa prefuka vse zivo skupi s tabo :wub: :wub: :wub:

 

Zdle vbistvu komi vidim, kolk geara se mam za odklenit, zadn cajt, da sem se spravu mal nazaj grindat :)

Povezava do prispevka

Snowrunner - lagani večeri ob srebranju piva so s tole igro še boljši. Ne vem kako, ampak developerjem je nekako uspelo narediti igro tako, da te vleče naprej v raziskovanje in opravlanje različnih nalog.

Meni je nekaj povsem novega, ko se odločim sam sebi otežiti prenos tovora z večjo prikolico in težjo potjo. Pomoje zaradi tega, ker vem, da bom v enem trenutku ostal v blatu in potem iskal možnosti za rešitev tovora :D 

Povezava do prispevka

Končal Dark Souls 2 SOTFS. 
Overall dober špil, ampak meni osebno vseeno pod DS1 ter DS3 (da BB in Sekiro niti ne omenjam). Tudi sicer se mi zdi najlažji od naštetih (vključno z dlc-ji) - če odštejemo čizrske gang bange seveda.

Pojma nimam s čim začeti zdaj... Control?

Povezava do prispevka

Jaz imam kolega, ki je šele zdaj kupil PS4 --- pa od nekih mainstreamerjev že od srede PS3 generacije ni nič igral, razen da je GTA 5 obrnil na kompu

 

Trenutno je pri Uncharted 4, naslednji na spisku je Red Dead Redemption 2 

 

Dobil je zraven še ene 10 retail igric ala Horizon, TLOU remake, Bloodborne, Dark Souls 3 ... Nek res proper igralec mu je prodal, same top igrice 

Povezava do prispevka

Jeben RNG v Dead cells...

 

Reworkali so vecino orozarne, odkar sem nazadnje igral. Heavy crossbow je zej treba riloudat po tanovem, heh. Pa ice crossbow dejansko ni vec piece of junk. Shieldi in razni spartan sandalsi so itak skos scrap metal, turreti so se vedno way to cheese, RNG je se vedno sposoben kazati fakica v mnogokaterem restartu in ti ponudit po 3 cursed sworde naenkrat in podobno

 

Still, najboljsi platformer zadnjih parih let, fight me

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

daj seznam kaj si prešpilal iz PS4 ere in keri špili so ti bili dobri pa ti bomo dali take nasvete da boš še en teden na sestankih sedel s prekrižanimi nogami

Uf, v bistvu bolj kot ne tiste po raznih lestvicah “must play” naslove. Ok, nisem jrpg-jev (FF in slično), ker mi nekako ne potegnejo (razer Nier, ki mi je bil začuda top). Sicer mi je preferenca pri špilih ali dobra zgodba ali pa, da predstavlja nek challenge/zadoščenje ko uspeš (naj si bo to tipa From ali pa pri reševanju puzlov).

Sem pa sprobal Control in mi zaenkrat kar sede. Zgodba je sicer še čisti WTF, ampak špila se pa dobro (performance mode >> quality, dualsense implementacija tudi kar doda k filingu).

Kakšno malo bolj ne-mainstream priporočilo?

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...