Skoči na vsebino
Bessie

[PS4] PlayStation 4

Priporočeni prispevki

Če kupim kodo za PSN+ (recimo Nizozemska). Mi bo zadevo registriralo za slovenski račun?

Hvala!

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Po mojem ne. Moraš kupiti za regijo v kateri imaš račun. Saj za ps plus in nalaganje denarja to zagotovo drži.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Sicer nisem probal in raje počakaj, da kdo potrdi. Ampak baje so Slovenski, Nemški, Francoski ipd. računi EU in bi naj vse isto delalo. Drugo pa je recimo USA.

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Ah, to sem mislil tudi jaz, dokler nisem kupil ps+ v Trstu oz. Ps4 in prvi ps+ v testu pol drugega pri nas.. ne gre skupaj. Za druge drzave ne vem. Sam ne prime kod ko reedemas

Ampak okej. Kot receno v skrajni suli naredis acc za uno drzavo linkas acc s tem ki igras in ti velja ps+ tudi na drugem, to se ve.

uredilo bitje bigboss82

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Veliko razočaranje v NBA 2K20. Hotel sem ustvarit My Team Olimpija Ljubljana in ni Ljubljane med mesti. Beograd je, še faking Bamberg in Zielono Goro lahko izbereš, rojstnega mesta Donketa pa ne. 

Deli prispevek

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nedavno brska   0 članov

Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.

• Ustvari novo...