Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Zarad mene se ljudje lahko tudi cepijo če se nočejo sami okužit

 

Sam nej nehajo govorit da z karanteno čakamo da se bo 60% ljudi cepilo

 

Taprva stara že dobila svoj fiks. Mal nej pospešijo te slaboimuni da dobijo svojo injekcijo

uredilo bitje Marvak
Povezava do prispevka

Fantje spet in spet pridemo do podobnega zaključka... zdaj bi moglo biti že vsem logično, virus ima svojo pot, ki jo bo nadaljeval ne glede na vse ukrepe. Vse države imajo ne glede na strogost vrhunce in padce. Nič mu ne moremo trenutno, naredil bo svojo pot, ki jo ima. Dosti jih bo umrlo, še dosti več preživelo. Žal mi je vseh žrtev, ampak ne vi, ne jaz ne bomo večno. Mene je največji strah, da rešujemo nekaj kar rešiti se ne da, na račun trpljenja preživelih in naših zanamcev. Že zdaj me je strah maja, junija 2021, ko bomo gledali koliko firm bi se lahko odprlo... pa se ne bo nikoli več :(

uredilo bitje tomazek
  • Račka +1 7
  • Groot, ki sir je 1
Povezava do prispevka

https://www.rtvslo.si/zivljenjski-slog/ture-avanture/ni-vec-treba-gledati-skozi-okno-in-kranjska-gora-se-zdi-kot-st-moritz/545414

 

Cakaj malo, kaj po novem se lahko gibas med obcinami stalnega in zacasnega bivalisca? Kdo se tukaj dela norca?

 

"Če ima posameznik stalno ali začasno prebivališče v občini iz drugega odstavka 1. člena tega odloka, je lahko nastanjen samo na enem naslovu prebivanja in se ne sme seliti med obema prebivališčema."

 

Aja sej res, sem pozabil, da je tukaj izjema glede vzdrzevalnih del na zasebnem objektu. Ce pa gres se par zavojev po strmini nardit, ti pa pogledamo skozi prste.

 

Zakaj se sploh kdo uposteva te omejitve? Svetujem, da zacnete masovno prijavljat zacasna bivalisca povsod po Sloveniji.

Povezava do prispevka
Amare reče pred 34 minutami:

https://www.rtvslo.si/zivljenjski-slog/ture-avanture/ni-vec-treba-gledati-skozi-okno-in-kranjska-gora-se-zdi-kot-st-moritz/545414

 

Cakaj malo, kaj po novem se lahko gibas med obcinami stalnega in zacasnega bivalisca? Kdo se tukaj dela norca?

 

"Če ima posameznik stalno ali začasno prebivališče v občini iz drugega odstavka 1. člena tega odloka, je lahko nastanjen samo na enem naslovu prebivanja in se ne sme seliti med obema prebivališčema."

 

Aja sej res, sem pozabil, da je tukaj izjema glede vzdrzevalnih del na zasebnem objektu. Ce pa gres se par zavojev po strmini nardit, ti pa pogledamo skozi prste.

 

Zakaj se sploh kdo uposteva te omejitve? Svetujem, da zacnete masovno prijavljat zacasna bivalisca povsod po Sloveniji.

tako je, če si dovolj bogat da si lahko privoščiš vikend v kranjski gori te virus pusti primiru

 

to je zelo inteligenten virus

Povezava do prispevka
Profesor praktičnega pouka reče pred 29 minutami:

Kdo je bil ze glasen, da mamo najstrozje ukrepe in da nemcija ipd. majo vse odprto pa okuzbe padajo?

 

 

 

A to misliš Nemčijo, ki je imela šole odprte do sedaj, nima nikakršnih "omejitev na občine", kjer normalno obratuje potniški promet, kjer je kazen za masko 50€, kjer se lahko srečuje 10 ljudi iz več gospodinjstev...?

 

Pa poglej si tale graf: https://www.statista.com/statistics/1139048/coronavirus-case-rates-in-the-past-7-days-in-europe-by-country/

Povezava do prispevka

Nemčija šele sedaj nekaj zapira in to zelo malo v primerjavi z nami, ki smo že 2 meseca v "arestu". Pri njih bojo šole samo podaljšale počitnice za 3 dni. do sedaj so laufale normalno, kot številne druge zadeve. Kolega se je ravno vrnil z dela v Nemčiji in ostane doma čez praznike pa pravi, da si do sedaj vsak dan komot spil na štantu kuhano vino, šel v lokal, trgovino... Zunaj ni mask... Sedaj bojo poodstili določene zadeve, 3/4 gospodarstva pa ostaja odprtega še naprej.

 

Kaj eni prisluhnete samo tistemu začetnemu stavku "Nemčija (ali katerakoli država) se zapira" in potem hitro letite postat: aha kaj sem vam rekel... pa sploh ne poslušate celotne novice kaj se v bistvu zapira?

Povezava do prispevka

Torej, ker želi vlada preprečiti delo na črno in imeti boljši nadzor nad širjenjem virusa, bodo sproščali določene ukrepe od torka do vključno 23.12. Pa še to samo v regijah z epidemiološko boljšo sliko. Torej 4 regije kjer dela na črno več ne bo, v vseh ostalih pa še normalno dalje.

 

Juhej naša vlada.

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 1 uro:

upam, da je slikca legit in da ne razglašam krive vere (našel sem jo pri parih različnih virih, zato ne bi smelo bit problema).

 

 

toliko o 'masko sem si dal dol, ker sem naredil požirek vode' Kacinu.

Tole je pomojem slika izpred časov obveznih mask. Ko si moral držat razdaljo in ni bilo treba maske. 

 

Tolk bumbarji pa spet niso no

Povezava do prispevka

Mene pa zanima, če ta vlada še sledi vsem spremembam odlokov? Komunikacija pa še vedno na takem nivoju kot, da bi govorili oni in ljudstvo dva različna jezika. Sproščanje ukrepov je pa itak smeh, večno razdeljena miniaturna kokoška. Pa kaj si ti ja nor čuj. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...