Skoči na vsebino

COVID-19


Priporočeni prispevki

Ko sem se jaz testiral na Meti, je bilo tudi polno - ljudje pred mano, ljudje za mano. Uro sem imel ob 19:10, tako da pomoje kar gladko cel dan furajo teste tam ... 

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 28 minutami:

Ko sem se jaz testiral na Meti, je bilo tudi polno - ljudje pred mano, ljudje za mano. Uro sem imel ob 19:10, tako da pomoje kar gladko cel dan furajo teste tam ... 

 

 

dajmo vse, ki morda imajo kugo, skupaj v vrsto, da se zagotovo okužijo

 

lp

 

 

 

 

Povezava do prispevka
YourReptilianOverlord reče pred 4 urami:

 

Samo bookmarkam za nekoč, ko boš zagovarjal prerazdelitev prispevkov. 

Komot.

Pač mi je blo fascinantno, da nekdo reagira/upravičuje tako, da gre za primerjavo dat NovaTV, namesto da se reče, da bi rtvslo moral predstavljati ostalim hišam vzor kvalitetnega, objektivnega podajanja informacij, glede na to da imajo top kader in jih financiramo kot takšne.

Moje mnejnje glede prerazporeditve prispevkov je še vedno takšno, da bi moral it korekten delež regionalnim televizijam. 

Povezava do prispevka
Alimpija_Mirić reče pred 4 urami:

Jaz mam jutri tudi eno obsežno protetiko za začet in ne vem ali se sploh naj lotim ali ne.

Ker nekaj se govori da bodo zaprli do konca leta...

Kolegi me kličejo in so v istih dilemah, sprašujejo ali bom še delal protetiko ali ne ...

Ne vem kaj naj rečem. 

Mogoče boljše da ne. Po drugi strani nas bodo a spet nebali da ni norme in da jo moramo za obdobje zaprtja not spravit...

 

ampak ce zacnes proces jutri in pride do lockdowna v ponedeljek a ne bos zakljucil kar si zacel? kdo ti bo to preprecil. mislim, ni smiselno da prekines zdravljenje.

to ni neko ciscenje kamna in se to je lahko nujno.

 

kako je to JJ zrihtal?

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 57 minutami:

 

ampak ce zacnes proces jutri in pride do lockdowna v ponedeljek a ne bos zakljucil kar si zacel? kdo ti bo to preprecil. mislim, ni smiselno da prekines zdravljenje.

to ni neko ciscenje kamna in se to je lahko nujno.

 

kako je to JJ zrihtal?

Slabo je to zrihtal.

Piše da se ukinejo nenujni zobozdravstveni posegi, kar je vse, kar ni praktično z življenjem nezdružljiva bolečina/oteklina.

Povezava do prispevka
andrejus reče pred 1 uro:

 

ampak ce zacnes proces jutri in pride do lockdowna v ponedeljek a ne bos zakljucil kar si zacel? kdo ti bo to preprecil. mislim, ni smiselno da prekines zdravljenje.

to ni neko ciscenje kamna in se to je lahko nujno.

 

kako je to JJ zrihtal?

ne vem če sem te pravrazumel

pri protetiki imaš ponavadi več faz kje se menjava moje delo in delo zobotehnika, malo naredim jaz, malo on, potem jaz preverim ali zadeve pašejo, vrnem, nadaljuje... tudi tehnik ne naredi instantno ker ima veliko dela, tako da vsakič ko mu nekaj vrnem da dela naprej, bo trajalo recimo en teden, ker bo mel tudi druge zadeve vsporedno za delat.. tako da ne morem na hitro končat

 

glede nujnosti pa tudi ne, ZZZS ima zelo ozko opredeljeno kaj je nujno in to je predvsem ali stanje ki bi lahko bilo življenje ogrozijoca, recimo hude otekline, poškodbe, krvavitve in pa bolečine ki jih ne moreš s tabletami sam obvladati.

To da nimaš zob, da izjemno težko ješ, ne spada med to... Tako da ne morem nadaljevati. Verjetno tudi dostopa do svoje ambulante ne bom imel ker se bo ponovno samo dežurni službi vzpostavili oz. covid zobozdravstvene vstopne tocke in bomo tam delali.

uredilo bitje Alimpija_Mirić
Povezava do prispevka
stom1c reče pred 6 urami:

jst mam dva meseca čakalne dobe za kake eno in večurne posege, revizije, brušenje in podobno.

to še ni blo nikol.

zdej pa če nas zaprejo, se bo pa to sam

še podaljšalo.

bogi ljudje, ki majo zobozdravnika na kartico zzzs.

 

Če bodo naslednje leto res vrgli odraslo zobozdravstvo ali pa vsaj samo protetiko iz zavarovanja, znate met še večji naval, glede na to da ste kr znana firma na tem področju. 

Btw sem videl da gradite nek nov center. Kje to gradite? Ste že daleč? Če bodo res ukinili vam bo še toliko bolj prav prišlo.

Povezava do prispevka

Čez noč verjetno ne, samo zdaj že pol leta o tem govorijo, od zzzsja do ministra in to javno govorijo.

Jaz sicer tudi nekako dvomim da se lahko to na izi izpelje brez nekega upora ali burnega odziva. Ampak kaj pa vem,jaz sem mislil tudi da se lockdown nemire ker čez noč zgoditi ker bi to prineslo prehude gospodarske in družbene posledice, pa se je.

Povezava do prispevka
Alimpija_Mirić reče pred 10 urami:

Ja.

Problem je, da bodo najbolj najebali razni starci ki nimajo prevoza in mizerne penzije...

 

Je pa res tudi to, da nas bo potem ogromno šlo iz javnih zavodov v ptivstnistvoin bokonkurenca čez noč ogromna in to bi se moralo potem tudi na cenah poznat.

 

No ja, bomo videli kaj bo. 

pa bolj revni

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...