Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Največji problem je, da nimamo spucano v svojih glavah. Mislimo, da moramo razbiti Latvijce, Kosovčane, Bolgare, Romune, Ciprčane, Madžare, Slovake.... kaj jaz vem koga še, najbolje da kar vse po spisku.

 

Ne zavedamo se, da niti en argument ni nam v prid. Majhni smo, v ligi je ogromno tujcev, ne vlagamo v nogomet... In pa najpomembnejše, ne živimo za nogomet. Razen maribora in prekmurja ne živimo za nogomet. Pa tudi tam mislim, da ni več tako kot je bilo včasih. Mi živimo za skoke, kolesarstvo in občasno košarko, fuzbal nam je samo tko malo, ja je fajn če kaj zmagamo, drugače pa kurc ga gleda. Na štadione ne hodimo, navijaških rekvizitov ne kupujemo.... Čuti se, da nismo nogometni narod in resnično ne poznam naroda, ki bi bil manj za nogomet kot mi.

 

In potem mislimo, ad nam zmaga kar pripara, ker pridejo nasprotniki iz Kosova, Malte, Latvije, Slovaške, Avstrije..... Yeah right.

 

Tolk kot daješ, tolk dobiš.

uredilo bitje ayrton79
Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 36 minutami:

Mi živimo za skoke, kolesarstvo in občasno košarko, fuzbal nam je samo tko malo, ja je fajn če kaj zmagamo, drugače pa kurc ga gleda. Na štadione ne hodimo, navijaških rekvizitov ne kupujemo.... Čuti se, da nismo nogometni narod in resnično ne poznam naroda, ki bi bil manj za nogomet kot mi.

Ne, živimo za zmagovalce. To je ta razlika. Slovenci se radi duvamo kolk smo jaki, čeprav smo majhni, zato pa tudi tekmujemo v vseh mogočih športih. In takrat so zanimivi ljudem, ko ni uspehov pa 'on to the next one'. 

Povezava do prispevka

Za čase Katanca pa prva leta Keka se je kr obiskovalo štadione. Za klubski nogomet nimam pojma, ampak folk je res navijal za reprezentanco, ko jim je šlo

 

Jaz nikoli nisem navijal za slovenski klub (razn kot meme za Nafto, ker sem imel NK Nafta majico), tko da sem del problema. 

 

Pa že nasplošno nisem fan slovenskih navijačev, velik sm kot mulc hodu na tekme basketa in hokeja v Tivoli in večinoma razen enga k tolče boben, neke prave navijaške kulture ni blo, tud če so ble polne tribune je največ kar smo bli sposobni žvižganje in se pizdit čez sodnike, raje vidim ko se poje in hajpa večino tekme, tud ko domačini niso zmagovali. Tako se navija, vsaj po mojih standardih

Povezava do prispevka
Armando reče pred 23 urami:

Domžale doma pušijo proti Maltežanom.

 

ronaldinho reče pred 22 urami:

0-3 :rofl:

 

a se spomnete pred leti, ko so nas tukli dol finski avtomehaničari in irski električarji? zlati časi.

 

zdaj nas laganini tučejo dol države v velikosti in številčnosti prebivalstva primerljive s širšo Ljubljano, s parimi migranti iz Afrike in parimi brati južnjaki, ki so prišla na Malto mal pobrcat in odigrat kakšno stavo. :D

 

ayrton79 reče pred 8 urami:

Tolk kot daješ, tolk dobiš.

 

podpišem vse kar si rekel.

 

je pa IMO še vedno največji problem naših ekip ta - sploh Domžale so najboljši primer tega, da se proda pol ekipe po koncu sezone. jebat ga, tega pač danes ne moreš (več) delat. 

 

treba bo zamenjat turnus prodaje (zima). prej ko bodo začeli to delat, lažje bo.

 

itak je pa vsem vseeno. vseeno je nam, vseeno je navijačem, vseeno je Domžalam in vseeno je NZSju. :)

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 14 urami:

je pa IMO še vedno največji problem naših ekip ta - sploh Domžale so najboljši primer tega, da se proda pol ekipe po koncu sezone. jebat ga, tega pač danes ne moreš (več) delat. 

 

treba bo zamenjat turnus prodaje (zima). prej ko bodo začeli to delat, lažje bo.

 

itak je pa vsem vseeno. vseeno je nam, vseeno je navijačem, vseeno je Domžalam in vseeno je NZSju. :)

Tudi Maribor pod Šulerjem so lep primer tega. Bi rekel sam še hujše, ker klub z tako velikim proračunom kot je Maribor ter odvisen od evropskega denarja pač ne moreš ekipe za evropo sestavljati 14 dni pred kvalifikacijami ali celo med kvalifikacijami, da se na koncu mučiš z maltežani. Vipotnik šel tik pred evropo. Tolić sicer zaradi tiste napake odjebali ampak vseeno bil vrhunski igralec za našo ligo na njegovem mestu pa ni pol toliko dober igralec sedaj. Krona pri 36ih iz klopi dal 11 asistenc. Več kot marsikdo, ki je redno igral nagnali skozi zadnja vrata.

 

Tudi Zaho je vedno govoril, da se ekipa za evropo sestavlja pozimi.

 

Vsaj Šulerju se lahko zahvalim, da mi ostaja zelo velik časa odkadar sem zgubil interes do Maribora zaradi njega.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Suler (in njegov modus operandi) je zgolj simptom stanja in folla v nasem fluzbalu, ne vzrok da smo vsi skupaj malo zgubili interes :) Je pa sicer treba rect da MB v drugem polcasu ni slabo zgledal. Ce bi zadeli prvi bi jim dali 3. Ko se je Birkirkari pokenjal ta strel od dalec sem vedel, da bo jeba. Proti takim ekipam je to najslabse kaj se ti lahko zgodi ker pol jih grabijo krci in avtobus se pokvari v kazenskem. Pod Zahotom bi pomojem zgledali slabse, zmagali pa bi 1:0 in na koncu prisli do playoffa. Se pa sprasujem kam pri pizdi dajo ves proracun ce je to to kar na koncu gledamo. Saj nas fuzbal ze dolgo drsi k dnu, jebeni Kosovo je mel predstavnika v skupinah lani, reprezentanca pa je dalec stran od eura na katerega se uvrsti pol celine. Res pod vsako kritiko.

Povezava do prispevka
Navedek

Angleški vezist Declan Rice se je iz West Hama preselil k Arsenalu. Topničarji so mestnemu tekmecu za 24-letnega reprezentanta odšteli 100 milijonov funtov (116 milijonov evrov), z dodatki pa bi odškodnina lahko narasla še za pet milijonov.

Wtf je z Angleži lol

Povezava do prispevka
Karim reče pred 2 urama:

Cakajo na odlocitev PSGja, verjetno PSG caka pa Mbappeja :rofl:

Neveam a se samo meni zdi, al je Vlahovic en bolj precenjenih napadauceu. 

Men je proper navaden striker. Samo je bil Juve tud zdej dost v "razsulu", tko da tud on ni mogu pokazat kaj zna. Pomoje zna Vlahović v tapravem klubu dosegat kake Icardi cifre, 30 golov na sezono najmanj

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...