Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 1 minuto:

Mogoc bi blo fajn spilat to med sihtom. Sam a je ekran res tk slab

 

 

IGN pravi takole

 

Navedek

First off, when it comes to the "just use your phone" argument against the Portal, that disintegrates once you see the screen. It's not OLED, which is a bummer, but it's an extremely high-quality 8" LCD screen. That's much bigger than my iPhone 13 Pro Max, and it really looks fantastic. Colors are extremely vivid and absolutely pop. There's no smearing or ghosting whatsoever, and when things are in motion they look exactly like you'd expect them to look. The viewing angle, too, is quite nice: you can freely tilt it in whatever way is most comfortable while you're using it without losing color or detail. Everything just looks crisp and alive on the screen, and I really do prefer it over using Remote Play on my phone.

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 2 minutama:

Ni sam na japonskem razprodano. Uraden izid je bil pa komaj včeraj ti bi pa rad že številke? :D In če bodo z updejti res dodali še cloud gaming bo povpraševanje še večje. 

konkretne stevilke od razprodanih preorderjev retailerjev, ce bi jih meli bi veliko lazje komentirali kaksno je povprasevanje, tako lahko samo ugibamo

 

za ps5 se spomnim (ajde mogoce se to res narobe spomnim), da se je ze v naprej vedelo kolk konzol bo sony izpljunil day1 in neke plane za naprej itd

 

nasploh se mi zdi da je ful mejhn hype, se nikol tok mejhh za nek PS hardware

Povezava do prispevka

Jaz sem nazadnje res imel srečo, da sem na letel na promocijo za katero sploh vedel nisem in niso bli ne days of play in nič takega. Pa ravno par tednov po tem, ko mi je potekel Premium in sem čakal kako akcijo. Naslendje leto pa bom res razmislil, ker mi je Essential smeče (bedne igre in ne igram online), Premium smeče (ker sem preigral kar sem imel namen od starih iger), Extra pa mi je zaenkrat še bil kul, ker je vedno blo kaj kar bi igral. Bomo vidli v prihodnje kaj bojo dajali, če ne se poslovim od vsega.

Povezava do prispevka
fric reče pred 35 minutami:

1. fun

2. competitive multiplayer

Pick one.:D

se vidi da nikoli nisi igral Mario Kart, Burnout 3, Tekken ali pa Guilty Gear na splitscreen

 

 

Drugače THPS 1+2 se da igrati na splitscreen, Hot Wheels Unlimited, Rocket League in pa Quake. Zih še kak drug driving game.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 38 minutami:

dost je 2

 

Fifa, windjammers 2, pretepačine, pač tista k ti najbolj sede, Stric Fajter pride v poštev samo 6ka za n00be, durgač pa MK, Injustice, Soul Calibur, Tekken... Potem kak call of duty za mal se postrelat, 

Quake remastered, kaka dirkačina gran turismo, dirt... to jej to več, ne rabiš, če gre za VS igre in ne coop.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 urami:

 

Ni sam na japonskem razprodano. Uraden izid je bil pa komaj včeraj ti bi pa rad že številke? :D In če bodo z updejti res dodali še cloud gaming bo povpraševanje še večje. 

 

Pajekmož 2 je v USA tako popularen da je v manj ko mesecu dni pristal na 4. mestu in prehitel celo Diablo 4 kar je dokaj insane dosežek tbh.

 

F--w0lmbYAEqhZa?format=jpg&name=medium

A je ta Hogwarts sploh za kaj?

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 urami:

F--w0lmbYAEqhZa?format=jpg&name=medium

 

Špil, ki ga je bojkotiral dobesedno celoten modrolasi twitter, za katerega omembo si na Reseteri kaznovan s permabanom in ki ga polovica outletov ni hotela opisati "iz solidarnosti s transseksualno skupnostjo", na absolutnem prvem mestu v prodaji

 

Starfield med top 10 prodajanimi naslovi (in to brez PS5), kljub temu da poskuša Microsoft vsiliti njihov GAAS/Subscription model zlepa, zgrda in z 50 miljarda 

 

Armored Core naslov med top 20 prodajanimi igricami in to v letu, ki poka po šivih od dobrih naslovov

 

Dead Space 1 Remake pred Kallisto Protocolom, ki ga sploh ni na seznamu

 

 

 

 

Stop it mommy, i can only go so erect

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 10 urami:

 

Špil, ki ga je bojkotiral dobesedno celoten modrolasi twitter, za katerega omembo si na Reseteri kaznovan s permabanom in ki ga polovica outletov ni hotela opisati "iz solidarnosti s transseksualno skupnostjo", na absolutnem prvem mestu v prodaji

 

Starfield med top 10 prodajanimi naslovi (in to brez PS5), kljub temu da poskuša Microsoft vsiliti njihov GAAS/Subscription model zlepa, zgrda in z 50 miljarda 

 

Armored Core naslov med top 20 prodajanimi igricami in to v letu, ki poka po šivih od dobrih naslovov

 

Dead Space 1 Remake pred Kallisto Protocolom, ki ga sploh ni na seznamu

 

 

 

 

Stop it mommy, i can only go so erect

 

In končno je zmanjkalo kupcev za GTAV :rofl: Grem stavit da prvič odkar je igra izšla ni na tejle lestvici.

Povezava do prispevka
Menethil reče pred 11 urami:

A je ta Hogwarts sploh za kaj?


Če si fan HP sveta ti bo dogajalo. Moja je napokala 90h Hogwartsov, to je njen Elden Ring. Pa sploh ni gamerka, njen scope je Stardew Valley in Animal Crossing.
 

Meni je tko, v retrospektivi dam igri 80, kar je za generic open world ful. 10x boljša igra je od Valhalle, pa še Hogwarts je bloated.

 

Combat je ok, igra ni lahka, Hogwarts šola je fenomenalna za explorat, side questi so fun in mnogo jih je boljših od main questa. 
 

Svet je ok, za delat je ful, ampak malo preveč Ubisoftiš, morali bi odrezat kakih 20-25% igre, dodat več specifičnega contenta za hiše in bi bila igra lahko easy 90.


Ima pa klasične AA težave, dost leseni liki, slabe kontrole letenja z metlo, voice acting je ok at best, je pa glasba 1A. 
 

Po mojem, če nekomu apriori ne smrdijo open world igre, mu bo Hogwarts kul. Sigurno bom obrnil preden se še kdaj lotim nadaljevat un depra slog od Valhalle.

 

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 1 uro:


Če si fan HP sveta ti bo dogajalo. Moja je napokala 90h Hogwartsov, to je njen Elden Ring. Pa sploh ni gamerka, njen scope je Stardew Valley in Animal Crossing.

 

Nism fan HP. Bom spustu. Sem LOTR fan pa smo dobil Golluma. :D

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...