Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kdo ve kaj točno je Dreams platforma? Našel sem eno igro, k mi je zelo zanimiva, ampak piše, da je samo za Dreams plaftormo, ki naj bi bla na PS4? Sicer jz nism neki ful pogost uporabnik PSN storea, sam jz za to prvič slišim pa tud tm nism nikol opazil...

uredilo bitje Menethil
Povezava do prispevka
Menethil reče pred 6 minutami:

Kdo ve kaj točno je Dreams platforma? Našel sem eno igro, k mi je zelo zanimiva, ampak piše, da je samo za Dreams plaftormo, ki naj bi bla na PS4? Sicer jz nism neki ful pogost uporabnik PSN storea, sam jz za to prvič slišim pa tud tm nism nikol opazil...

Dreams je igra v kateri izdelujemo custom igre in igramo igre, ki so jih naredili drugi uporabniki. Eni izdelki so kr nori.

 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 13 minutami:

zdej nej sam se en rece da powerwash simulator ni za PSVR2

Is PowerWash Simulator on PSVR 2?
It's blasting onto Meta Quest 2, Meta Quest 3, and Meta Quest Pro headsets on November 2. Unfortunately, though, PSVR 2 owners will be missing out, as there's currently no port planned for Sony's PS5 virtual reality headset.
Moje sožalje.:confused:
uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 17 minutami:

Top igrice

 

2k drive sem se vedno cakal na price drop, tako da nice, sable pa sem sicer preigral na drecku, ampak bom z veseljem dodal v acc.

haha kak mi je zanimivo kak se folk spomne te izraze, čeprav za steam deck je kr dost očitna, da bo padu dreck :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...