Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

a4c0e53dc6b3527d318d9308a49041b5966806ce

 

PS+ Extra:

  • - NFS Unbound
  • - The Outer Worlds: Spacer's Choice Edition
  • - Tales of Arise
  • - Tales of Zestiria
  • - Assassin's Creed Valhalla
  • - LEGO Worlds
  • - LEGO Jurassic World
  • - Roguebook
  • - Rogue Lords


PS+ Premium

  • - Resistance: Retribution
  • - Jet Moto 2
  • - Tales of Symphonia
  • - Tales of Vesperia
Povezava do prispevka
Galko reče pred 17 urami:

Tales of Arise!!! :wub:

 

Top raznolik in zelo nerazvlečen JRPG,  PRIPOROČAM VSEM!!!

 

Jst sm tok užival miljon let nazaj v Tales of Phantasia, tko res najjači rpg mi je bil. In pol k sm bil že pravi 40 letni moški sm igral Tales of Berseria... fuck kera napaka :D Ta Tales formula je res propala, je pa kul če uživaš v neskončni količini questov pa shita za delat, ker res ne zmanka.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Jaz sem kupil od Galkota lih zato, ker ima ful visok metascore, sam še nisem uspel ftaknit v konzolo

 

Vseeno mi je velik razkorak, da je Galkotu tako res orto smeti, igrica pa ima po 78 (kar je precej) reviewih povprečje 87

 

Moram sprobat ob priliki res 

Povezava do prispevka

Edini plus so mi bli res hardcore seksualizirani liki (se spomnim, da sem umiral po forumu, ko odkleneš legendaren ultimate armor of godlike ancestors za junakinjo - zlate tangice in modrc), hehehe :D. Dobesedno UBILO me je pa to, kar opisuje Ezoterik - en milijon popolnoma brezveznih in dolgočasnih filler questov, ki bi se jih sramovali dati v špil tudi v najbolj govejem Assassins Creedu. Pa pol posledično dobiš res mukotrpen pacing in razlezen špil. Pa klasično jrpg jezni liki in sira polni dialogi.

 

Ne vem, sej verjetno je čist ok jrpg, problem je v tem, da ta žanr stagnira ko svinja oz je šlo vse ostalo močno naprej. Res ne vem, kdo bo ob špilih kot so BG 3, Zelda BOTW, Witcher 3, Persona 5 itd... igral tole revščino.

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

na cdkeys sem bil ob 100evrov enkrat,.. ker nista zgrabili,..kao no longer valid al neki,.. sem poslal vse screenshote,.. pa pač so se delal francoze,.. tako da sem jih sam v pm poslal

Bom playsio probal od zdaj naprej

Thanx folk

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...