Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 7 urami:

Returnal ne zgleda švoh kar se gameplaya tiče

 

 

Housemarque vedo kaj delajo in končno imajo projekt z višjim budgetom.

Upam da jim rata tole, sploh sci-fi rouge špilov ornk fali

 

Bluepoint in Housemarque bi lepo pasala v 1st party familijo...

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
gojc reče pred 9 urami:

Meni sicer deluje špil carski sam fak ne pa spet tok carski da bi dal zanj 80€ 

 

Kaj jim ni jasno s to ceno:blink:

 

 

Fixxed.

 

In ja imo bo ta špil pokopala cena... Igre od ND, Insomniac, SSM, Guerilla Games si lahko privoščijo to ceno. Igre manjših manj uveljavljenih studijev pač ne. Sam se itak zdej mal bolj discipliniram in zmeraj manj iger kupim day1, kar se je še posebej dobro obneslo pri Cybepunk 2077, ker res ni take suše trenutno da bi rabil igrat polizdelek, pa naj bo še tako dober.

Povezava do prispevka
debl00 reče pred 1 uro:

pa saj je razumljivo da mu gre na k, on ima firmo in vse pa mu te scalperji pobirajo stranke.

 

Neironicno bi raj dal scalperju 100 evricov vec k playgamu 200 za nek klosarski paket pa pol se dajat da mi sploh poslje se tiste igre pa pasjo hrano pa zobno pasto in vse picke matrne k bi zravn se poturil

uredilo bitje Sovica
  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 6
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 5 minutami:

 

Neironicno bi raj dal scalperju 100 evricov vec k playgamu 200 za nek klosarski paket pa pol se dajat da mi sploh poslje se tiste igre pa pasjo hrano pa zobno pasto in vse picke matrne k bi zravn se poturil

V tem primeru je scalper res boljsa alternativa lol :D

Povezava do prispevka
raveer reče pred 10 urami:

Fora je, da ce je blago rabljeno in si ga imel za lastno uporabo pol je kosher. Ce je samo preprodaja novega izdelka, pa je res prekrsek, ce ne izdas racuna. Cena nima veze.


Pa še to ne drži. Furs presoja od primera do primera ali je tvoj bolha bazar zgolj prodaja stvari namesto odvoza na deponijo ali pa ce se s tem ukvarjas v obsegu, ki presega neko obicajno prodajanje stvari. Recimo tudi prodaja rabljenih avtomobilov se lahko smatra kot dejavnost, ce (pre)prodas 1 rabljen avto na leto ne, ce pa 1 na mesec pa že...(presoja se od primera do primera). Definitivno pa ni to dejavnost ce kupim 1 ps5 in ga potem prodajam na bolhi za kakrsnokoli ceno. 

Povezava do prispevka

Ejga majstri, kaj pa ta situacija. Z eno založbo sem sodeloval pri novem berilu za gimnazije, ker to natisnejo res ekstra veliko izvodov, so mi jih ene 10 stisnili v žep. A lahko to prodajam na Bolhi, al je potencial za sranje? A dejansko furs čekira Bolho? Ker drugače so popolnoma novi, sploh ne vem, kok se že kaj prodajajo na policah, pomoje jih še niso niti dali ven. Je pa to biznisa za cirka 200 €, tako da ni nek mega dnar, pa tudi "soavtor" zadeve sem

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...