Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 23 urami:

 

Ma ta razgibanost daje še bolj hardcore feel, ker proper entuzijasti ne gradijo setupa okrog pohištva, ampak pohištvo okrog setupa. Prostor za zvočniška stojala, sub vlit v regal (če prav razumem celo dodaten sub izven fotke), center na optimalni višini in še rahlo nagnjen proti sweet spotu, mmm mm mmmm že imam roko v hlačah

ce prav vidm ma na steni se sound panele. res proper setup

Povezava do prispevka

Meni je preveč lonerski, v bistvu kot da bi gledal v komp v pisarni. Men je všeč, da je gaming kotiček odprt s proper kavčom, da lahko zraven ženska bere ali pač počne svoje zadeve, da pride kolega in mal odigraš CO-OP ne da se zraven dotikaš z nogami in si podajaš mal awkard "balls not touching" looke :D

 

Sem mislil reči, da se mi pa zdi top setup za šestnajstletnega mene, pa sem se spomnil, da smo že v bistvu takrat skos hangali ob igricah, tako da že takrat ne bi mogel :D 

Povezava do prispevka
Chenier reče pred 30 minutami:

Meni je preveč lonerski, v bistvu kot da bi gledal v komp v pisarni. Men je všeč, da je gaming kotiček odprt s proper kavčom, da lahko zraven ženska bere ali pač počne svoje zadeve, da pride kolega in mal odigraš CO-OP ne da se zraven dotikaš z nogami in si podajaš mal awkard "balls not touching" looke :D

 

Sem mislil reči, da se mi pa zdi top setup za šestnajstletnega mene, pa sem se spomnil, da smo že v bistvu takrat skos hangali ob igricah, tako da že takrat ne bi mogel :D 

To so bli stari časi pred družino. Zdaj je žena za mano na divanu, kjer gleda na Denon receiverju plus Dolby Atmos ozvončenju program DIVA na 65 inch Panasonicu.  🤣😂Jaz pa lepo slušalke in go... Otroci pa v sobah, tako da jih imaš pod nadzorom. :)

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka

Meni je ta soba mega cool, sploh piratska ladja, Marcus iz gearsov kipec - res daje tak geekovsko-otroški feeling. Ne rečem, da niso tisti hi-fi setupi cool, samo so mi preveč sterilni, tisto mi ni pravi gaming room. Tale Ethanov (dneva) pa ima vse kar rabiš. Čeprav TV se mi zdi malo majčken pa zvočniki so tudi manjši od mojih jajc, ampak sicer pa skoraj perfektno.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

TV 50" Pionner Kuro pdp-lx5090 ( living legend) , zvočniki pa so še neki old school Genius 5.1. Ladja pa je iz leta 1989. Zaenkrat igram gor samo PS3 igre, ki jih nisem še dokončal.... ( Motorstorm, itd..) p.s. Enkrat bom poslikal zadnjo steno ( vse vrste old Gen konzol). :)

uredilo bitje Ethan
Povezava do prispevka
Ethan reče pred 21 urami:

A je kdo že imel težavo pri Samsung Tv-jih z dolby digital passthrough? In sicer imam priklopljeno preko Samsung TV 40" MU6400..... PS4, Xbox One X ter PS5. In do sedaj sem imel povezano prek toslink (optike) v Turtle Beach receiver. Kjer sem dobil DD signal in vse je delalo OK. Zdaj pa sem povezal Turtle Beach recever direkt s televzijo ( zaradi PS5) , kjer ima tv digital optical out. In sicer lahko pod audio settings izbiram med PCM in Bitstream. V nobenen, primeru ne dobim zvoka  do Turtle Beach receiverja. Sem poskusil tudi na konzolah spremenit PCM, bitstream, ampak brez uspeha. Signal ( lučka) na kablu je, ampak brez zvoka. Any suggestions? 

In na konzoli in TVju moraš naštimat Dolby Digital, če ne ti ne bo delalo. Ker TV lahko samo Dolby Digital signal, če ga dobi passthruja naprej. Vse ostalo se zatakne nekje.

Tko da ja na konzoli in na TVju je potrebno imeti nastavljeno DD.

Povezava do prispevka

Dark Ethan najjači setup. Tko sem jaz imel prej v prejšnjem stanovanju. Sedaj sej sem dal računalnik ločeno in enostavno ni več to to, ker si odmaknjen in mi je iblo tkole res top. Oranžna stena mi je 2005, ker jo imam sam, ker še nisem rihtal. Drugače pa cool.

Podstrešje je pa druga dimenzija, ki daje tist retro feel, tepih po tleh, legendarni genius zvočniki, tak nostalgija filing, da te kr stisne pr srcu. Škoda k je verjetno bolj prazen...

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 1 uro:

svaka cast vsem k vas ne moti oranzna stena v stanovanj. Men bi se sfukal. 

Jz ko gledam na nepremicnine kako ma folk pobarvane flate se mi kr obraca, kricece zelene rdece temno modre ni da ni. Ta oranzna mi si er ni niti malo vsec sam je realno se dalec od najhujsih :D

Povezava do prispevka
Ethan reče pred 19 urami:

Saj imam še zmeraj tisto sobo... Samo igram pa spodaj v dnevni. Gor so old school konzole.... Plus Pionner Plazma. :)

 

image.png

 

Feget reče pred 18 urami:

Meni je ta soba mega cool, sploh piratska ladja, Marcus iz gearsov kipec - res daje tak geekovsko-otroški feeling. Ne rečem, da niso tisti hi-fi setupi cool, samo so mi preveč sterilni, tisto mi ni pravi gaming room. Tale Ethanov (dneva) pa ima vse kar rabiš. Čeprav TV se mi zdi malo majčken pa zvočniki so tudi manjši od mojih jajc, ampak sicer pa skoraj perfektno.

 

atomic reče pred 17 urami:

Podstrešje je pa druga dimenzija, ki daje tist retro feel, tepih po tleh, legendarni genius zvočniki, tak nostalgija filing, da te kr stisne pr srcu.

 

Sem mislil, da je samo meni to verjetno najbolj vzdušen gaming room, kar sem jih videl na mn3njalu. :)

Prav tisti nek gaming vibe ima, ki te prime da bi igral...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...