Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče Pravkar:

Mislim, da so besede, ki jih iščeš "noč in dan". :D

 

:D Ej zgleda sem res fukjen glede tega al pa bi moral direkt v istem trenutku primerjat. Ampak potem spet... če mi ni s prve jasno, da je razlika po par tednih...potem sem očitno hendikepiran glede tega. Preigral sem komplet AC: Valhalla na PC na 4k... potem pa spet nekaj na PS... in se mi na PS ni zdelo niti malo slabše :) Pa z več igrami imam podobne izkušnje... Witcher recimo tudi.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 3 minutami:

:D Ej zgleda sem res fukjen glede tega al pa bi moral direkt v istem trenutku primerjat. Ampak potem spet... če mi ni s prve jasno, da je razlika po par tednih...potem sem očitno hendikepiran glede tega. Preigral sem komplet AC: Valhalla na PC na 4k... potem pa spet nekaj na PS... in se mi na PS ni zdelo niti malo slabše :) Pa z več igrami imam podobne izkušnje... Witcher recimo tudi.

Valhalla na PS5 teče s 60FPS.

Drugače te čisto štekam. Ko se privadiš na 30FPS sploh ni neke hude panike, če ni framedipov, sam če greš igrat neki na 60FPS in pol prešaltaš na 30 (To sem probal pri R&C:Rift Apart), res ni faking primerjave. Kar malo oči bolijo.

Pač, ni konec sveta, sam tudi Irak-Iran nikakor ni. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Ma verjamem ker vsi tolko razlagajo. Ampak sem igral prej ene 8 mesecev izključno PC in prej mešal PC pa PS4 in nikoli nisem opazil teh zadev. Niti, da bi me kaj motilo. In hvaležen sem zato, da se ne rabim sekirat 😁 Pa sem vmes kar nekaj naslovov ponovil na PC, ker sem ostal brez PS in se mi niti ena sama stvar ni zdela boljša. Celo nasprotno mogoče, da mi je kaka na PS in OLED TV izgledala bolje. 

 

Niti nimam namena delati analiz, ker bom potem mogoče res izbirčen postal. Zaenkrat sem čist kul na obeh platformah. 

Povezava do prispevka
Denny Crane reče Dne, 1. 8. 2021 at 9:27:

Kako to misliš vzpostavil, če tule sprašujem zakaj mi preko USB ne dela? Izgleda razlog tiči v temu kar si nalepil.

 

Sem pa našel na redditu nekaj na to temo. Mogoče bo delalo, če probam s tem adapterjem.

 

Se je kdo že igral s tem pcm2704 čipom? Se to kaj segreva in bi bilo potrebno dat v kakšen case ali se lahko pusti kar tako odprto?

Lahko potrdim, da je tale čip rešitev problema, če bo imel še kdo težave s priklopom Dac/Amp na PS5. Ko z njim povežeš PS5 in Dac, se odpre možnost za 3D Audio v nastavitvah na PS5. Tako ni potrebno vtikat slušalk v gamepad za delovanje Tempesta.

 

Čip sem pa za 5€ naročil na Aliexpressu in je začuda prispel brez kakršnihkoli dodatnih stroškov z uvozom oz. postopkom na pošti.

Povezava do prispevka
Pleya reče pred 3 urami:

Star wars:Jedi Fallen Order, a tole kdo špila na ps5? Je vredu, me malo mika, 30 eur stane... 

Če ti je sam za to, da preigraš in nikoli več ne tikaš, pol si vzami EA Play (4 EUR na mesec) in dobiš igro zastonj.

Jaz sem ravno včeraj downloadal A Way Out na ta način, danes pa še Fallen Order.

 

EDIT: Ok, vidim, da sem slowpoke_kit. My bad. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Mah, problem s temi naročninami je, da se ti mogoče ne da igrat, pa se pol siliš, da bi ja končal, preden poteče naročnina :P Sem imel dva meseca gamepass, pa sem se pol matral gor igrat stvari, čeprav mi niso pasale, ampak sem imel ROK!!  Pa sedaj sem dobil kodo za en mesec gamepassa, veljavna do konc leta....not sure when or if I should use it... moram razmislt... Right, Jedi Fallen Order... všečno :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...