Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 17 urami:

New PS5 Model Is Lighter Due to Smaller, Worse Heatsink And Runs Hotter 

https://www.psu.com/news/new-ps5-model-is-lighter-due-to-smaller-worse-heatsink-and-runs-hotter

 

 

 

 

Tole ni čist nujno res, ker je samo izpuh bolj vroč kar lahko pomen tud da bolje odvaja toploto. Dejanskih meritev znotraj ni pa še bojda nihče naredil tako da bi jaz počakal na takele sodbe. 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Na splošno ne maram naročnin, Telekom, Netflix itd, pa da bi še za igre to prakticiral. Ok, ne rečem, če je izbor malo boljši, ampak tam v EA, bi igral samo 1 špil. Way out drugače tudi kul spil, ga že imam. Kupim in prodam, ne maram zbirat igre, ki sem jih že igral. Pa tudi časovno ne znese za vse... 

Povezava do prispevka

Kaj je fora, da mi je vse kartice pometal iz PS računa? Piše da so no longer valid. Nobena ni expired, ko še enkrat vnesem naslov mi piše naj preverim podatke. 

 

Je možno, da so skontal da se naslov na kartici ne ujema z naslovom v računu (obe sta N26) ker nimam SLO PSN računa? 

 

edit: sprobal tretjo kartico (ki ni N26) in dela. Mogoče bodte pozorni, mam občutek da  so matchal naslove od n26 z naslovi v PSju, drugače si ne znam razlagat. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Zadnje čase ga n26 nekaj sere, nikakor nisem mogel prejšnji teden naročit jebenih hood burgerjev prek Glovo in mi je stalno zavračalo plačilo :S

 

in b4 sem imel mefisto paywall izklopljen in bi lahko plačal tudi naročilo čez 20€

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 urami:

Overcooked je couch co-op game. Težko si predstavljam, da bi drugače obrnil.

Jaz sem umiral, ko sem poslušal en review, model uno res najslabša igrica ever 3/10. In na koncu pove, da se mu zdi, da je v couch co-op najbrž boljša, samo on jo je solo igral. Blagor ubogim na duhu res

Povezava do prispevka
kemik reče pred 12 urami:

Kaj je fora, da mi je vse kartice pometal iz PS računa? Piše da so no longer valid. Nobena ni expired, ko še enkrat vnesem naslov mi piše naj preverim podatke. 

 

Je možno, da so skontal da se naslov na kartici ne ujema z naslovom v računu (obe sta N26) ker nimam SLO PSN računa? 

 

edit: sprobal tretjo kartico (ki ni N26) in dela. Mogoče bodte pozorni, mam občutek da  so matchal naslove od n26 z naslovi v PSju, drugače si ne znam razlagat. 

 

kva da fak je n26?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...