Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 2 urama:

Jaz sem umiral, ko sem poslušal en review, model uno res najslabša igrica ever 3/10. In na koncu pove, da se mu zdi, da je v couch co-op najbrž boljša, samo on jo je solo igral. Blagor ubogim na duhu res

Jup. Zato so tudi propadle razne party igre, kjer ni dovolj niti 2 ali 3 playerji ampak morajo bit 4je, če ne je vse skp en kurc. In kadar imaš ta pogoj izpolnjen so te igre res top top.

En tak primer je RIO na xboxu, k je res top igre z najjačim soundtrackom, ki res na polno seka. 

Recimo ena taka iz RL, je tko imaš tri sode in 4 igralce, ki morajo pobirat sadje in ko muska neha, moraš skočit v sod, ampak sodi so samo trije :) če ne zgubiš ves sadje, ki si ga pobral. Prov tist cringe slovenska kmečka poroka vibe, kjer folk pleše okrog stolov in je en stol manj in ko muska neha se eden nima kam vsedit in pol se pohotna mtka vsede v naročje vaškemu korenjaku.

Skratka top party game, katero so kritiki totalno neupravičeno raztrgali.

 

Recimo en genialen komad iz soundtracaka, kjer si na vlaku in preskakuješ žice in ker je vlak skoz hitrejši imaš filing, kot da je komad skoz hitrejši :) Komad je pa tko hud, da bi ga lahko Carl Cox na svojem naslednjem house setu umes spustil, pa bi blo čist dbest.

 

 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 16 minutami:

Jup. Zato so tudi propadle razne party igre, kjer ni dovolj niti 2 ali 3 playerji ampak morajo bit 4je, če ne je vse skp en kurc. In kadar imaš ta pogoj izpolnjen so te igre res top top.

En tak primer je RIO na xboxu, k je res top igre z najjačim soundtrackom, ki res na polno seka. 

Recimo ena taka iz RL, je tko imaš tri sode in 4 igralce, ki morajo pobirat sadje in ko muska neha, moraš skočit v sod, ampak sodi so samo trije :) če ne zgubiš ves sadje, ki si ga pobral. Prov tist cringe slovenska kmečka poroka vibe, kjer folk pleše okrog stolov in je en stol manj in ko muska neha se eden nima kam vsedit in pol se pohotna mtka vsede v naročje vaškemu korenjaku.

Skratka top party game, katero so kritiki totalno neupravičeno raztrgali.

S tem, da za Overcooked sta dovolj 2. Referenca: z ženo sva obrnila enko in DLC-je na 100 %, dvojko pa imava v igranju, oziroma sva se malo naveličala in je na daljši pavzi :D 

 

Heave Ho si igral? Ker ravno iščeš Switch igre. Sicer vizualno zgleda malce lame na čase, ampak igralni hook je real, jaz sem se noro zabaval in še zahtevnost igrice je proper, tako da res uživancija 1000 na uro in fun za vso družino (ne vem, če pomladek pri tebi igra igrice :D

 

 

Ogromno je teh CO-OP igric, ki so spregledane, ker so nišne ali pa nimajo za sabo reklamne kampanije. Se strinjam, da je AA(A) področje popolnoma zanemarilo CO-OP in to je zelo žalostno. Ampak indie party zadev pa je pomoje zdaj prav največ v zgodovini. Kar mi v bistvu sede. Ker ajde z ženo lahko igram nek daljši CO-OP, kjer ugasneva in drugi dan nadaljujeva. Za cajte, ko pa je večina kolegov zaposlenih s službami, ženami, otroci ... In se ne moremo več toliko kontinuirano dobivat IRL, ampak je bolj like: dobimo se jutri, potem pa spet čez 1 mesec, ko bi že vsi pozabili na zgodbo v konkretnem CO-OPu, pa te plug and play party igre noro sedejo

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 56 minutami:

In kaj je prednost njihovih mastercardov? A jih lahko dodaš na USA PSN al kaj?

 

 

So zastonj

Vse delaš v appu - preklicuješ, spreminjaš pin scene scene... oni nimajo nobene fizične poslovalnice na svetu

App je kulski, lahko moneybeamaš denar v sekundi od enega do drugega uporabnika in podobno

 

Opomba urednika: marsikatera funkcija danes ni več tok zanimiva / ekskluzivna ker so ostali providerji začel isto ponujat, 3 leta nazaj je bil pa n26 svetlobna leta pred našimi ponudniki 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 8 minutami:

Heave Ho si igral? Ker ravno iščeš Switch igre. Sicer vizualno zgleda malce lame na čase, ampak igralni hook je real, jaz sem se noro zabaval in še zahtevnost igrice je proper, tako da res uživancija 1000 na uro in fun za vso družino (ne vem, če pomladek pri tebi igra igrice :D

 

 

Nice. Hvala za to, zgleda res fun :)

Starejša s kolegi kaka smash brothers. Tamala je pa čisti gamer, zarad nje sem največ switcha kupil, ne vem kako bo šola hehe

 

 

Hernier reče pred 8 minutami:

Ogromno je teh CO-OP igric, ki so spregledane, ker so nišne ali pa nimajo za sabo reklamne kampanije. Se strinjam, da je AA(A) področje popolnoma zanemarilo CO-OP in to je zelo žalostno. Ampak indie party zadev pa je pomoje zdaj prav največ v zgodovini. Kar mi v bistvu sede. Ker ajde z ženo lahko igram nek daljši CO-OP, kjer ugasneva in drugi dan nadaljujeva. Za cajte, ko pa je večina kolegov zaposlenih s službami, ženami, otroci ... In se ne moremo več toliko kontinuirano dobivat IRL, ampak je bolj like: dobimo se jutri, potem pa spet čez 1 mesec, ko bi že vsi pozabili na zgodbo v konkretnem CO-OPu, pa te plug and play party igre noro sedejo

Se popolnoma strinjam...

Povezava do prispevka
kemik reče pred 12 minutami:

 

 

So zastonj

Vse delaš v appu - preklicuješ, spreminjaš pin scene scene... oni nimajo nobene fizične poslovalnice na svetu

App je kulski, lahko moneybeamaš denar v sekundi od enega do drugega uporabnika in podobno

 

Opomba urednika: marsikatera funkcija danes ni več tok zanimiva / ekskluzivna ker so ostali providerji začel isto ponujat, 3 leta nazaj je bil pa n26 svetlobna leta pred našimi ponudniki 

 

Ampak isto ne gre dodat te kartice na USA PSN potemtakem?

Povezava do prispevka
kemik reče pred 26 minutami:

 

Ne vem

N26 sem uporabljal 3 leta za PS do včeraj

 

A je to sploh fakt da ne gre več al samo meni nekej buga? A tebi ki maš druge kartice tut morijo za USA PSN? 

 

Mastercard kartice od naših bank nikol niso prjele na USA PSN. Dolg nazaj je nekaj folka lahko gor dalo VISO pa še tist je nehal delat sčasoma. Sej drugač ni panike ker lahko vse plačuješ z naloženim denarjem preko PSN kartic edino EA Play letna in mesečna pa zahteva paypal oz kartico na PSN... 

Povezava do prispevka

A se komu dualsense spusca podobne zvoke kot na tem posnetku?

 

 

 

pri meni se zvok pojavlja pri COD cold war in F1 2021.

 

Ne vem ce je ze od zacetka tako, ker igram na slusalke in sem sele danes opazil.

 

na reditu jih je kar nekaj, ki imajo isto tezavo. Niso pa prisli do zakljucka ali je to normlno.

 

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

 

Ampak isto ne gre dodat te kartice na USA PSN potemtakem?

 

 

Problem so T&C.  Ni samo PSN fora. Tudi na Paypal account odprt v npr. Sloveniji ne mors dodat kartice iz racuna ki je bil odprt v Nemciji ker poterbujejo bit T&C iz iste drzave. 

 

hvala za pozornost. 

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka

samo 40 minutk in nič NGVR

 

Navedek

Tune in next Thursday, September 9 at 1:00pm Pacific Time / 9:00pm BST / 10:00pm CEST for a look into the future of PS5. The Showcase will weigh in at around 40 minutes and include updates from PlayStation Studios and some of the industry’s most imaginative developers, for games releasing this holiday and beyond. And stick around after the presentation to get more updates from some of the studio teams featured in the Showcase.

 

One thing to note: PlayStation’s next generation of VR won’t make an appearance this time. But there will still be plenty of great PS5 games from developers large and small. We hope you can join us!

 

Povezava do prispevka

UPDATE

Navedek

Thursday was to be a celebration of Horizon Forbidden West and the amazing team at Guerrilla working to deliver it on February 18, 2022. However, it’s abundantly clear that the offerings we confirmed in our pre-order kickoff missed the mark.

 

Last year we made a commitment to deliver free upgrades for our cross-gen launch titles, which included Horizon Forbidden West. While the pandemic’s profound impact pushed Forbidden West out of the launch window we initially envisioned, we will stand by our offer: Players who purchase Horizon Forbidden West on PlayStation 4 will be able to upgrade to the PlayStation 5 version for free.

 

I also want to confirm today that moving forward, PlayStation first-party exclusive cross-gen titles (newly releasing on PS4 & PS5)–both digital and physical*–will offer a $10 USD digital upgrade option from PS4 to PS5. This will apply to the next God of War and Gran Turismo 7, and any other exclusive cross-gen PS4 & PS5 title published by Sony Interactive Entertainment.

 

— Jim Ryan, President & CEO, Sony Interactive Entertainment

PS Blog

 

Koliko gledam cene na "našem" PS Storu. PS4 verzija stane 70,00 €. PS5 verzija pa stane 80,00 €.

 

and any other exclusive cross-gen PS4 & PS5 - Torej bo cross-gena še več. Verjetno znano kaj več v četrtek.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

  

Galko reče pred 6 urami:

 

 

To da bo GT7 crossgen se ve ravno tako dolgo kot da to velja za HZD2 in GoW2.

 

Tijuana reče pred 20 urami:

UPDATE

PS Blog

 

Koliko gledam cene na "našem" PS Storu. PS4 verzija stane 70,00 €. PS5 verzija pa stane 80,00 €.

 

and any other exclusive cross-gen PS4 & PS5 - Torej bo cross-gena še več. Verjetno znano kaj več v četrtek.

 

MLB igre bodo sigurno še nekaj časa crossgen.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 11 minutami:

Meni je še najbolj tuga za God of War 2, da bo crossgen, sploh ker bo pomoje uletela dokaj late 2022

 

Drgač MS je napovedal, da bodo first in ožji del third party ekskluziv v celoti crossgen. Tako da bolj ali manj isto Sony počne, samo da niso tega že s prve povedali odkrito 

 

Ja sam pri MS je lih obratno da praktično nobena igra po Halo ne bo več crossgen :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...