Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

ke_kit reče pred 41 minutami:

Link?

  

V bistvu je 10EUR ceneje.

 

Firma je INTRADE iz Maribora ... 

Intrade

Kontakt: tina.n@intrade.si

 

Na zalogi bo pa naslednji teden ... Na vsake 3 tedne majo kak bundle na zalogi, verjetno po 5 komadov. V oktobru so imeli PS5 + DS5 rdeče barve + The Last of Us Part 1 za 709,97€

Povezava do prispevka

PlayStation Plus Game Catalog lineup for November: Skyrim, Rainbow Six Siege, Kingdom Hearts III and more 

 

PS Extra:

The Elder Scrolls V: Skyrim – Special Edition | PS4, PS5
Tom Clancy's Rainbow Six Siege | PS4, PS5
Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX | PS4
Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue | PS4
Kingdom Hearts III | PS4
Kingdom Hearts: Melody of Memory | PS4
Oddworld: Soulstorm – Enhanced Edition | PS4, PS5
Tom Clancy's The Division 2 | PS4
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint | PS4
Chorus | PS4, PS5
What Remains of Edith Finch | PS4
The Gardens Between | PS4, PS5
Earth Defense Force: World Brothers | PS4
Earth Defense Force: Iron Rain | PS4
Onee Chanbara Origin | PS4

 

PS Premium:

 

R&C games (streaming only) announced earlier this month. No additional games.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Ma v bistvu je Classic ponudba res ogabno slaba, PS3 je imel tako 20x jačih PS1 igric :D . Mene iskreno bi bilo sram, da sem nek classic/premium kurator in izbljuvam tak smeče program (pa očitno je nekdo na tem zaposlen, ker PS zaposluje neke historijance arhivatorje igric) 

 

Res mi je absurdno, ker več kot očitno je nostalgia viden del te industrije, ki konec koncev prinaša povsem neke nove kupce (ali pa jih ojača v odločitvi za nakup). Neki nostalgia videii na youtubu skos dosegajo milijone ogledov, čeprav so jadni, Sony pa v PS1 programu ponudi 10 bednih igric, na šrotu od PS mini jih je bilo več. Da ne rečem, da so stvari nafukane brez smisla, kje so neki ločeni appi za PS1/PS2 igrice, kot jih ima Nintendo, kje so dobri screenshoti (pač aktualni zgledajo debilno kot da bi jih iz Sony reklam leta 1996 potegnili), kje boxarti, glasba iz retro igric, ki bi pokala v menijih, kje so kakšne predstavitve, zakaj tem levim youtuberjem ne plačajo, da bi naredili neke zanimive intro filmčke v klasike in istočasno dropaš to klasiko. Zakaj so trofeje za stare špile narejene debilno in kriptično, da za nekatere dejansko rabiš zraven brat tutoriale na netu, da sploh dojameš, kaj moraš naredit? Na netu imaš skenirane vse manuale za te igrice, ki so dejansko včasih imeli po 30 in več strani, a je problem nek free domain PDF viewer implementirat na PS5? 

 

Pač namesto da bi res izpostavljali ta del znamke in gradili na njej, so se lotili tako polovičarsko, da če bi jaz bil vodja classic oddelka majkemi da pridem pa popizdim nad vsemi. Ekskluzive, razni Kratosi pa podobne ikone, so največje bogastvo PS branda. A tipi mislijo, da bodo si prihodnost branda gradili na tem, koliko ljudi bo na plejcu igralo Fortnite pa razne pay to win igrice? Folku je vseeno, kje igra Fortnite pa pay to win igrice, to so čisto svoje platforme in uporabniki lahko yolo prehajajo levo in desno. Za prihodnost je pomoje najbolj safe varianta delat na ekskluzivnosti, svojih ikonah, nadaljevat in gradit tradicijo ter ufuravat nove, močne studie in IP-je, obenem pa ponujat dober "game pass" program. Ker trenuten je obupen 

  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Ne vem ne vem.

Zakaj fuknit klasike not, če se da fino služit z rimejki, remasterji, rimejki rimejkov, rimejki remasterjev in podobnimi karafekami... Raja ima itak spomin zlate ribice in na najnovejši konzoli noče igrat grafike, ki izgleda kot njihovi starci doma - zgužvani in grdi, zgubani...Pa še gibanje je podobno tem metuzalemom...

 

raj dej neki fresh, osveženo, magar rimejk remasteriranega rimejka...:ninja:

Povezava do prispevka

Pa meni se zdi, da so te kinez stvari v tako zadnjih 5 letih res radikalno dvignile nivo. Ko sem v srednji šoli naročal kak gadget iz kitajske (klon joypada al neki), je bilo vse šajtravo in na robu delovanja, prav imel si filing, da bo vse razpadlo po eni uri. Zdaj pa ti nek midrange kinez proper nakaže, isto fake lego kocke, ki so zdaj praktično 1:1 kopija oriđiđijev, pa tudi oblačila se mi zdijo čisto on-par z nekimi mid-range kao non-kinez trgovinami. Tako zadnjih pet let imam filing, da so vsako leto jačee kopije

Povezava do prispevka

@Hernier IMO je samo več tierjev oz so do nas prišli high tier ponaredki :)  Ure so en tak primer. Imaš ponaredke za par 10 eur, ki ti dobesedno razpadejo na roki (meni so na mojem kitajskem Rolexu, ki sem ga kupil v urarski meki Červar, med nošnjo odpadle številke). In se še vedno delajo in se še vedno prodajajo. Imaš pa ponaredke v vrednosti +1.000 €, ki so pa tako noro dobro narejeni, da jih niti eksperti ne ločijo od originalov, če jih primerjajo brez ustrezne opreme.

 

https://superclonewatches.is/product-category/rolex-super-clone-watches-for-sale/ - tole je recimo najbolj top chinese fake roba kar se ur tiče :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...