Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

RatKing69 reče pred 5 minutami:

Zakaj je pa kak problem sharanje če je z nekom, ki mu lahko zaupaš? 

 

Midva s kolegom mama vse sharano na xboxu, gamepass, igre, pa vsak pol plačujeva, na letni ravni se kr dost na ta način prišpara, lahk rajš kak gejm več kupiš, ki ga drugač ne bi :D 

 

Ko smo že glih pri insane dealih ni ga čez game pass za moje pojme pa še igraš lahko igre tako na PC-ju kot na Xboxu. 

 

PS5 edino kar ima bolje so exluzive pa kontroler za moje pojme. 

 

Ne, sej ni da je problem - meni je samo problem, ki sem ful nezaupljiv...

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 15 minutami:

Sharanje accountov najjača stvar na svetu

 

Za 6 € al neki takega mesečno imam Netflix + Disney + HBO + Apple TV, da lahko ničesar od tega ne gledam :D 

 

Sej to - več storitev imaš, večja paranoja, ker ni časa za vse pogledat - življenje je skoraj lepše, ko si brez svojega denarja :D

En dan sem ravno razmišljal, da nisem že dolgo čas bil v Trstu (prav v mestu) v shoppingu - potem sem pa ugotovil, da dejansko niti ne potrebujem ničesar - nekoč je bilo pa obratno; nisi imel denarja, želja je pa bilo dosti...

Povezava do prispevka

Zdaj sem pogledal, da bi podaljšal naročnino, k je glih 25% off in vidim, da ti popust omogočijo izključno, če podaljšaš trenutno naročnino (Premium). Če hočem it na Extra pa ni popusta.

:avadodo: Kjere pizde nategunske, ne se jebat.

 

Če vzamem Exta me pride 99, če podaljšam premium pa 89. :rofl:

Torej, če sedaj preklopim na Extra, bom potem naslednje leto imel 25% off ali ne? Kako kaže drugim, ki imate extra naročnino?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Zdaj sem pogledal, da bi podaljšal naročnino, k je glih 25% off in vidim, da ti popust omogočijo izključno, če podaljšaš trenutno naročnino (Premium). Če hočem it na Extra pa ni popusta.

:avadodo: Kjere pizda nategunske, ne se jebat.

Je, sm zdej postekal kako moras, pojdi pod manage subscription, oz in tam mas potem opcijo change sub :D

 

Ampak ja, nevertheless podlo

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
ke_kit reče Pravkar:

Zdaj sem v dilemi al naredit kar nov račun in štartati z Extra, da imam pol vsako leto 25% off za BF, al naj požrem Sony kurac. :(

 

Sam nisem še nič gledal... Kaj pa tisto kar pravi Medo zgoraj? Ne gre, da bi dal cancel subscription in potem nimas več Premium... Pa bi moralo prijeti za extra. Ali? 

 

Novega računa ne bom delal, ker imam preveč zadev na tem in mi velja itak še do julija ali avgusta 2023.

Povezava do prispevka

Če cancelam sub, mi ponuja samo opcijo resub. Ne vpraša te kateri plan bi rad, ampak ti da samo opcijo, da ponovno vklopiš to kar imaš trenutno.

Nimam pojma kako je, če počakaš, da ti dejansko poteče naročnina. Meni velja še do 27. novembra.

Bom počakal, pa poročam takrat. Dvomim, da bo drugače kot zdaj.

uredilo bitje ke_kit
  • Solzice 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

Saj to ne more biti res, da bi nas zdaj silili v Premium v nedogled, če smo ga izbrali enkrat.

 

Sej lahko menjaš. Kekita matra, ker mu v tem primeru ne ponudi skonto 25% off ampak bi moral plačat polno, karkoli bi drugega izbral. Kar je res mal židovska.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 19 minutami:

Saj to ne more biti res, da bi nas zdaj silili v Premium v nedogled, če smo ga izbrali enkrat.

Nič ni nemogoče in a mad žids world. :D

Drugače pa kar pravi Gogy. Preklopiš lahko komot, edino za nižje sube ti ne ponudijo nobenga popusta.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Nič ni nemogoče in a mad žids world. :D

Drugače pa kar pravi Gogy. Preklopiš lahko komot, edino za nižje sube ti ne ponudijo nobenga popusta.

 

Hja... zdaj ne moremo vedeti, bo pa potem mogoče ob naslednji akciji ponudilo za podaljšat extra popust. Samo ob spremembi takoj ne pusti verjetno. Kakorkoli - židovsko sranje. Dvomim pa, da se ti splača zdaj zato nov account delat. Čist možno, da bo v okviru božiča spet popust. Je pa še bolj kisla, ker tebi zdaj vmes poteče. Jaz imam vsaj čas.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

Men je ta PS+ extra res vreden svojega denarja. Tistih 50€ na let daš in imaš vse. Kaj je to 4€ na mesec edino kar rabiš je frend. Imaš PS+ popuste pri igrah, zastonj igre vsak mesec in katalog 400 iger, kot RDR 2, Demon Souls, Returnal itd... Men je to insane deal.

 

Po drugi strani mi je insane, da se tega nihče ne koristi. Odkar je treba igre inštalirat na disk nisem niti ene fizične kopije kupil. Zadnjič frend kliče ej God of War Ragnorok je prišel ven, a ga kupiva. Kolk je? 80€. U fak velik. Ok nakaž mi 40€ in kupiš digitalno verzijo in oba hkrati igrata. Ne rabiš se jebat in čakat poštarja in potem prodajat potem naprej na bolhi. Tko je pa polovični ceni tvoja za vedno.

 

1. je več kot 50€ letno. ja deliš my bad potem
2. god of war se dobi po 50 rabljeno...oba sta izgubila po 40 lol......
jaz sem jo ravno še za manj kot 50€ dobil, ravno pol ure nazaj :) preigram in prodam za 40€ naprej ko keks.

uredilo bitje kmetek
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...