Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

kmetek reče pred 7 minutami:

 

1. je več kot 50€ letno. ja deliš my bad potem
2. god of war se dobi po 50 rabljeno...oba sta izgubila po 40 lol......
jaz sem jo ravno še za manj kot 50€ dobil, ravno pol ure nazaj :) preigram in prodam za 40€ naprej ko keks.

1. Če deliš ni več, kot 50 letno. 50 letno je če imaš nekoga, katermu vpišeš svoj account za igro. Men je to super, ker to pomeni, da imava oba vedno to igro in jo lahko tudi skupaj igrava ter prišparava, na naročnini.

2. Men je tudi moj čas pomemben in da imam neko obveznost, dajanje artikla na bolho, dopisaovanje odpisovanje, čakanje v vrsti na pošti ali dobivanje se z ljudmi... čim manj če se le da... Poleg tega imam igro vedno pri roki, in če hočem igrat drugo igro ne rabim iz pod dekice vstat in menjat špil.  Pa še kot je Buzzkil omenil, men špil vedno ostane. Enga Bloodborna bom pa ja preigral enkrat letno :)

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 13 minutami:

1. je več kot 50€ letno. ja deliš my bad potem
2. god of war se dobi po 50 rabljeno...oba sta izgubila po 40 lol......
jaz sem jo ravno še za manj kot 50€ dobil, ravno pol ure nazaj :) preigram in prodam za 40€ naprej ko keks.

Dej, smiri malo te poor man's konje in se nehaj duvat, kot da bomo zdaj ostali umrli od lakote pred božičem.

Vidim v bolšjem bazarju, da prodajaš vsega boga od samo enkrat rabljenih kavnih kapsul do štumfov od babice. Ni treba zdaj te mantre širiti povsod.

uredilo bitje ke_kit
  • Nekul -1 1
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

Po drugi strani mi je insane, da se tega nihče ne koristi. Odkar je treba igre inštalirat na disk nisem niti ene fizične kopije kupil. Zadnjič frend kliče ej God of War Ragnorok je prišel ven, a ga kupiva. Kolk je? 80€. U fak velik. Ok nakaž mi 40€ in kupiš digitalno verzijo in oba hkrati igrata. Ne rabiš se jebat in čakat poštarja in potem prodajat potem naprej na bolhi. Tko je pa polovični ceni tvoja za vedno.

Stipe2 reče pred 2 urama:

Ja, če si pripravljen delit accounte z drugimi - jaz ni šans, da delim account (ali karkoli drugega osebnega) z nekom, pa da mi je brat - raje mu kupim igro. :D

atomic reče pred 2 urama:

Kakšno deljenje accounta?

On igra na svojem ccountu vse... 

Stipe2 reče pred 2 urama:

Igra že na svojem, ampak mora imet tudi tvojega prijavljenega na svojem PS5...

atomic reče pred 1 uro:

Ne ne rabi lol..

Stipe2 reče pred 1 uro:

Kako si pa potem ta tvoj frend pobere igro dol na svoj PS5, če si jo ti kupil na svojem accountu?

 

In vse tiho je bilo... :D

 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 15 minutami:

Ja sam to si imel že prej essential ane? Popusta ne dobiš, če bi rad vzel cenejšo varianto.

A za dražje opcije imaš tudi popust?

Katera pa je cenejša? A ni essentila najcenejša? Jaz ravno podaljašal do decembra 2024 za ceno €44.99 :fun:

 

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 minuto:

Katera pa je cenejša? A ni essentila najcenejša? Jaz ravno podaljašal do decembra 2024 za ceno €44.99 :fun:

Essential je najcenejša itak. Popust lahko koristiš le za trenutni sub, ali dražjega (za to nisem zihr, ker sem že na premim, ki je najdražji - a lahko plz preveriš če je res tako?), ne moreš pa za cenejšega, če si že na dražjem.

  • Nekul -1 1
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 10 minutami:

 

In vse tiho je bilo... :D

 

Ne vem a ne čivkajo že ptički... en igra z računom na katerem je PS+  ta drugi ima svojo konzolo nastavljeno kot primarno za ta isti račun igra pa s svojim, ki nima PS+, ko želi igro se prijavi s prvim računom, prenese, potem pa se prijavi s svojim s katerim to igro igra...

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 4 minutami:

Essential je najcenejša itak. Popust lahko koristiš le za trenutni sub, ali dražjega (za to nisem zihr, ker sem že na premim, ki je najdražji - a lahko plz preveriš če je res tako?), ne moreš pa za cenejšega, če si že na dražjem.

Ja to je dost logično kako boš podaljšal Essential, če si naročen na > Extra!? Edino, da počakaš, da ti poteče Extra in potem vzameš cenejšo varianto... Žal imam samo essential in ne morem pogledat, kaj bi bilo, če bi imel Extra in bi hotel podaljšat na Essential po poteku Extra... fuck... :blink:

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Bessie reče Pravkar:

Ja to je dost logično kako boš podaljšal Essential, če si naročen na > Extra!? Edino, da počakaš, da ti poteče Extra in potem vzameš cenejšo varianto... Žal imam samo essential in ne mroem pogledat, kaj bi bilo će bi imel Extra in bi hotel Essential po poteku Extra... fuck... :blink:

 

Ni tega mislil. Poglej, če imaš ti z essential popust tudi na extra?

Povezava do prispevka

Potem je tako, ja. Saj kot pravi Bessie je logično. Ni pa logično, da ti ne ponudi popusta, če spremeniš plan. Logično je samo, da ne moreš podaljšati extra (ger ga nimaš), če imaš premium. S spremembo plana pa tudi ni ajnfoh tega urediti... Kaj bi recimo zdaj naj oni dali meni, če prekinem premium, ki mi velja še 9 mesecev? Toliko več mesecev extra? V teoriji bi moglo iti. Zgleda bo treba kar počakati, da nam poteče Premium :hmm:

 

@ke_kit trgovine pa ne prodajajo kod s popusti? Potem kupiš kodo zdaj in jo aktiviraš takoj, ko ti poteče premium 27.11. in greš naprej. Nimam pa pojma kako je zdaj s temi "fizičnimi" kodami od kar velja več teh planov.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Dej, smiri malo te poor man's konje in se nehaj duvat, kot da bomo zdaj ostali umrli od lakote pred božičem.

Vidim v bolšjem bazarju, da prodajaš vsega boga od samo enkrat rabljenih kavnih kapsul do štumfov od babice. Ni treba zdaj te mantre širiti povsod.

 

Kdo se duva? Kdo bo umrl? Nič ne prodajam, a je prav? Babice so že davno pokojne. Malo bontona bi potreboval.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 10 minutami:

Sej to pravim jaz - atomic pa pravi da "Ne ne rabi lol"...

 

Pa dobro no... za žensko mogoče še nekako lahko razumem, da nočeš delit s frendom... ampak jebeni Playstation račun s par igračkami gor???

 

Al si res totalno čuden al pa nimaš pravih frendov :D Jaz par najboljšim frendom komot tudi ključ od avta fuknem in rečem vrni jutri, ko prideš nazaj. Ravno včeraj sem dobil avto nazaj :)

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

 

Pa dobro no... za žensko mogoče še nekako lahko razumem, da nočeš delit s frendom... ampak jebeni Playstation račun s par igračkami gor???

 

Al si res totalno čuden al pa nimaš pravih frendov :D Jaz par najboljšim frendom komot tudi ključ od avta fuknem in rečem vrni jutri, ko prideš nazaj. Ravno včeraj sem dobil avto nazaj :)

 

Koliko si ti star tomazek, da imaš še frende, ki si rabijo sposojat avto?

Jaz si skoraj ne predstavljam, da me kak frend zdaj pri 40ih+ vpraša, če mu posodim avto, ali obratno - to smo delali pri 20ih, ko je en v klapi imel svoj avto...meni je to tvoje čudno. :D

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Menjava šipe na avtu, ker mu je kamen priletel? Servis...? Avti ne crkujejo?

 

Pri nas se nam tudi po 40 letu dogajajo pizdarije z avti.

 

Dobro ajde, če je treba človeku pomagat, tudi meni ni panika - sem mislil da imaš tiste 18 till I die prijatelje, ki raje vlagajo v gostilno, kot v lastno imovino. :)

 

  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Vpiši se za komentiranje

You will be able to leave a comment after signing in



Vpiši se
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...