Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

V ps5 lahko vklopliš zunanji DAC in nanj slušalke. Nisem vedel da to deluje, tako da kar dobra opcija za tiste, ki nimajo receiverja ali imajo eno konzolo zraven PCja.

 

Danes sem testiral s Sound Blaster G5 in so rezultati kar zelo dobri - precej boljše kot TV zvok ali soundbar, ali povezovanje slušalk v controller.

 

Žal vsi DAC ni delajo, dosti pa jih je tudi zelo tihih. Sound Blaster produkti so kar safe opcija (G5, G6, X3 in X4), čeprav so kar zelo dragi glede na svojo kvaliteti.


Še kdo uporablja na ps5 slušalke na ta način?

Povezava do prispevka

 

Feget reče pred 46 minutami:

V ps5 lahko vklopliš zunanji DAC in nanj slušalke. Nisem vedel da to deluje, tako da kar dobra opcija za tiste, ki nimajo receiverja ali imajo eno konzolo zraven PCja.

 

Danes sem testiral s Sound Blaster G5 in so rezultati kar zelo dobri - precej boljše kot TV zvok ali soundbar, ali povezovanje slušalk v controller.

 

Žal vsi DAC ni delajo, dosti pa jih je tudi zelo tihih. Sound Blaster produkti so kar safe opcija (G5, G6, X3 in X4), čeprav so kar zelo dragi glede na svojo kvaliteti.


Še kdo uporablja na ps5 slušalke na ta način?

 

Ni lih news, jaz imam tako since day 1, ps5 -> zelo dober dac -> zelo dober amp -> zelo dobri zvocniki

 

Zivljenje je dobro

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 uro:

Meni so pa vse brezžične slušalke take smeti od zvoka, da preprosto ne morem poslušati/igrati na ta jajca.

 

Dejansko me kabel od slušalk ne moti. 


Jest sem ene 10 let nazaj kupil ene ful drage brezžične slušalke in so ble smeti. Sm mislu, da je danes to boljše. Zakaj pa potem ljudje dajejo 300€ za airpodse?

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 urami:

Jup. Vse kar pogledam je divx s torrentov :) Samo pač ne z USB ključka, ker mam en laptop priklopljen na TV in miško v postelji :D

 

Pa dej sej noben ne ripa več nove robe v divx? To je tako zanič codec za današnje čase da sam bruhnem v usta če bi to moral gledat.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...