Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

edini VR špil k me je navdušil je bil HL:Alyx, pa še to nisem imel šanse celega preigrat

 

pol maš kake spretnostne igre, ki niso lih zame ampak vem, da so popularne

 

tud če bo zdej neka velika revolucija v VR igrah, ne vem če ima smisel tok velik dajat za PSVR2

 

 

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 3 minutami:

sej za igrat dirkacine ne rabis izpita...to te je en mal nahecu

haha lepa

 

 

zdej probat to v VR z volanom bi blo kr zanimivo sprobat, ker bi bla čist druga perspektiva kot takrat, ko nisem mel pojma o vožnji (ko sem igral te kvazi-resne dirkačine a la Toca2, GT3, GranPrix2,...)

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Imam še vedno prednaročeno, sam me je začel minevati hype. Še sam ne vem točno zakaj.

 

 

Poglej to, k je en kupil psvr2 v neki trgovini

 

 

 

Pravi da je prakticno boljs kt top end LG oled in lah komot chiliras in youtube/videje gledas in da je mega. Js sm po teh komentarjih sele nahypan

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Meni pa je fascinantno, da me VR ni nikoli niti malo pritegnil. Nikoli nisem niti pri kom sprobal niti nimam neke full želje, kaj šele da sam kupim. Igranje mi je čilanje na kavču (razen pri From boss-ih), ne pa konstantno miganje...

 

Tole.

 Ajde, če bi zadeva koštala kakih 100 jevrov, bi se mogoče še pustil nategnit. Ampak, tut meni ni nikoli nekih resnih skomin delalo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Sej to si imel že na PSVR1. Men se ni zdelo nič posebnega. Vem, da je sedaj druga pesem z boljšo resolucijo in optiko, ampak imet un headset na glavi za gledanje virtualnega TVja mi je res krneki.

 

Vem - se malo hecam...Sony je imeli tudi nek namenski gadget za negamerje, za take scene kot je cinematic mode ipd. - sem pozabil kako se je imenoval, vem pa da je za videt bil dosti bolj eleganten od PSVR

Povezava do prispevka
Nighthawk reče pred 1 uro:

Očitno mi PS5 ni usojen...

 

Zdele potegnem iz denarnce kartico, se usedem za PC, da končno poklikam PS5...

 

image.thumb.png.c11bc40a717091c5810eda47a1f9d7ea.png


Tukaj ga poklikaj, ce pa rabis dodaten kontroler pa ga itak dobis kjerkoli ;)

 

https://www.harveynorman.si/igralna-konzola-playstation-5

 

https://anni.si/zabava/igralne-konzole/

uredilo bitje urby20
Povezava do prispevka

Yo, PS userji. A rabi mogoče kdo PSVR1 (Revision 2)?

Ker bom presedlal na PSVR2 ne rabim več tastarega.

Dam komurkoli od stalnih userjev tukaj (folk, s katerim nisem nikoli imel nobene interakcije se mi prosim speljite, ne mislim zalagati oportunistov, ki bi pol preprodajali naprej zadevo). Edini strošek je PTT ali benz, če se mislite voziti na obalo za osebni prevzem.

 

Zadeva je bila igrana kake 50 ur. Valjda vse dela normalno in obljubim, da ne boste rabili pucati moje zasušene kože iz gume od čelade. :D

V kompletu so čelada, 2 move dildota, kamera (s kablom za priklop na PS5). Se bom še malo pozanimal pri kolegu, ki sem mu podaril nekaj VR iger pred časom, ali jih sploh rabi. Če jih ne, bom fliknil še tisto zraven.

 

P.S. (no pun intended) Zadeva deluje tudi na PCju, če morda kak master racer potrebuje support peasanta. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...