Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Do pomladi ko bodo spet konzole na voljo bo folk brez prednarocil moral cakat in nas gledat kako poganjamo najmocnejso konzolo vseh casov. Ko jo bodo le uspel dobit bo pa na voljo cepivo in takrat ne bo noben vec hotel bit doma in bo zurka na ulicah vse tja do jeseni.

 

Medtem ko se bodo lastniki greli ob PS4 pregrevajocem helikopterju bomo PS5 lastniki celo zimo preiigraavali vse top notch ekskluzi... oh wait, nevermind.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 34 minutami:

Medtem ko se bodo lastniki greli ob PS4 pregrevajocem helikopterju bomo PS5 lastniki celo zimo preiigraavali vse top notch ekskluzi...

..ve

 

Moj seznam za PS5

Bloodborne

The Last Guardian

Uncharted: Lost Legacy

Ghost of Tsushima DLC

Demon's Souls Remake

Sackboy neki neki (100% mi bo kul)

Nova Astrobot igrica

 

 

Pol pa zraven še kup multičev ala Cyberpunk, RDR2, Nier, Genshin Impact.

 

Napovedujem, da bom od tega obrnil natanko 0, ker bom nabijal samo emulatorje na Arcade Machine. XD

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
amnesia reče pred 12 minutami:

kupis en kompatibilen 2tb m.2 in imas mir do naslednje generacije

 

to bo kmal na pol zastonj

Je približno tako ni pa točno tako, ker pol superduper hiter SSD ne bo nič pomagal. A boš lahko PS5 only špile sploh dajal na pleb SSDje?

Povezava do prispevka
Arey reče Pravkar:

Je približno tako ni pa točno tako, ker pol superduper hiter SSD ne bo nič pomagal. A boš lahko PS5 only špile sploh dajal na pleb SSDje?

Odvisno. Eni bodo špili bodo Stipe State Drive or comatible drive only, za vse ostalo je tu master/slave drive.

Povezava do prispevka
atomic reče Pravkar:

Odvisno. Eni bodo špili bodo Stipe State Drive or comatible drive only, za vse ostalo je tu master/slave drive.

Torej verjetno več al manj nekaj PS5 ekskluziv? Dobro, še vedno tradicionalen špil benefita od malenkost hirtrejšega SSDja kot ga imaš na xboxu sam pol to res ne bo nek dealbreaker.

Povezava do prispevka
Arey reče pred 5 minutami:

@tomazek že zdaj dobiš 5gb/s SSD za dost normalen keš (ne vem, 200€?). Ni pa zastonj ja, ker pač to niso tradicionalni diski, jeba :D

 

Ja vem, napisal sem bolj na Amnesijin komentar in Gatsujev, ki ga je citiral, ko je tebi odgovarjal, da za take hitrosti mora biti kompatibilen disk... in Amnesia je omenil, da bojo kmalu na pol zastonj. To je še danes praktično pol cene celega PS5 in svomim, da bo v kratkem kaj drugače, ker sem pred 1 letom kupil Samsung 960 m2 in je 3500 mb/s pa se je cena od takrat do danes samo malenkost spremenila.

 

atomic reče pred 4 minutami:

Daš vse ostalo na cheap SSD zunanji al neki... Tisto kar mora pa na Zony

 

To ja. Nekaj takega planiram, če bom rabil sploh. Ne rabim jaz več kot 3-4 igre gor. Eni pa vem, da hočejo ja. Za nek veliki m2 pa ziher nem dal za pol PS5 zraven :D

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Yasuhiro Ootori, mechanical design department VP at Sony Interactive Entertainment, has revealed that there’s no difference in terms of cooling performance on the PS5 if the console is placed horizontal or vertical.

 

Here’s what he said during an interview with 4Gamer:

This is a frequently asked question. From the designer’s point of view, there is no difference in cooling performance between vertical and horizontal installation. I think some people think that the heat dissipation efficiency should be higher in the vertical installation due to the chimney effect.

However, in a cooling system with an active fan (electric fan), the chimney effect is at the measurement error level. It works according to the specifications in both horizontal and vertical installation. Personally, I like the vertical placement where the top and bottom of the “PS logo” can be seen correctly.

 

Boldano se mi zdi posebej zanimivo...

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...