Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 2 minutama:

Mam dve igrački zraven, ki jih nisem uspel obrnit :D

 

Aja mimogrede... imam še Hitman 2, ki bi ga rad obdržal, prvi del pa imam digitalno kupljen. Verjetno bom glede na vse povedano komot koristil oba na PS5 tudi a ne?

Najbrž. Zoni pravi, da samo ene 5 obskurnejših naslovov ne bo delalo.

 

Super Km3t reče pred 2 minutama:

a je playstation račun vezan na kak hardware uuid al kaj podobnega oz. a je na kak hakl za pazt pri nakupu rabljenga?

Nope, ni nobenih takih for. Račun vežeš na konzolo po potrebi.

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 4 minutami:

a je playstation račun vezan na kak hardware uuid al kaj podobnega oz. a je na kak hakl za pazt pri nakupu rabljenga?

 

 

 

zato k sm razvajen in sm vajen kotrolerja z 200ur+. also, kolk je tega kabla za filanje?

 

 

Sej kabla si lah 5m za nekih par evrov v trgovini ala Tedi kups 😄

Povezava do prispevka

Če maš kak powerbank doma lahk tud iz njega polniš kontroler. Drugač pa vsakič ko nehaš igrat daš joypad polnit in to je to.  V2 kontrolerja praktično ne moreš izpraznit v eni rundi razen če res ne igraš 12+ ur in igra nima konstatno nekega vibriranja. Pa verjetno tud hitreje gre baterija če vklopiš slušalke v joypad.

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 19 urami:

@Stipe2: sicer offtopic (lahko nadaljujemo v Železnini), ampak vseeno vprašam: kak monitor imaš v planu nabavit? Mislim predvsem glede velikosti.
Moj pubec ima sicer enega poceni 1080p, ampak je 144 hz in 1 ms al kaj je že tista postavka. G-sync privzeto, mislim da je nek Asus. Razlika z mojim starim 70 hz in 5 ms je res več kot občutna. 
Bom pa v naslednjem letu menjal za kaj večjega (čeprav moram nabavit 2, ker pač imamo vedno 2 monitorja na 1 PC). 

 

v mislih imam nek dober 2K, tam 27" mislim da bo dovolj, vsaj 144Hz - da podpira in G-Sync in FreeSync, pa rad bi imel IPS panel, ker mi je najbolj očem prijeten tip panela.

recimo ta bi izpolnjeval pogoje, samo je mogoče malo drag - zdaj sem se po dolgem času spet začel updatat na to temo in opažam da je nekoč bilo dosti lažje izbrat monitor - danes je izbira res ogromna...

 

https://www.tomshardware.com/reviews/asus-rog-strix-xg279q

Povezava do prispevka

Btw, G-synca jaz nisem uspel usposobit drugače kot z Display Portom. HDMI je bil no go (poskusil sem precej različnih kablov). Tako imej to tudi v mislih, čeprav je še najmanjši problem (kabel seveda ni bil priložen zraven ekrana, še manj pri grafični) in sem moral v soboto zadnjih nekaj minut pred zaprtjem letet v trgovino. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 minutama:

Na PS4 niti vse sony slusalke ne delajo, samo tiste ki so narejene izkljucno za playstation. Gnil sony pac.


Kako ne delajo? Jaz sem preizkusil Steelseries, Razer, Logitech in Sennheiser, plus še enih par dejansko no-name in z nobenimi ni bilo težav.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 8 minutami:

Loh bi vse kable na svetu sprobal pa ti nebi delal preko HDMI :D

Ja, tega takrat še nisem vedel. :) Morebiti pa sem tudi pričakoval, da bom kable dobil zraven. Pri Dellu sem namreč dobil kar tri (1x display port, 1 x hdmi in 1 x dvi) plus še usb.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 3 minutami:

To so se zmotil. Vrn kable nazaj!


:) Niso se, piše v knjižici, kaj vse je v škatli priloženo.  Je bil pa ca. 990 € tisti monitor. Verjetno se pri teh dražjih pač bolj "potrudijo", da upravičijo ceno.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:


Kako ne delajo? Jaz sem preizkusil Steelseries, Razer, Logitech in Sennheiser, plus še enih par dejansko no-name in z nobenimi ni bilo težav.

Govorim o BT in to slušalkah ki niso narejene prav načrtno za PC.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 uro:


:) Niso se, piše v knjižici, kaj vse je v škatli priloženo.  Je bil pa ca. 990 € tisti monitor. Verjetno se pri teh dražjih pač bolj "potrudijo", da upravičijo ceno.

 

Pri Dellu dobiš vse te kable not tud zravn monitorjev za manj ko 200€  ;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...