Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sem spustil ps3 pa sem vseeno lagano počakal, da sem malo ps4 vpelje. Imo not a true gamer... pa konkretno mi gre na kurac plačevanje stvari vnaprej, sploh pri teh korporacijah, ki lahko izdajo drek pa ga bo folk še zmer preorderal... tko da po aeroplane ps4 mode zdaj čakam še malo dlje, sploh pa mi je Xbox opcija kar naenkrat in se mi res nikamor ne mudi. Backlog na ps4 je tak, da komot preskočim 2 generaciji :D

Povezava do prispevka
shure reče pred 3 urami:

A je sploh še kak mn3njalničar, ki nima preorderja? :D Se mi zdi, da vsi samo čakamo PS5 v tem obdobju lockdowna, ko nam babe niti ne bodo mogle težiti, ker bomo cel dan pred konzolo....

Jaz.  Edini špil, ki bi ga rad igral na ps5 trenutno je remake. Torej lahko počaka pol leta. Cyberpunk in Destiny bosta boljše laufala na pcju, tako da sem set.

Povezava do prispevka

Tule res težko vidim, da bi kaj zajebali. 

 

Če ga ne bi preordal, bi se sekiral, da ga nimam in ga potem marca kupil, ko itak še ne bo nobenega padca cene ali nadgradnje. Pa sploh te nalagalni časi mi gredo blazno na živce na PS4. 

 

Tko, da tu je enostavna strategija, ali kupiš takoj, ali počakaš res vsaj eno leto, da mogoče kaka cena pade, ali kak minor hardware refresh.Vse vmes je mučenje. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...