Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Stipe2 reče pred 11 minutami:

Personally, I like the vertical placement where the top and bottom of the “PS logo” can be seen correctly.

 

Vse kar je v tem sestavku res pomembnega. Torej mora bit PS5 postavljen VERTIKALNO. Konec debate. 

 

NPM confirms

uredilo bitje Matej24
Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 20. 10. 2020 at 9:54:

Edine dve stvari, ki sem jih v lajfu prednaročil sta PS5 in cyberpunk 2077.

Pač vem da bosta 10/10

 

atomic reče Dne, 20. 10. 2020 at 10:32:

Kolk mam jest boljši lajf od fotra, kolk majo moji froci boljši lajf od mene, kolk bo lajf v prihodnosti šele cool.

Grem se ubit, nočem bit beta tester. Jest sem alfa!

 

čakaj malo - prvič v življenju prednaročil in že zagovarja svojo odločitev kot edino logično? :D

beta testerji fuj :D 

 

Povezava do prispevka
Feget reče Pravkar:

Eh glede na to kaki ps fanboyi ste, se jaz ne bi preveč veselil teh analiz. Ker razen 0,25 sekunde hitrejšega nalaganja igrice, bo strojno ps5 surovo narejpan v rit.

Vidim, da se ne spoznaš najbolje na sex.

 

Na GOTG generacije je 8 iger, ki so tako ali drugače Sony ekskluzive. To je recimo nekako podobno kot, trojna  penetracija z črnkskimi tiči in bukake na koncu.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 uro:

 

 

čakaj malo - prvič v življenju prednaročil in že zagovarja svojo odločitev kot edino logično? :D

beta testerji fuj :D 

 

No.. nisem rekel, da je edina logična. Nikoli pa nisem se folku smejal, če so bili "beta testerji". Enim je to pač cool, moj frend, je apple fag in on mora takoj vse od appla imeti, ker mu je to cool, ne glede na vse neke bad reviewe itd... saj ima garancijo.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 18 minutami:

No.. nisem rekel, da je edina logična. Nikoli pa nisem se folku smejal, če so bili "beta testerji". Enim je to pač cool, moj frend, je apple fag in on mora takoj vse od appla imeti, ker mu je to cool, ne glede na vse neke bad reviewe itd... saj ima garancijo.

 

se hecam, itak - čeprav za nas čefurje je malo značilno, da radi dokaj vneto branimo svojo izbiro. :D

Povezava do prispevka
PS5 Lover reče pred 1 uro:

...vsak watt, db, vsaka celzija;)

 

Nicholson GIFs - Get the best gif on GIFER

 

 

Feget reče pred 1 uro:

Eh glede na to kaki ps fanboyi ste, se jaz ne bi preveč veselil teh analiz. Ker razen 0,25 sekunde hitrejšega nalaganja igrice, bo strojno ps5 surovo narejpan v rit.

 

Evo je že pričel minimizirat nalagalne čase :D

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 13 minutami:

resolucijo, novitete, kontrolerji, ne kupvat za pc prosim počakaj za ps5 ker se bo ful splačal, dobesedno karkoli

 

 

 

ne sej se strinjam, mene ful zanima kako bodo ps4 vr igrice delale na ps5 + vr1

 

ki tu pa je res bila močna strojna omejitev in bi z boljšim hardverjem lahko ful nabildali izgled

 

samo realno ne pričakujem

 

sploh pa ne pričakujem novič sredi launcha nove generacije konzol :D

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 minutami:

dejansko teško opravičim ps5ko atm

Racionalno ziher ni vsaj še nekaj časa. Jaz sem nakup sam sebi racionaliziral s tem, ko sem prodal PS4 Pro z dodatki in spravil not 3/5 cene novega PS5. Itak bom prvo igral backlog in igre s PS4 na njem (tudi prihajajoče v nadaljnjih 30 dneh).

 

2/5 cene pa bom še nekak nadoknadil s kakim skrivnim blow jobom v času dražje tarife med 21h in 6h zjutraj v kaki zakotni ulici.

Povezava do prispevka

Men je racionalno.

 

Ps4pro sem prodal ob najjavi ps5 za 220€

 

Se pravi moram doplačati 180€ za:

- tiho konzolo in ne ta fen, ki sem ga mel

- SSD disk, ki ni navaden ampak ultra hiter

- normalen cpu in UI ne nek lag fest

- un filing k stopiš v gostilno in vsi vthinejo in te gledano, bejbe si ustnice grizejo, ker vsi vejo da maš PS5 doma..

 

Ja, men je to sigurno vredno 180€.

 

Da bo pa še kaka igra res delovala bolje,  60fps in višjo resolucijo, dam pa še 100€ zraven.

Povezava do prispevka
spaceman reče pred 3 minutami:

a na 5ki ostaja možnost, da lahk menjaš account s kolegu?

 

jaz na moji sem, lp

 

atomic reče pred 26 minutami:

Nisem zdej dal niti bom potem. Jest dam 5€ na mesec in igro na let kupim, pa še za to ne dam več, kot 20€.

 

good luck with that :D

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

Men je racionalno.

 

Ps4pro sem prodal ob najjavi ps5 za 220€

 

Se pravi moram doplačati 180€ za:

- tiho konzolo in ne ta fen, ki sem ga mel

- SSD disk, ki ni navaden ampak ultra hiter

- normalen cpu in UI ne nek lag fest

- un filing k stopiš v gostilno in vsi vthinejo in te gledano, bejbe si ustnice grizejo, ker vsi vejo da maš PS5 doma..

 

Ja, men je to sigurno vredno 180€.

 

Da bo pa še kaka igra res delovala bolje,  60fps in višjo resolucijo, dam pa še 100€ zraven.

 

Dejmo počakat da mine eno leto pol bomo pa govoril a je tiha al ne ;)

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 34 minutami:

 

Dejmo počakat da mine eno leto pol bomo pa govoril a je tiha al ne ;)

Tolk pa vem o  hardwaru, da že tako skromen Ryzen 2, ki je še downclokan in RDNA2 grafična, ki ne bo niti pol tolk zmogljiva, kot flagship 6900xt  v družbi 2x večjega hladilnika, kot v ps4pro, ne more bit neki zajeban hladit.

 

V ps4 smo imeli najbolj potraten CPU v zgodovini, tudi hladilnik je bil bogi in vent.

Povezava do prispevka

Jaz pa skoraj ne verjamem, da v vsej Sloveniji ne bilo na policah vsaj par konzol na day-one. To mislim za te res večje trgovine/centre. Iz tega sicer sledi, da bo treba res hitro v akcijo, torej takoj ko odprejo vrata. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...