Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

Ma kaki mona primorci ste vi to, da nimate niti nekega napihljivega čolna al kaj? Par metrov prek obale preveslat, parkirat v Italiji, napokat na čoln pet-šest PS5 in gas nazaj domov. Če te policaji ustavijo, rečeš da si rekreativno veslal, ker tam si edino varen, saj nikogar ne srečaš in se ne moreš okužiti.

Ma ne sej se da pridet cez haha.. ne rabis colna haha.. sam ki ps5 ni niti v italiji v stacunah 🤣 ce ni blo niti xboxov

Povezava do prispevka

Ej, glede na to, da zadnjih nekaj strani ni bilo napisanega skoraj nič konkretnega o PS5, imam eno konkretno vprašanje:

 

Folk, ki je prednaročil konzolo in je v prvem valu ne bo dobil, ostane v vrsti za drugi val? Al velja to samo tiste, ki so plačali avans? Al so jim ga vrnili in se vrste ponastavijo in se ponovno vzpostavijo, ko bodo trgovci imeli info o novih zalogah?

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Haha, skalperji obstajajo samo za to ker so ljudje tok neučakani dobit nov gadget :D Če ne bi nihče kupil PS5 za 1k€ jih tut ne bi prodajali. Men je kr mal žal da se nisem zagrebel, takoj bi ga prodal za 1k€ fak, a obstaja bolj easy money. Scummy? Sure, sam sej ni kot da bi ga naročil s tem namenom, to narediš pol ko ugotoviš da je folk glup in da za počakat 2 meseca pokasiraš 500€ za nič dela, infinite profit / vložen čas.

jz sm realno bil 100% da bi lah preprodal, sj so vsi napovedoval da bo manjek, sam se mi realno ni dal niti za-arat.

še slinchu se ni dal jebat pa se bomo mi, ameter-amater novopečeni preprodajalci

Povezava do prispevka
NateS reče pred 5 minutami:

Ej, glede na to, da zadnjih nekaj strani ni bilo napisanega skoraj nič konkretnega o PS5, imam eno konkretno vprašanje:

 

Folk, ki je prednaročil konzolo in je v prvem valu ne bo dobil, ostane v vrsti za drugi val? Al velja to samo tiste, ki so plačali avans? Al so jim ga vrnili in se vrste ponastavijo in se ponovno vzpostavijo, ko bodo trgovci imeli info o novih zalogah?

Kakano je to konkretno vprasanje? To moras vprasat trgovca, kjee si prednarpcil in se to je vprasanje, ce ti bo znal povedat, ker folk ne ve kdaj bo naslesnji val.. kdaj bo nasledni val bodo ziher povedali influencerji na internetih in takrat mores bit v prezi...

 

Zdi se mi pa logicno ce si prednarocil.. placal al ne ne igra vloge imo.. da bos naslesnji v vrsti.. sam pac to mores vprasat trgovca

Povezava do prispevka
NateS reče pred 5 minutami:

Folk, ki je prednaročil konzolo in je v prvem valu ne bo dobil, ostane v vrsti za drugi val? Al velja to samo tiste, ki so plačali avans? Al so jim ga vrnili in se vrste ponastavijo in se ponovno vzpostavijo, ko bodo trgovci imeli info o novih zalogah?

Na Mimovrste so poslali mail, da bo zamuda in kao vprašali, če želiš počakati ali pa bo naročilo stortirano. Za druge ne vem.

 

 

Sovica reče pred 4 minutami:

jz sm realno bil 100% da bi lah preprodal, sj so vsi napovedoval da bo manjek, sam se mi realno ni dal niti za-arat.

še slinchu se ni dal jebat pa se bomo mi, ameter-amater novopečeni preprodajalci

 

Ne zdaj s takimi ni se mi dalo ipd... To bi lahko blo najlažje prisluženih 1000€ v življenju, praktično brez dela, če bi naročil in za-aral recimo 2 konzoli. Ampak smo bili vsi ziheraši in noben ni želel reskirat pa čakat kaka bo situacija. Ni se mi dalo s tem jebat je res beden izgovor. Ker to praktično ni nič dela, zaslužek pa relativno velik. Jaz pa sploh nisem razmišljal o tem, če bi... bi že naredil 6 klikov. Ampak seveda tudi nisem mel pojma, da bo se po takih cenah dalo prodat, saj za 100€ pa se ziher nebi jebal.

Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Na Mimovrste so poslali mail, da bo zamuda in kao vprašali, če želiš počakati ali pa bo naročilo stortirano. Za druge ne vem.

Ne zdaj s takimi ni se mi dalo ipd...

 

lej, še enkrat; ni se mi dalo.

 

500€ mi ne pomeni dovolj. sprijazni se.

 

tako kot sem že (pred) poletjem na glas razmišljal da bi že prodal ps4, ker (bo) je zdaj cena padla (pa je nism, ker se mi ni dal)

 

da ps5k ne bo dovolj je bilo pa tudi dejstvo, dejansko je folk po temu forumu limal članke al tweete kjer je sam sony rekel da ne bojo mogl porihtat demanda v prvem batchu.

 

1+1

 

just 200+IQ things

 

lp

 

 

to da ti nisi vedel, ker itak vsak post prebereš na pol in mi pa je čist legit da nikakor nisi vedel ne pričakoval.

 

lep lp

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Jaz sem pri Mimovrste napisal, da bom pač počakal. Bom pa čekiral, če bo še kje na razpolago. Zdaj itak, ko se vidi kake so cene, ne bo noben tukaj šenkal viška... tudi, če dobi kako več. In so mi ravnokar odpisali, da hvala za mail in me bojo obvestili takoj, ko dobijo datum kdaj pride zaloga. Kar pa tudi ne verjamem najbolj...

 

Sovica reče pred 2 minutama:

....

 

Lol... meči si pesek v oči kar... saj mi je vseeno kot za lanski sneg kaj se je tebi dalo in kaj ne. Samo pač dobil sem te na laži :D Mogoče si zadet razmišljal o tem pa pozabil pol, ko si prišel k sebi.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 3 minutami:

jaz ti ne mislim nosit na pladnju, ker je itak 50:50 da ne boš prebral in še naprej nabijal isto

 

Priznam... jasna stvar, da ne bom prebral :D Pozorno preberem samo kar se mi zdi pomembno in relevantno. Forumski posti v veliki večini  definitivno ne spada v to kategorijo. Razen, če koga kaj specifično sprašujem in rabim rešitev.

 

dzaver reče pred 2 minutama:

Jaz bi šenkal viška, če bi jo dobil, niti na pamet mi ne pade, da bi jo za več prodal. Sta mi pa mimovrste in konzolko skenslala. Upam da igabiba delivera :)

 

Ma Igabiba ti po moje ziher bo dostavila. Če so poslali maile, da si prejemnik... dvomim, da bi lagali.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Če dobim un amazon PS5 viška, bom za odkup naprave verjetno kar organiziral battle royale srečanje na Ljubljanskem barju.

Disciplina: Turška rokoborba s sanitarnimi maskicami (predpogoj je uspešen vstop v Lj občino)

 

Vsak udeleženec naj prinese 500EUR in olivno olje.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 21 minutami:

 

lej, še enkrat; ni se mi dalo.

 

500€ mi ne pomeni dovolj. sprijazni se.

 

tako kot sem že (pred) poletjem na glas razmišljal da bi že prodal ps4, ker (bo) je zdaj cena padla (pa je nism, ker se mi ni dal)

 

da ps5k ne bo dovolj je bilo pa tudi dejstvo, dejansko je folk po temu forumu limal članke al tweete kjer je sam sony rekel da ne bojo mogl porihtat demanda v prvem batchu.

 

1+1

 

just 200+IQ things

 

lp

 

 

to da ti nisi vedel, ker itak vsak post prebereš na pol in mi pa je čist legit da nikakor nisi vedel ne pričakoval.

 

lep lp

 

 

500 evrov ti ne pomeni dovolj, a po drugi strani razmišljaš, da bi prodal ps4, ker mu bo padla cena za 20 evrov:rofl:

objection.jpg

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Če dobim un amazon PS5 viška, bom za odkup naprave verjetno kar organiziral battle royale srečanje na Ljubljanskem barju.

Disciplina: Turška rokoborba s sanitarnimi maskicami (predpogoj je uspešen vstop v Lj občino)

 

Vsak udeleženec naj prinese 500EUR in olivno olje.

my body is ready (zimska forma(bear mode(dlake povsod)))

 

 

sam če prou pomislim, je to ubistvu minus pr rokoborbi :confused:

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Če dobim un amazon PS5 viška, bom za odkup naprave verjetno kar organiziral battle royale srečanje na Ljubljanskem barju.

Disciplina: Turška rokoborba s sanitarnimi maskicami (predpogoj je uspešen vstop v Lj občino)

 

Vsak udeleženec naj prinese 500EUR in olivno olje.

Tole lagano zmagam, 15min po eventu sledi drugi event, isti battle royale samo da je nagrada ps5 za 1000€.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...