Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 6 minutami:

 

Nasploh al na mimovrste? Igabiba bi mi naj deliverala, tako da recimo da safe.

Kjer je po sredini prima uvoznik in online da ste naredil naročilo ja, mimo ima svoje dobavitelje, podobno kot recimo jst... 

 

Prima če imam prav pač hn, mer, pomoje goblin... Jst recimo nism niti kvote dobil 10.20 kosu 100% naročil, pač niti info... 

Povezava do prispevka
Play reče pred 4 minutami:

A ni zanimivo v vukojebini na kmetih sm doma... Pa zadnje čase eno trgovino ne pohvalite... K sm govoru da gameplay dela zraho, ste se vsi smejali, zdej po novem vsi blatite isto firmo game center... 

 

Folk res dejte se mal zavedat da res ni Konc sveta a ne? 

 

Pa bote mal fer jst sm tak sory do vseh, če men en sitnar delam 22 let vse meile imam, a ga bom kot stranko se kdaj povohall? Pa da kupi pr men za 500k robe.. Raj grem igrat pa baklo v gobec... Tku da Mal se dejte zavedat kako blatite ostale firme... Pa se meni jebe zame, živim, diham, igram... Ampak je res kozlarija kako grdo govorite čez vsakega... En dan je igabiba kul drug dan je colby k, peti dan acs.. Jst pa itak že 20let kontroler je pa hdmi kable kradem.. Pa ne vem kaj... Sory sm res smešni ste 😁✌️

Meni ni težko pohvalit, kje imam dobre izkušnje, in sicer pri Goblinu. Pa ne da so perfect, sam ja, takle mamo

 

Tudi Igabiba mi deluje proper, ampak nimam nekaj izkušenj z njimi

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 minutama:

Kjer je po sredini prima uvoznik in online da ste naredil naročilo ja, mimo ima svoje dobavitelje, podobno kot recimo jst... 

 

Prima če imam prav pač hn, mer, pomoje goblin... Jst recimo nism niti kvote dobil 10.20 kosu 100% naročil, pač niti info... 

 

Glede na to da konzole prodajaš s takimi reklamami ki bi se jih sramovale tud branjevke se res ne čudim da iz uradnih virov ni bilo niti infota. GTAVI je drugač že dobavljen strankam?

Povezava do prispevka

Haha, skalperji obstajajo samo za to ker so ljudje tok neučakani dobit nov gadget :D Če ne bi nihče kupil PS5 za 1k€ jih tut ne bi prodajali. Men je kr mal žal da se nisem zagrebel, takoj bi ga prodal za 1k€ fak, a obstaja bolj easy money. Scummy? Sure, sam sej ni kot da bi ga naročil s tem namenom, to narediš pol ko ugotoviš da je folk glup in da za počakat 2 meseca pokasiraš 500€ za nič dela, infinite profit / vložen čas.

Povezava do prispevka

Ma saj jaz štekam, v čem je fora PG-ja. On je old school, druga šola dobesedno, še iz časov, ko se je imel Salamonov oglasnik in so se čipirali playstationi :D. Saj po svoje je car + res carski slog pisanja, edino kar mi res smrdi, so štorije raznih znancev, kako se jim je pokvaril PS4 in jim je potem utrujal, da so nepravilno ravnali s konzolo (imeli v predalu itd.) in skušal po vsej sili izsiliti, da bi plačali popravilo, čeprav za te ljudi vem, da ravnajo s konzolo kot z zlatom 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 minuto:

Kakorkoli že, jaz sem zgleda ostal brez PS5. Ke_kit bi moral v karanteno, če bi želel dobit konzolo (in še policaji bi ga s pajsarjem po hrbtu, ker krši korona omejitve), Mimovrste pa tudi zatajile. A jebiga :D 

 

To je kazen ker ne maraš rimejkov! ;)

Povezava do prispevka
Play reče pred 14 minutami:

A ni zanimivo v vukojebini na kmetih sm doma... Pa zadnje čase eno trgovino ne pohvalite... K sm govoru da gameplay dela zraho, ste se vsi smejali, zdej po novem vsi blatite isto firmo game center... 

 

Folk res dejte se mal zavedat da res ni Konc sveta a ne? 

 

Pa bote mal fer jst sm tak sory do vseh, če men en sitnar delam 22 let vse meile imam, a ga bom kot stranko se kdaj povohall? Pa da kupi pr men za 500k robe.. Raj grem igrat pa baklo v gobec... Tku da Mal se dejte zavedat kako blatite ostale firme... Pa se meni jebe zame, živim, diham, igram... Ampak je res kozlarija kako grdo govorite čez vsakega... En dan je igabiba kul drug dan je colby k, peti dan acs.. Jst pa itak že 20let kontroler je pa hdmi kable kradem.. Pa ne vem kaj... Sory sm res smešni ste 😁✌️

Yo dej mi plz pošlji en GTA6, ko boš mel čas. Thx. <3

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 5 minutami:

 

Glede na to da konzole prodajaš s takimi reklamami ki bi se jih sramovale tud branjevke se res ne čudim da iz uradnih virov ni bilo niti infota. GTAVI je drugač že dobavljen strankam?

Povej kje sm jst gta objavil?... Ja pa najdi mi enega ki ti bo dal za 399e in 3letno in prvih zdravo 100 iger naročil dobi se igro.ce grem na hitr računat druge trg 3letba in igra si ob 100e... Pizda javno pišem pol bom pa kaj lagal Al? Sory od kar sem na netu 25let kar pišem javnosti pišem se zavedam, se ti rade volje podpišem Damjan Šimenc... Ti pa poglej sebe? . Ja moj minus na konzoli 60e cca.. Ps5 ima max do 8% nižjo nabavni ceno... Pa najdi mi da sem jst prodajal gta6.. Ali da sem rekel da dobiš ta naslov igre.ce pa ga bo strankami hotela, ma rade volje naj ga čaka... ..lahk pa danes naredim komot reklamo prvih 100 lahku dobi gta6 če pač počaka ali karkoli.. In ja dal sem možnosti vzemi igro v letu dni.. Lahk gt7 ko pride recimo marca dalje itd... Pac karkoli... 😁 Včasih iščeš pa ne najdeš, zato sm zdej tuki, da vsakemu odgovoril iz prve, da ne bo kdo reku da čaka pol leta dni na meil.. 😁 ✌️

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 6 minutami:

Kakorkoli že, jaz sem zgleda ostal brez PS5. Ke_kit bi moral v karanteno, če bi želel dobit konzolo (in še policaji bi ga s pajsarjem po hrbtu, ker krši korona omejitve), Mimovrste pa tudi zatajile. A jebiga :D 

Nisem še vrgel puške v koruzo. Če se bo dalo it čez mejo, bom vsekakor probal.

Povezava do prispevka
Play reče pred 2 minutama:

Povej kje sm jst gta objavil?... Ja pa najdi mi enega ki ti bo dal za 399e in 3letno in prvih zdravo 100 iger naročil dobi se igro.ce grem na hitr računat druge trg 3letba in igra si ob 100e... Pizda javno pišem pol bom pa kaj lagal Al? Sory od kar sem na netu 25let kar pišem javnosti pišem se zavedam, se ti rade volje podpišem Damjan Šimenc... Ti pa poglej sebe? . Ja moj minus na konzoli 60e cca.. Ps5 ima max do 8% nižjo nabavni ceno... Pa najdi mi da sem jst prodajal gta6.. Ali da sem rekel da dobiš ta naslov igre.ce pa ga bo strankami hotela, ma rade volje naj ga čaka... ..lahk pa danes naredim komot reklamo prvih 100 lahku dobi gta6 če pač počaka ali karkoli.. In ja dal sem možnosti vzemi igro v letu dni.. Lahk gt7 ko pride recimo marca dalje itd... Pac karkoli... 😁 Včasih iščeš pa ne najdeš, zato sm zdej tuki, da vsakemu odgovoril iz prve, da ne bo kdo reku da čaka pol leta dni na meil.. 😁 ✌️

Na koncu se bo izkazalo, da je bil samo typo za GT6. :,D

Povezava do prispevka
Play reče pred 4 minutami:

Povej kje sm jst gta objavil?... Ja pa najdi mi enega ki ti bo dal za 399e in 3letno in prvih zdravo 100 iger naročil dobi se igro.ce grem na hitr računat druge trg 3letba in igra si ob 100e... Pizda javno pišem pol bom pa kaj lagal Al? Sory od kar sem na netu 25let kar pišem javnosti pišem se zavedam, se ti rade volje podpišem Damjan Šimenc... Ti pa poglej sebe? . Ja moj minus na konzoli 60e cca.. Ps5 ima max do 8% nižjo nabavni ceno... Pa najdi mi da sem jst prodajal gta6.. Ali da sem rekel da dobiš ta naslov igre.ce pa ga bo strankami hotela, ma rade volje naj ga čaka... ..lahk pa danes naredim komot reklamo prvih 100 lahku dobi gta6 če pač počaka ali karkoli.. In ja dal sem možnosti vzemi igro v letu dni.. Lahk gt7 ko pride recimo marca dalje itd... Pac karkoli... 😁 Včasih iščeš pa ne najdeš, zato sm zdej tuki, da vsakemu odgovoril iz prve, da ne bo kdo reku da čaka pol leta dni na meil.. 😁 ✌️

>>>>>>>PLAYSTATION 5 >>>>>>>>>>PREDNAROČILA TUKAJ>>>>>>https://playgame.si/.../PLAYSTATION-5-PS5-prednarocilo...

GTA 6 ZA PREDNAROČNIKE SAMO 39E KOS PRI PLAYGAME PS5 PAKETIH!

PS5 PLAYGAME PAKET 5X IGRE GTA639EUR

PS5 PLAYGAME PAKET 10X IGRE+GTA 6 BREZPLAČEN

In veliko ostalih paketov, kmalu na novi spletni!

Možne menjave za PS4 konzole!

 

67414131_2542873535757232_1591634130217467904_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=e3f864&_nc_ohc=cfjJgw7RPKIAX970aKZ&_nc_ht=scontent.flju2-1.fna&oh=6c1ead4a16cce152d4f473ddfab04737&oe=5FD7F1D7

  • Račka +1 2
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 5
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 16 minutami:

Kakorkoli že, jaz sem zgleda ostal brez PS5. Ke_kit bi moral v karanteno, če bi želel dobit konzolo (in še policaji bi ga s pajsarjem po hrbtu, ker krši korona omejitve), Mimovrste pa tudi zatajile. A jebiga :D 

Mah... bodi vesel. Saj vidiš, da je cela konzola bugfest in je ljudje itak niti priklopit ne bojo upali, ko jo dobijo. Sony nam uslugo dela, da je za prvi krog dal ven malo konzol in bojo prejemniki brezplačni beta testerji. Tudi vse igre je treba še popečat...

 

P.S.: Malo tolažbe, ker sem zgleda tudi out... pa povrh še brez PS4.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 10 minutami:

>>>>>>>PLAYSTATION 5 >>>>>>>>>>PREDNAROČILA TUKAJ>>>>>>https://playgame.si/.../PLAYSTATION-5-PS5-prednarocilo...

GTA 6 ZA PREDNAROČNIKE SAMO 39E KOS PRI PLAYGAME PS5 PAKETIH!

PS5 PLAYGAME PAKET 5X IGRE GTA639EUR

PS5 PLAYGAME PAKET 10X IGRE+GTA 6 BREZPLAČEN

In veliko ostalih paketov, kmalu na novi spletni!

Možne menjave za PS4 konzole!

 

67414131_2542873535757232_1591634130217467904_o.jpg?_nc_cat=107&ccb=2&_nc_sid=e3f864&_nc_ohc=cfjJgw7RPKIAX970aKZ&_nc_ht=scontent.flju2-1.fna&oh=6c1ead4a16cce152d4f473ddfab04737&oe=5FD7F1D7

Pa so že na spletni strani? Niso, bodo pa kmalu, za Ps5 od prvič ko je bil prednarocil naj pg je 399e in igra ali 499e in igre, pa daljša garancija, same razne pakete pa sigurno naredim, vse mi je odvisn od iger, kaj bo itd... Sm itak sej 80% folka ba psnju kupuje, tku da... 

Povezava do prispevka
EdiD reče pred 1 uro:

Mene je BB zdaj klical, da bo prevzem mozen v cetrtek. Spremenit sem moral prevzemno mesto, ker so prvo izbiro zaprli zaradi korone. Narocil sem 22.9 ob 11h, tako da vsi pred tem, bi mogli biti safe :)

 

EdiD reče pred 1 uro:

Mene je BB zdaj klical, da bo prevzem mozen v cetrtek. Spremenit sem moral prevzemno mesto, ker so prvo izbiro zaprli zaradi korone. Narocil sem 22.9 ob 11h, tako da vsi pred tem, bi mogli biti safe :)

Jaz pa 21.9,placal pa 22. 9 dostava po pošti, glede dobave nisem dobil se nobenega obvestila. 

Povezava do prispevka
Play reče pred 20 minutami:

Pa so že na spletni strani? Niso, bodo pa kmalu, za Ps5 od prvič ko je bil prednarocil naj pg je 399e in igra ali 499e in igre, pa daljša garancija, same razne pakete pa sigurno naredim, vse mi je odvisn od iger, kaj bo itd... Sm itak sej 80% folka ba psnju kupuje, tku da... 

wtf ti pišeš, tip ti je quotal kako zbiraš prednaročila za GTA5, raje to komentiraj.
Da ne omenim kako stane igra 40€ čeprav jih imaš vsaj 5 zastonj v paketu, fak kakšno govno od oglaševanja, prav neverjetno.

Povezava do prispevka
weby reče Dne, 15. 11. 2020 at 14:10:

Uf, jaz sem okoli 7:20 zjutraj naročil in isti dan plačal avans v celoti. Ampak očitno že prepozno 🙃

Če koga zanima, kakšna je situacija v Sony ACS. V mojem primeru sem zgleda zamudil za par minut, ker je prodajalec povedal, da bi trije mogl skenslat prednaročilo, da bi ga lahko dobil na D1 :pinch:

 

Naročeno pa 17.9. 7:18.

Tako da če je še kdo pri njih prednaročil, da lahko približno veste, kje ste :D

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Plavje se je dalo lagano teden nazaj.. zdaj ko so zapstrili pa ne vem

Ma kaki mona primorci ste vi to, da nimate niti nekega napihljivega čolna al kaj? Par metrov prek obale preveslat, parkirat v Italiji, napokat na čoln pet-šest PS5 in gas nazaj domov. Če te policaji ustavijo, rečeš da si rekreativno veslal, ker tam si edino varen, saj nikogar ne srečaš in se ne moreš okužiti.

Povezava do prispevka
weby reče pred 2 minutama:

Če koga zanima, kakšna je situacija v Sony ACS. V mojem primeru sem zgleda zamudil za par minut, ker je prodajalec povedal, da bi trije mogl skenslat prednaročilo, da bi ga lahko dobil na D1 :pinch:

 

Naročeno pa 17.9. 7:18.

Tako da če je še kdo pri njih prednaročil, da lahko približno veste, kje ste :D

8:40, Marec it is :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...