Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Play reče pred 4 minutami:

jst imam filing, da je to tak nateg stoletja, k vsi nategi trenutno, kateri se pač dogajajo....

 

ekola reč gre tkole, ps4 je blo prodanih 150 kosov na relisse, takrat je bila le tezava da je slo dobil kak mesec dni kasneje zalogo, it in eu jo je imela popreje..pač ps4 štorije, kar se pa dogaja zadnjih 6m, je pa le eno, ali res NE bo nič zaloge dobre do marca ali dlje,reklamo delat pol leta da ni ZALOGE?, hmm ,... druga info pa je ki že uhaja na splet, da je reč načrtno narejena, pač 19 panika, cel svet od 12 do 20 panika, umetna narejena ork dobra reklama, kdor dila sonyeje artikle zadnje 3 mesece, pregoreva telefon le zradi ps5, nobenih drugih izdelkov, zanimivih, , le ps5, ps5 ima trenutno 10x boljšo reklamo kot ps4 na začetku, če jst v lukni , pa da imam skor 1k prednaročil ps4 pa 100, vemo kje je politika, jst osebno imam filing, da se lager skriva, v roku 14 dni bo konzol več kot dovolj, vseeno lahk da se motim, sm nek filing imam da je to njim taka reklama, če ni robe 20dni, da se na ta račun proda do 30% več, enako velja za sve nas ki prodajamo, le zaradi tega so taka naročila, velika, realna slika je pa pomoje druga....bomo vidl kaj bo...

 

sm k, kaj čem pisat, če me ne znate brat .... :)

14 dni ja haha.. ce imas prav bo za bozica, ce nimas pac 2021

 

Jaz pa mislim, da je kriva corona.. da so pac sli na konzervativno politiko..

 

Sicee pa moja teorija proti tvoji teoriji zarote je sledeca.. MS je jako transparenten in IMO ne bi se sel te politike umetno ustvarjanja visokega povprasevanja.. pa vidis da tudi XB ni dosti oz se jih ne dobi.. tako da.. taki casi od kurca pac

 

Plus ce nekoliko dlje spekuliram... vrjetno so mislili dat ceno 600 pol jih je MS zjebal.. in zdaj prodajajo konzole precej pod ceno in pac, doklee ne bodo zasluzili z igrami in ostalim, bodo proizvajali po malo.. pol ko bodo s5 on track pa si lahko privoscijo da fuknejo ven ogromno kosov..

 

Nisem nek ekspert ekonomije ampak.. splet okoliscin je pripeljal do tega, da so bolj previdni

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 15 minutami:

MS je jako transparenten in IMO ne bi se sel te politike umetno ustvarjanja visokega povprasevanja.. 

 

Kva jest to za eno pravljico za lahko noč berem kle? Modeli so hypal konzolo celo faking leto ko da bo Next fucking coming of Jesus. Ti pa napišeš tale bullshit? 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 minutami:

 

Kva jest to za eno pravljico za lahko noč berem kle? Modeli so hypal konzolo celo faking leto ko da bo Next fucking coming of Jesus. Ti pa napišeš tale bullshit? 

Ma kaj so hypali dej.. vse so pokazali takoj, niso neli zavlacevali in skrivali ko Sony.. pac malo marketing bullshita o mosr powerful konzoli itak more bit isto kot sony ssd.. sam jbt ga.. ampak tipi so prvi pokazali vse stvari, vse od cene naprej.. niso neki cakali 

 

Edino kar so zajebali je Halo in da nimajo neke ekskluzive ki bi pokazal next gen grafiko v izi.. kot ima npr Sony DeS

 

Pac jenejo jih tej studiji in ekskluzive.. Sony z unim genijem od Cernija ima to lepo pokrito.. ma ima tudi dolgoletne izkusnje vlaganja v to.. MS pa je zal komaj zdaj to postekal.. sej  bo

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
EdiD reče pred 1 minuto:

Mene je BB zdaj klical, da bo prevzem mozen v cetrtek. Spremenit sem moral prevzemno mesto, ker so prvo izbiro zaprli zaradi korone. Narocil sem 22.9 ob 11h, tako da vsi pred tem, bi mogli biti safe :)

Pri BB vsi ki so prednarocili in placali so safe

 

Ker BB ni glumil s prednarocili, tipi so vedli koliko bodo dobili ocitno

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 51 minutami:

14 dni ja haha.. ce imas prav bo za bozica, ce nimas pac 2021

 

Jaz pa mislim, da je kriva corona.. da so pac sli na konzervativno politiko..

 

Sicee pa moja teorija proti tvoji teoriji zarote je sledeca.. MS je jako transparenten in IMO ne bi se sel te politike umetno ustvarjanja visokega povprasevanja.. pa vidis da tudi XB ni dosti oz se jih ne dobi.. tako da.. taki casi od kurca pac

 

Plus ce nekoliko dlje spekuliram... vrjetno so mislili dat ceno 600 pol jih je MS zjebal.. in zdaj prodajajo konzole precej pod ceno in pac, doklee ne bodo zasluzili z igrami in ostalim, bodo proizvajali po malo.. pol ko bodo s5 on track pa si lahko privoscijo da fuknejo ven ogromno kosov..

 

Nisem nek ekspert ekonomije ampak.. splet okoliscin je pripeljal do tega, da so bolj previdni

Preseneča me cena nabave iger cca z DDV nekje 60 flik.. Pac le 4e gor, razen da delajo totalni plus naj psnju kar ga itak ja... Možno ja se kr strinjam, samo kje dobit tako reklamo na kak način? Sem mnenja, da sveen je lahko za 20dni razlike to taka reklamacije, da se nam sanja ne... 

Povezava do prispevka

Pa kapo dol za hervija.. Dobil 1kos namesto 10kosu.. Tuk da spet ste se eni v sramoto spravljam.. Kao bo pokupu vse konzole... Tko da nikol jih ne pozabim in potrudimo se da jim vedno letu si nardim vsaj 100k prometa... Sm pa zlo 😡 na vrle slo uvoznik a.. Ne bom pisal, ampak da rezerviraš blizu 500 konzol v januarju in da ne dobiš niti enga kosa 😁✌️

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 55 minutami:

Itak da je resnicen one je unfejkable stari.. njega ne mores ponaredit.. to je skoraj isti nivo zahtevnosti kot da bi hotel pofejkat slog nekega hudega pisatelja 🤣🤣🤣

MA boli mene, kdor me hoče kapirat me, enako jst ostale, kdor pa ne pa obvoz... Ne da se meni s tem j... 

Povezava do prispevka
Play reče Pravkar:

MA boli mene, kdor me hoče kapirat me, enako jst ostale, kdor pa ne pa obvoz... Ne da se meni s tem j... 

ja ma problem je. da se te ne kapira.. mislim ni spostljivo do tistih k ite berejo, niso vsi tle zato da tebe berejo in ni jim tolko do tega da se morajo trudit razvozlat kaj si napisal.. sej vem, da se ti ne da, jaz sem podoben.. sam enostavno res je tezko razumet in mores se ful trudit ,da razvozlas kaj si napsial.. jaz enostavno preberem na hitro in to ej to. .ce mi vse razumet prav drugace se ne matram neki, ki res.. malo je too much

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

A ni zanimivo v vukojebini na kmetih sm doma... Pa zadnje čase eno trgovino ne pohvalite... K sm govoru da gameplay dela zraho, ste se vsi smejali, zdej po novem vsi blatite isto firmo game center... 

 

Folk res dejte se mal zavedat da res ni Konc sveta a ne? 

 

Pa bote mal fer jst sm tak sory do vseh, če men en sitnar delam 22 let vse meile imam, a ga bom kot stranko se kdaj povohall? Pa da kupi pr men za 500k robe.. Raj grem igrat pa baklo v gobec... Tku da Mal se dejte zavedat kako blatite ostale firme... Pa se meni jebe zame, živim, diham, igram... Ampak je res kozlarija kako grdo govorite čez vsakega... En dan je igabiba kul drug dan je colby k, peti dan acs.. Jst pa itak že 20let kontroler je pa hdmi kable kradem.. Pa ne vem kaj... Sory sm res smešni ste 😁✌️

Povezava do prispevka
Matej24 reče pred 2 urama:

Eno smrtno resno vprasanje...kaj pa jz ko nisem nikjer prednaroci in nikjer vplacal petctotaka, a dobim konzolo in predvsem, kdaj jo dobim? 

 

P.S. Ne me vrect levom, saj stekam, da komi cakate na ta gadget, ma jebemumatr ste ze mal dosadni s tem a bo al ne bo...pa ce bo v cetrtek al petek...ali kot bi rekel Mefisto: "Kurci vam ne bodo zrasli, ce se boste s plejko5 selfali v tem tednu...zal!"

Če moraš quotat mefistota za karkoli, pol si lahko zihr, da delaš neki narobe v življenju.

  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...