Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

zadnjih 40 strani pogovora o prednaročilih, vi niste normalni. :D

jaz ne kupim, dokler ne bom lahko kot gospod šel v trgovino, plačal in odnesel - take stvari dobit po pošti, je meni enostavno pol užitka manj.

sicer verjetno ko bom lahko šel v trgovino po tej korona prevari ne bo več tistih bannerjev in podobnega blinga, kot je ponavadi ob izidu, ampak vseeno...

  • Račka +1 2
  • Nekul -1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 59 minutami:

zadnjih 40 strani pogovora o prednaročilih, vi niste normalni. :D

jaz ne kupim, dokler ne bom lahko kot gospod šel v trgovino, plačal in odnesel - take stvari dobit po pošti, je meni enostavno pol užitka manj.

sicer verjetno ko bom lahko šel v trgovino po tej korona prevari ne bo več tistih bannerjev in podobnega blinga, kot je ponavadi ob izidu, ampak vseeno...

 

Pravi moški je spregovoril. Meni je tudi poseben feeling kupiti konzolo v štacuni in si jo odpeljati domov. Da mi to poštar dostavi ne hvala

Povezava do prispevka
Denis reče pred 5 urami:

 

Zanimivo. Tako tudi misli večina 24ur komentatorjev. But ok.

 

Kdor bere 24 urni nič boljši k tist k bere Nova24 but ok... :)

 

bigboss82 reče pred 8 urami:

Mogoce. Ce so placali. Me prav zanima.

Jaz nisem nič plačal na Mimovrste pa nisem dobil nobenega maila. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 12 urami:

Za it lahko das prevzemno mesto v Montedoro Muggia zadnjic je @bitsurugi razlagal in pol gres v izi iskat tam mimo Ospa prides direkt v Montedeoro.. probaj spremenit, cene ti grem jaz iskat

Daj če greš iskat še ke_kitovo konzolo vzemi, je namreč moja "nesojenica" (če zmagam battle royale, seveda)  :D 

uredilo bitje Ćamir (izbrisani)
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...