Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 4 minutami:

Mah ves kako je.. dokler ne dpbis domov konzolo in da ti dela oz ne brikne ni prevec za se mentalno mastrubirat pomoje.. pac dobroo je bit optimist, sam ne zdej uno.. jaz swm optimist za BB sam se vedno lahko kaj zajebejo.. tako da doklee ne dobim domov kozolo.. pa tut tej ki ste dobili potrditveni mail od igabibe.. sej ql.. neki je.. sam se vedno je samo mail hahaha

To itak, samo sem bil vecino zivljenja pesimist in trdo delam, da spremenim to. :D Drugace ze en mesec travmiram, ce bo vse ok s placilom in potem z dostavo. Preden jo bom priklopil bom pa preveril Reddit temo s problemi, pa itak bodo tukaj gor se mn3njalnik testerji. Mi je pa kar fenomen to, da dajo ven konzole, ki brickajo ce vtaknes nekaj v USB port zadaj.:rofl:

 

p.s. se opravicujem za sumnike, ampak Mac je glup na mn3njalu

Povezava do prispevka

ma ne briga to gojca, važno da bo on mel dobro haptiko pa pritisk. filthy casual k več da na immersion kot na frage :P

 

ker sicer s tem, da sony nima ekvivalenta elite kontrolerju  je hardly najboljši plac za fpse drkat. bi reku, da so ekstra knofi, višja aim palčka in po filingu programabilni sticki ziher bolj pomembni fo moar frags.

Povezava do prispevka
shure reče pred 31 minutami:

A nisi zadovoljen s 700? Scalper:D Jaz svojega ne bi dal za 1000.

:D:D ok če ne bo nobenmu prodal na mn3, se bom smejal tebi :D a si lahk še bolj smotan, 500€ čistega profita za 1 mesec neigranja super duper ps5newgen naslovov... ne saj razumem, če bi men kdo ponudil 500€, da ne igram bugsnax 1 mesec bi isto zavrnil <3 

 

btw scalperji obstajajo samo zaradi takih ljudi kot si ti :D

uredilo bitje Kastor
Povezava do prispevka

Ko si enkrat brez kreditov z zrihtano bajto in dovolj denarja na računu ti teh 500 eur ne pomeni dosti. Več mi pomeni, da imam dejansko eno verjetno najtežje pričakovanih konzol in lahko že od začetka uživam, kot pa da bi čakal dva meseca na nov stock. Edino malo me mori, da ne bosta mogla priti geekovska frenda in nečakec zaradi Corone. Sej na koncu se bo pa izgubil na poti.:rofl:

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Skalperji obstajajo, ker bodo vedno obstajali gnili ljudje. Vedno gledam na to, da lahko nekdo, ki si res to želi za darilo ali pa je delal celo poletje, da bi prišel do konzole (ali česarkoli drugega) itd. pol pa en idiot pokupi cel stock, ki mu je itak vseeno za konzolo in pol prodaja za dvojno ceno. to je res kul, ja. 

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

Men res ni jasno zakaj Wallmart ni vklopu faking captche z iskanjem semaforja na slikah pa bi bil problem rešen, ne pa da je en model kupil več ko 300 PS5 pri njih na dan izida, ter se s tem še bahal po socialnih omrežjih lol Sam ja boli kurac te velike trgovce kdo dobi konzolo, važn da oni pokasirajo denar.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...