Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Slinch reče pred 6 minutami:

Drugač že res da amazon načeloma trga takrat ko shipne (oz. ko se označi za pick v skladišču), samo da zadnje mesece to stanja traja tudi gladko teden ali več, tako da ne bit ful šokirani če so trgali, shipped pa še ni. Tudi ti njihovi delivery estimatesi se dnevno spreminjajo, mi je že večkrat kazalo x datum tudi en sam dan pred x, pa zadeva še ni bla shipped. Pol se je pa pač ta x datum zamaknil, jebiga.

 

Ne se igrat z mojimi čustvi! Ma da je kozola kle do torka :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 16 minutami:

Po moje ne, ker je tudi Amazon Europe sporočil, da bo na razpolago jutri ob 13h kar še bo... Ne verjamem pa, da bi kdo v Sloveniji odprl naročila ponoči.

Pa se kej ve a ima Amazon dodatne konzole, al bodo dodal vse tiste ki niso ble realizirane s prednarocili? Torej tista kjer je folk skenslal al pa placilo ni blo izvedeno.

Povezava do prispevka

 

shure reče pred 18 minutami:

Pa ne računat na točno ob 13h, da ne boste razočarani.

 

Pa tud zna bit da ne bodo obe verziji istocasno. Nazadnje so dali digitalno cca pol ure kasneje kt hoarder verzijo. Sm hotu digitalno, pa skenslat drugo, pa mi ni ratal.

 

Pa francoski je tud mel kako uro kasneje kt nemski se mi zdi.

 

Velik srece vsem ki boste tekmoval z boti.

Povezava do prispevka

A kdo razume kako te boti točno delujejo za online nakupe. Recimo amazon ima 1000 konzol in jaz aktiviram bota, da mi kaj - kupi vseh 1000 na različne amazon accounte? To ne verjamem. Da mi kupi 1000 konzol 1 sekundo po objavi zaloge na isti account je pa verjetno nemogoče, ker amazon omeji število konzol, ki jih lahko posameznik kupi.

 

Mislim jasno mi je da bot poklika in izpolni naročilo v sekundi po aktivaciji zaloge, ni mi pa jasno kako te velike štacune potem ne morejo omejiti prodaje, ki je verjetno potem vsa vezana na istega uporabnika? Če pa ima ta več accountov kamor mu bot izvede naročilo potem pa vsa čast, da se mu da vse te aktivacije narediti in še večji fail za amazon, da tega ne more preprečiti. Skoraj najbogatejše podjete na zemlji, pa jih sfuka ne beden cheaperski bot:mehkoblato:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 11 minutami:

Pa se kej ve a ima Amazon dodatne konzole, al bodo dodal vse tiste ki niso ble realizirane s prednarocili? Torej tista kjer je folk skenslal al pa placilo ni blo izvedeno.

Kje pa si dobil info, da naj Amazon ne bi imel pokritih vseh preordejev?

 

EDIT: Aja ne, sorry, narobe razumel. Never mind. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

A kdo razume kako te boti točno delujejo za online nakupe. Recimo amazon ima 1000 konzol in jaz aktiviram bota, da mi kaj - kupi vseh 1000 na različne amazon accounte? To ne verjamem. Da mi kupi 1000 konzol 1 sekundo po objavi zaloge na isti account je pa verjetno nemogoče, ker amazon omeji število konzol, ki jih lahko posameznik kupi.

 

Mislim jasno mi je da bot poklika in izpolni naročilo v sekundi po aktivaciji zaloge, ni mi pa jasno kako te velike štacune potem ne morejo omejiti prodaje, ki je verjetno potem vsa vezana na istega uporabnika? Če pa ima ta več accountov kamor mu bot izvede naročilo potem pa vsa čast, da se mu da vse te aktivacije narediti in še večji fail za amazon, da tega ne more preprečiti.

 

saj mislim da so tejle boti najbolj uporabni tam kjer ni takšnih preprek glede količin

 

samo verjetno tudi "odpri 100 accjev s 100 različnimi mejli in enim naslovom/plačilno kartico" bot obstaja

Povezava do prispevka

V USA so eni dobili v diskless škatli, vezijo z diskom :fun:

 

Navedek

Sony is mistakingly sending PS5 digital edition console owners the disc model console. Over the past few days, dozens of users on Reddit began posting their day-one experience with their shiny new console. However, upon opening their PS5 Digital Edition console box, they discovered that the device was actually the disc model.


 

display?key=fd92ebbc52fc43fb98f69e50e7893c13&url=https%3A%2F%2Fi.redd.it%2F70ttahbkkbz51.jpg

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

Kje pa si dobil info, da naj Amazon ne bi imel pokritih vseh preordejev?

Narobe si razumel.

 

Pomoje so mel pokrite preorderje. Ugibam da je nek % folka skenslalo prenarocila in da bodo te konzole predstavljale drugi val. Verjetno niso za vsako skenslano prenarocilo dal dodatno konzolo v prodajo in jih bodo dal skup.

Povezava do prispevka
Niblonian reče Pravkar:

Amazon dostavlja povsod v eu. Cene bo jutri zjutraj shipped bom klikal na amazon.de in upal na prime next day delivery.

 

Včasih so tud kaki artikli gor k fašeš rdeč text da ga ne pošljejo v kokoško. In tako je blo žal tud z PS5 17.9 ko so odprl prednaročila.

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 6 minutami:

A jebiga, pol tudi z amazon.de ne bo nič? Tudi če bi čudežno uspel oddati naročilo pravi cajt.

  

Slinch reče pred 21 urami:

V prvi rundi preorderjev je vecino eu amazonov blokiralo dostavo izven maticne drzave (in tistih par, ki avtomatsko spadajo zraven). Ce bo pri drugi rundi podobno (glede na povprasevanje se ne bi cudil), bo treba s proxyji.

 

Kdor bo poskusal si naj predhodno doda naslove teh mail forwarding servisov, za vsak slucaj, da ni treba med checkoutom manevrirat z iskanjem uporabne adrese.

 

npr https://www.mailboxde.com/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...