Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Še enkrat priporočilo vsem, da uporabite Distill ali kaj podobnega za Amazon. Ko sem jaz naročal je šel cel stock v par minutah (<5) in ročni refresh ne zaleže dosti. Sem začel 15 sekund po objavi, pa sem izvisel na DE. Pa tudi DE je imel nekako uro pred ES in IT, pa FR 3 ure kasneje.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Jude reče pred 8 minutami:

Jst tud, zanimivo. Prvič kaj takega na SLO1 pomoje. 


In še najbolj smešno od tega je to, da sem moral mojima staršema prevest, kaj pomeni "Play has no limits", ker onadva nimata pojma o angleščini! :D
Onadva sta namreč še z obdobja "bratstva i jedinstva".

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 1 minuto:

na igabibi omogočajo naročit pa plačat, kar najbrž ne pomeni, da bojo danes/jutri pošiljali, ker najbrž nimajo pol kurca nič, ne? harveny norman previdevam, da ma isto, sam tam že v nazivu artikla piše dobava v 2021.


sam tisto kar si plačal in naročil 17.9. velja. tudi drugod. če nisi imel prvi dan prednaročil plačano in naročeno ne boš dobil

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Zakaj ima Mimovrste 

https://www.mimovrste.com/igraclna-konzola-ps5/sony-playstation-5-digital-edition-igralna-konzola

Napisano Igralna konzola PS5 bo prednaročnikom na voljo jutri!

 

Ni ravno ista informacija, kot so nam jo razposlali na mail jele :D 

 

Drugač če smem bit toliko predrzen in sklepat, bi rekel, da se mimovrste ponaša s tem da bodo jutri odprli možnost prednaročil.

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče Dne, 16. 11. 2020 at 14:15:

Eto me klicali iz HN , da lahko v čet prevzamem PS5 v njihovi enoti v LJ. Carsko!! Preostanek zneska poravnam tam. 

 

 

 

Gatsu reče Dne, 16. 11. 2020 at 14:15:

Mene so klical iz Harvey Norman :) 

Mene so isto klical iz Harvey Norman danes so dal na pošto jutri naj bi dobil. Petek že dopust pišem

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 1 uro:

PS5 zna biti vrhunski nakup, ker ta korona scena bo do aprila. Kot tudi nakup v PC itd.  

 

Ima kdo pri roki listo že dobavljivih iger. Te, ki imam na PS Plus za PS4pro ali bom lahko igral na PS5? A bo kaj več frameratov? 

Ja lahko boš igral na PS5 . Špile poglej na konzolkotu keri so dobavljivi.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 17 minutami:

Hvala vsem Konjzolaškim bratom, ki ste se trudili zame in mojega plejca

 

Dzaver mi ga je uspel zrihtat <3. Tako da na naslednjem meetu gladko dobite vsi pijačo zarad njega <3

Super. Pol bom na Amazon kar skenslal, če BB delivera.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...