Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

MIHA_IS_GOD reče pred 1 uro:

Jest velik naročam iz Amazona ker mam prime in zastonj dostavo. Sicer odkar je corona ni več dostavljeno naslednji dan, ampak še vedno na dan ki ti ga dajo, al pa clo pred tem.

 

Isto država ki ima uradno amazon podporo in skladišča.

Kako imaš v slo free dostavo? Iz katerega amazona? Sam imam isto prime in mi vedno napiše, da nisem deležen free deliverija.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Jaz iz Amazona več ali manj vse dobim v 3 dneh in to z navadno poštnino. Seveda se ta čas podaljša če je vmes vikend, ker v slo pač noben ne dostavlja v soboto in nedeljo.

Od kar je COVID se je ta čas kar podaljšal. Predvsem čas, ki ga potrebuje skladišče, da sprocesira naročilo.

Če so prej naročilo procesirali v dnevu ali dveh, sedaj rabijo vsaj 3-5 dni. Vsaj moja izkušnja je taka.

Povezava do prispevka

Drugač že res da amazon načeloma trga takrat ko shipne (oz. ko se označi za pick v skladišču), samo da zadnje mesece to stanja traja tudi gladko teden ali več, tako da ne bit ful šokirani če so trgali, shipped pa še ni. Tudi ti njihovi delivery estimatesi se dnevno spreminjajo, mi je že večkrat kazalo x datum tudi en sam dan pred x, pa zadeva še ni bla shipped. Pol se je pa pač ta x datum zamaknil, jebiga.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...