Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ezoterik reče pred 1 uro:

Ma dej nehi zdej najedat kitkat, neki salty za brezveze. Valda mam pravico, da so mi Bethseda spili smeti (valda ne govorim o DOOMu, PREYU in DISHONORED, na kakšen način so to njihovi špili, sm pač masiven Arkane fan). Nisem niti edini, niti ni to neki kurčevo kontraverzno mnenje, vedno so mel fene in detractorje. Jst sm pač na drugi strani, kjer mi vsi njihovi špili NE dogajajo. Še najbolj sm užival v Morrowindu, mam pa nerealen hejt do Fallout 4.

 

To drkanje tebe pa Gatsuja je pa čist neumestno, ni kot da sem vama neki naredu. Chill.

Zadnjič si me neki osebno napadal, ko sem čisto normalno odgovoril na tvoje vprašanje, čemu te folk napada zaradi kritik, ki si jih namenil Ghost of Tsushima.

Sedaj sem ti enostavno potrdil tisto kar sem napisal zadnjič.

Meni je čisto jasno kaj bi rad povedal in vso pravico imaš, da so tebi Bethesda igre smeti.

Ponovno (upam, da boš končno dojel): na primeru sem ti pokazal čemu ti je takrat folk težil.

 

Ne mislim se več drkat s tabo.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Zadnjič si me neki osebno napadal, ko sem čisto normalno odgovoril na tvoje vprašanje, čemu te folk napada zaradi kritik, ki si jih namenil Ghost of Tsushima.

Sedaj sem ti enostavno potrdil tisto kar sem napisal zadnjič.

Meni je čisto jasno kaj bi rad povedal in vso pravico imaš, da so tebi Bethesda igre smeti.

Ponovno (upam, da boš končno dojel): na primeru sem ti pokazal čemu ti je takrat folk težil.

 

Ne mislim se več drkat s tabo.

 

Model ti se z mano drkaš :( Sej sm res mal UPRAVIČENO zadnič popizdil (ker ste me SPET drkat glede unga GoT pizda). Valda vem model, da sem bil driska, kaj misliš, da sem povsem brez introspekcije. Gremo to pustit, sori k sm te drku, te ubistvu nism hotu, sam na živce mi je šlo, k se me spet neki napada glede GoT (povsem neupravičeno), ko unga špila niti dissu nism posebi, to je bil moj argument. Ajde gremo pustit, ker se ne bomo strinjal.

 

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Začel sem Village (thx @tomazek) in vidim, da imam res ogromen drift na kontrolerju, ki je bil res malo v uporabi (kake 150 ur). Ajme, moderne smeti.

 

Sej najbrž ne komplicirajo pri BBju, če jim prineseš kontroler a? Upam, da ne bodo hoteli neki popravljat in bom moral čakat unih 45 dni, al kolk majo časa po zakonu, da dobim nazaj.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 2 minutama:

Model ti se z mano drkaš :( Sej sm res mal UPRAVIČENO zadnič popizdil (ker ste me SPET drkat glede unga GoT pizda). Valda vem model, da sem bil driska, kaj misliš, da sem povsem brez introspekcije. Gremo to pustit, sori k sm te drku, te ubistvu nism hotu, sam na živce mi je šlo, k se me spet neki napada glede GoT (povsem neupravičeno), ko unga špila niti dissu nism posebi, to je bil moj argument. Ajde gremo pustit, ker se ne bomo strinjal.

V redu, peace.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 2 minutama:

Začel sem Village (thx @tomazek) in vidim, da imam res ogromen drift na kontrolerju, ki je bil res malo v uporabi (kake 150 ur). Ajme, moderne smeti.

 

Sej najbrž ne komplicirajo pri BBju, če jim prineseš kontroler a? Upam, da ne bodo hoteli neki popravljat in bom moral čakat unih 45 dni, al kolk majo časa po zakonu, da dobim nazaj.

 

Probi resetirat kontroler in konzolo, itd. Men je na polno driftal v levo k je šla konzola iz resta, sam je po resetu blo ok. A tadrug kontroler je ok?

Povezava do prispevka

Thx, bom probal. Imam samo en DualSense, k itak večino stvari nabijam na DS4. Mi pa dela točno to kar praviš. Na polno drifta v levo. Če tko parkrat pritisnem L2 pol neha, samo se spet pojavi čez čas. Je pa res, da mi deluje na polno umetno, kot bi šlo za neko softversko zadevo, ja.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

Thx, bom probal. Imam samo en DualSense, k itak večino stvari nabijam na DS4. Mi pa dela točno to kar praviš. Na polno drifta v levo. Če tko parkrat pritisnem L2 pol neha, samo se spet pojavi čez čas. Je pa res, da mi deluje na polno umetno, kot bi šlo za neko softversko zadevo, ja.

 

Navedek

PS5 Controller Stick Drift Troubleshooting Steps

  1. Make Sure Your PS5 and PS5 Controller Are Up-to-Date:Check your controller software by pressing the PS button > opening Accessories > choosing the wireless PS5 Controller. It should be "Wireless Controller Device Software 0210". See How to Update Your PS5
  2. Reset Your Controller: Turn off the PS5 console. On the back of your controller, there's a tiny hole to the right of the Sony logo. Press and hold that down for five seconds using a paperclip or other tool. After that, it will disconnect. Turn on your PS5. 
  3. Disconnect and Reconnect the Controller to Bluetooth: Follow the instructions under 1 to reach your controller settings. Disconnect it from Bluetooth and reconnect it.
  4. Adjust the Triggers: Go back into the controller settings and change the Trigger Effect Intensity - turn it off, then back on again (or vice versa if it was already off)
  5. Clean the Analog Stick: A Sony representative recommended wiping the analog stick (the joint attached to the controller itself) with a soft, dry cloth, like an eyeglass cleaning cloth. They could not recommend alcohol or any cleaning solution be used.

 

Jst sm takrat to pogooglal, ker naj bi bil znan bug.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 55 minutami:

Thx, bom probal. Imam samo en DualSense, k itak večino stvari nabijam na DS4. Mi pa dela točno to kar praviš. Na polno drifta v levo. Če tko parkrat pritisnem L2 pol neha, samo se spet pojavi čez čas. Je pa res, da mi deluje na polno umetno, kot bi šlo za neko softversko zadevo, ja.

To se je meni zadnjic naredilo priklopim kontroler in se mi začne na mestu vrtet v levo. Jaz sem kontroler odklopil iz bluetooth povezave nazaj priklopil resetiral in mi je delal normalno. Probaj to upam da ti pomaga.

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
JediEagle reče Dne, 15. 5. 2021 at 11:24:

Če boš imel US račun, boš moral kupovati PSN kartice za filat account, slovenska kreditna ne bo delovala. Deluje le na SLO računu.

Jaz sem zadnjič uspešno na US računu plačal s Paypalom. Sicer sem si naredu novga, z nekim naslovom iz ZDA ampak se je normalno dal dodat debetno Viso od NKBM in tudi normalno je iz nje dol denar potegnil za Returnal zadnjič :D 

Tako da če se komu da ubadat s tem lahko poskusi še sam.

(vem, pozn odgovarjam, jebiga :D)

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka
Djengo reče pred 14 urami:

 

Pa ne, da se je Igabiba tudi prebudila? :D

Sam sem naročil ps5 10. marca, od takrat pa imam doma tudi 5 iger, ki samevajo :D 

Kdaj si pa naročil, če smem vprašat?

Ne, to je bilo v sali receno :cry:

Narocil sm nekje konc marc pa je nekdo pisal da april dobi konec maja.

 

Edit, lazem, sm su cekirat, 1. Aprila sm zgleda narocil

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 6 minutami:

Ne, to je bilo v sali receno :cry:

Narocil sm nekje konc marc pa je nekdo pisal da april dobi konec maja.

 

Edit, lazem, sm su cekirat, 1. Aprila sm zgleda narocil

 

Meni so tole odpisali 12. maja:

 

Pozdravljeni,
hvala za vprašanje.

V naslednjem tednu se bodo pričele izvajati prve dobave aprilskih naročil. Vašega naročila sicer v prvi dobavi še ni zraven, je pa pozitivno da se je končno pričelo premikati v pozitivno smer.

Takoj, ko bomo imeli predviden tudi datum za izpolnitev vašega naročila, vas obvestimo.

Povezava do prispevka
Djengo reče pred 36 minutami:

 

Meni so tole odpisali 12. maja:

 

Pozdravljeni,
hvala za vprašanje.

V naslednjem tednu se bodo pričele izvajati prve dobave aprilskih naročil. Vašega naročila sicer v prvi dobavi še ni zraven, je pa pozitivno da se je končno pričelo premikati v pozitivno smer.

Takoj, ko bomo imeli predviden tudi datum za izpolnitev vašega naročila, vas obvestimo.


Jaz sem naročil 11.3. pri igabibi pa zaenkrat še nic. Sem jim poslal mail v petek pa tudi ni bilo odgovora. Sem res upal da bo vsaj do konec maja, vendar dvomim.

Povezava do prispevka
PredawnClient reče pred 9 minutami:

Hmm, jaz sem narocil 26.januarja pri Igabiba, sicer digital edition, vendar še vedno nisem dobil nič informacij o dobavi 😣

 

Če si pameten naroči še bajsiko ker digitalne verjetno do konca leta ne boš dobil.... :)

Povezava do prispevka

Evo, tokrat malo drugačna situacija. Na Mimovrste je za prevzem v LJ Celovška en PS5 DIGITAL Edition

 

Prvi ki kle odgovori "JST BI" mu pošljem na ZS, da lahko gre plačat in prevzet 

 

Bi pa rekel tako, brez zamere novi boysi, ampak prednost imajo uporabniki z 20+ posti (torej vseeno že neki ustaljeni člani). Če pa se do 19:00 noben ne javi, pa kdorkoli :) 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...