Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

MartinPocrezze reče pred 3 urami:

A je kaksen popust za slo ps+ zdaj ko je Days of play

 

Navedek

DAYS OF PLAY SE VRAČAJO!

Days of Play so se končno vrnili in to želimo primerno proslaviti s tabo. V trgovini PlayStation Store nate čakajo odlične ponudbe! Na primer, zagotovi si 25 % popusta na 12-mesečno naročnino na PlayStation Plus in PlayStation Now, toda pozor – na voljo le za kratek čas. 

 

Povezava do prispevka
Spiralmind reče pred 46 minutami:

 

Kje konkretno? Na psn .uk in .si mi kaže €59.99

Na PSN po moje. Mail je bil od Paysafe... mogoče še niso aktiviral, al pa je kje posebej skrito pod Days of Play... 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 13 minutami:

Je kdo pred kratkim dobil PS5 iz igabibe, da vidimo če še dobivajo kaj zalog? Jaz sem naročil konec marca, zaenkrat nisem dobil še nič.

Ravnokar sem pogledal na stanje narocila in pise izpolnjeno, tako da predvidevam da je bil odposlan (narocen 11.3.). Pa bom le docakal zgleda :)

Povezava do prispevka

Enako kot vovkr, sem naročil 11. 3 pri igabibi in danes sem končno dobil mail da je pošiljka na poti. Moram priznati, da sem kr malo v šoku in ne morem verjeti, da jo bom tudi sam kmalu dobil. Je pa to tudi vzpodbudna novica za vse ostale, ki ste kasneje naročili pri njih. Se vidimo na virtualnih bojiščih v 4k tehnologiji :). 

Povezava do prispevka

Ful čudna studio osvetlitev je bila ves čas. Pa nekako mi ni bila všeč ta naphanost sveta. Malo preveč kaotično mi je delovalo vse skupaj. Sam grafično pa tole res raztura na polno. :avadodo:

 

Komaj čakam, da si tole pogledam v high quality 4k.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Izgleda neverjetno in sem siguren da bo gameplay zabaven kot HZ kjer je že gibanje lika zabana stvar,.. kar je v špilih redkost mislim animacije niso realistične kot v Tluo2,.. ampak dejansko je samo premikanje čisti užitek

 

En model dobro pojasni,.. zakaj enostavno klika,..

 

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...