Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 8 minutami:

Sem probal vse varjante troubleshootanja za DualSense drift in ni nič pomagalo. Sadpanda.

Upam, da bom dobil novega, namesto da mi popravljajo ta krš.

 

slabo res :F DS4 so res najboljši joypadi pol po longevityu, mislim da so vsi 4je, ki jih mam še zmer ok (z manjšim driftanjem kšnega), mislim da sm u lajfu uniču cirka 10 ds2 :D

Povezava do prispevka

No ja, tudi dualshock 4 imajo probleme z driftanjem, saj zato pa tako razočaranje, ker smo vsi upali, da bodo pri dual sensih to res dobro popravili, pa je očitno še slabše. S tem, da je dual sense precej težje sam popravit kot dualshocka.

 

Po zanesljivosti in trpežnosti bi jaz na prvo mesto uvrstil xbox 360 controlerje, potem pa xbox one. Samo po feelingu držanja v roki, je pa dualshock 4 ene par nivojev pred vsem. Dual sense mi je proti dualshocku res ko eno deblo, vsaj 10x manj udoben.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 6 minutami:

No ja, tudi dualshock 4 imajo probleme z driftanjem, saj zato pa tako razočaranje, ker smo vsi upali, da bodo pri dual sensih to res dobro popravili, pa je očitno še slabše. S tem, da je dual sense precej težje sam popravit kot dualshocka.

 

Po zanesljivosti in trpežnosti bi jaz na prvo mesto uvrstil xbox 360 controlerje, potem pa xbox one. Samo po feelingu držanja v roki, je pa dualshock 4 ene par nivojev pred vsem. Dual sense mi je proti dualshocku res ko eno deblo, vsaj 10x manj udoben.

 

men so xb360 kontrolerji res kisli, en kup mi jih je crknlo. Skoz jih mam za PC, sam tadva XBOX One k jih mam sta pa še zmer ko nova, pa je zdej že par let. Sta mi pa dost bv joypada (valda nč narobe z njima, sam nč posebnega). DS4 ene 2 mal driftata ja, sam nč tragičnega. To mislim, da originalna dva, ki sem ju kupil ob konzoli.

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka

Kva je to ena slaba kupčija???

 

Stara verzija controlerja brez bluetotha in s tem bednim donglom. Raje si za 10 evrov nabaviš asus bluetoth adapter in za 45 evrov xbox series controller, ki je še malo izboljšan.


V glavnem svinjsko slaba ponudba.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 urami:

Kva je to ena slaba kupčija???

 

Stara verzija controlerja brez bluetotha in s tem bednim donglom. Raje si za 10 evrov nabaviš asus bluetoth adapter in za 45 evrov xbox series controller, ki je še malo izboljšan.


V glavnem svinjsko slaba ponudba.

 

ni res ma tud bluetooth, sam prek bluetootha ne mors pol se dodatnih joypadov pa slusalk prklopt. Mam dva taka in dongle je must use, prek BT so velik bol kisle, pa tud cena je v vseh teh letih zgleda zrasla lol.

Screenshot_20210519-094313.jpg

uredilo bitje Ezoterik
Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 6 urami:

pa tud cena je v vseh teh letih zgleda zrasla lol


Točno to. Pa še za dobit jih ni bilo nikjer. Jaz sem tudi dal 39,90 za komad, ko sem nabavljal. Mislim da v 2019 in enega potem še v začetku 2020. Od takrat pa so kar izginili iz trgovin. Niti Amazon ni imel.  :)

Povezava do prispevka

Alo, alo, eno resno vprašanje:

Preden prodam PS4, je dovolj če ga ruknem na tovarniške nastavitve (komplet reset) ali moram še kaj drugega? Ker sem pozabil, kateri PS4 je primarni pa te finte. PS4Pro namreč ostane doma, navadnež pa gre. :) Sicer mislim, da je projka primarna, ampak vseeno vprašam... Da ne bo kakšnih komplikacij kasneje. ;) 

Povezava do prispevka
fric reče pred 3 minutami:

A to kar ima Playstation Days of play zadevo, a to je tisto, kar imajo vsako leto potem popuste tudi na kontrolerje in ostale dodatke ali sem kaj pomešal?

 

Jep ta teden bodo štartali popusti za igre, naročnine itd.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...