Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

George Michael reče pred 21 minutami:

Vi ko ste na tekocem…kak je zaj kaj z zalogami ps5?..zdaj je leto dni veni pa se kar ne mores normalno kupit..ki steka?

Naslednjič ko greš mimo neke štacune, magari Big Bang, pojdi not, rezerviraj si, počakaj da bo zaloga = success.

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 35 minutami:

Vi ko ste na tekocem…kak je zaj kaj z zalogami ps5?..zdaj je leto dni veni pa se kar ne mores normalno kupit..ki steka?

Saj ne šteka samo dobava plejcev, pač globalno gledano je problem z elektroniko. A nisi v zadnjem letu nikjer zasledil, da primanjkuje čipov? :D 

Povezava do prispevka

Samo to je res noro, še po enem letu od izzida ps5 in xbox beasta, ju ni mogoče normalno kupiti v štacuni. Grafične pa tudi še vedno drage ko prasica, ni šans da jim preplačam dvakratno ceno. Konzole se vsaj da dobiti po normalni ceni, oziroma minimalni +100 evrov scalperski ceni, pri grafični je pa scalpanje kar lepo 100% cene. 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 28 minutami:

Saj ne šteka samo dobava plejcev, pač globalno gledano je problem z elektroniko. A nisi v zadnjem letu nikjer zasledil, da primanjkuje čipov? :D 


ma nisem mel cajta nic spremljat scene…zaj sn evo kupo fc6 pa ga lih prodau..pa bi si vzel 5ko ce bi bla na voljo…jebala mas gripa..lepo so svet vstavli pa cene napihnli.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 17 minutami:

Samo to je res noro, še po enem letu od izzida ps5 in xbox beasta, ju ni mogoče normalno kupiti v štacuni. Grafične pa tudi še vedno drage ko prasica, ni šans da jim preplačam dvakratno ceno. Konzole se vsaj da dobiti po normalni ceni, oziroma minimalni +100 evrov scalperski ceni, pri grafični je pa scalpanje kar lepo 100% cene. 

 

Kaj ti takrat nisi dobil beasta pri Mimovrste?

Povezava do prispevka
George Michael reče pred 5 minutami:


ma nisem mel cajta nic spremljat scene…zaj sn evo kupo fc6 pa ga lih prodau..pa bi si vzel 5ko ce bi bla na voljo…jebala mas gripa..lepo so svet vstavli pa cene napihnli.

The 2020–21 global chip shortage is an ongoing crisis in which the demand for integrated circuits (commonly known as semiconductor chips) is greater than the supply, affecting more than 169 industries and has led to major shortages and queues amongst consumers for cars, graphics cards, video game consoles, and other products that require semiconductors.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/2020–2021_global_chip_shortage

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

 

Kaj ti takrat nisi dobil beasta pri Mimovrste?

 

Sem ja, ampak po ene treh scancelanih naročilih, skora 3/4 leta po izzidu :) zdaj bi rabil samo še eno dobro grafično pa sem preskrbljen za to generacijo (torej naslednjih nekaj let). Samo ni šans da plačam dvojno ceno. 

Povezava do prispevka

Ker sta obe firmi komunistični. Morali bi zvišati ceno - prvo pravilo ekonomije, kaj narediti ko imaš premalo produktov in preveč ljudi s polnimi denarnicami, ki si produkt želijo. Po mojem so že v osnovi zajebali s ceno, obe next gen konzoli bi morali stati vsaj 600, če ne 700 dolarjev. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 15 minutami:

Ker sta obe firmi komunistični. Morali bi zvišati ceno - prvo pravilo ekonomije, kaj narediti ko imaš premalo produktov in preveč ljudi s polnimi denarnicami, ki si produkt želijo. Po mojem so že v osnovi zajebali s ceno, obe next gen konzoli bi morali stati vsaj 600, če ne 700 dolarjev. 

Fora je, da bi jim to konkretno backfiralo oziroma bi na internetu folk pizdil nad ceno, kar ti sjebe imidž firme. Plus prvi natis PS5 je bil res v pizdi, dokler niso poupdejtali par stvari, tako da razni članki "700 € za konzolo, ki ne zna namestiti prave verzije igrice" bi bili kar žgoč problem :D 

 

Zdaj, ko si za konzolo plačal tok kot za hrenovke z jogurtom, imaš tudi dosti manj iniciative, da bi pizdil na klošarsko izvedbo :D 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 6 urami:

Konzole se vsaj da dobiti po normalni ceni, oziroma minimalni +100 evrov scalperski ceni, pri grafični je pa scalpanje kar lepo 100% cene. 

 

Feget reče pred 5 urami:

 

Ni šans da plačam dvojno ceno. 

 

Feget reče pred 5 urami:

obe next gen konzoli bi morali stati vsaj 600, če ne 700 dolarjev. 

 

Dj mal konsistence

Glih tko kot ne bom kupu grafe, ne bi dal 700 za playko.

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

To so te mn3njalnik strokovnjaki:rofl:

 

Napisal sem da ne bi plačal dvojno ceno za grafično! Prvič kaj ima to s konzolami? In drugič, če bi bila osnovna cena za ps5 700 evrov potem pač ne bi plačal dvojno ceno, ampak normalno ceno. Seveda pa bi konzole ne bi kupil vsak revež, ki živi pod mostom in bi Sony z njo tudi nekaj zaslužil. 

 

Povezava do prispevka

Sem prepričan, da bi prav enako kot zdaj prodali vse konzole po ceni 600 dolarjev. Hmm več kot 10.000 milijonov prodanih konzol, na vsaki še dodatnih 100 dolarjev/evrov. Ampak ne, bolje dati pod ceno in delati dober posel horderjem in prekupčevalcem:whistle:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka

Meni ni jasno čemu neki prcate pravnikaHomoseksualca. Ima 100% prav.

Tudi če bi MS in Sony prodajala konzole za 600-700, bi še vedno bilo vse razprodano.

 

Nimam pojma kaj ima to veze s tem, da so grafične 100% dražje od uradnih prodajnih cen. Jabolke in hruške primerjava lol.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Povej jim ja kako je to v kapitalizmu. Konzola je luksuz... Luksuza pa si ne more privoščiti vsak klošar. Jaz si tudi ne morem privoščiti lambota (do naslednjega bull runa)... :D Drugo je, če si ne bi mogli privoščiti hrane ali vode... , ki pa niso luksuzne dobrine. 

k boš zaslužu za eno  lambo registracijo boš ti  že dvignu ves keš, zakaj  si lažeš  :D 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 4 minutami:

zameni pc z Y in konzola z X če ne moreš  na zadevo gledat objektivno ker tole  je tm na nivoju trikotnik gre v trikotnik shaped box

Meni samo ni jasno čemu mečete dve nepovezani stvari v isti koš.

 

Pravi, da so Sony in MS glupi, ker bi lahko zaslužili več na podlagi hajpa. Obenem pravi, da ne bi nikoli dal 100% več za grafo (verjetno tudi ne bi dal 100% več za konzolo ane?).

Mogoče sem kaj spregledal v debati?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...