Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

A nismo imeli tule pred meseci nekega BigBank insajderja, ki je objasnil kako je s temi bundli... Da naj bi distributerji pogojevali dobavo konzol, če se zraven vzame še dodatne zadeve (igrice). Mislim sej tudi trgovcem pride prav, da so na voljo samo bundli, ker tako več prodajo, ampak daleč od tega, da so edini krivci za to. Sploh pa, če je cena poštena oz. primerljiva vrednosti sestavnih delov bundla. In potem tu nekaj klovnov skače v luft kako bi cegle metali v izložbe. Edini, ki si to zasluži je oderuški operater, ki hoče za PS5 800€.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Kaj je zdaj sploh s chip shortagom. Sem bral članke, da se zdaj pričakuje vrnitev na normalno dobavljivost leta 2024 lol. Vsakič, ko grem raziskovat ta topic, je eno leto dlje

Kitajci so se resno spravli zraven zmanjšat emisije. In pol ni elektrike za fabrike. :D Aja pa na tajvanu itak imajo probleme s sušo in ta kurčeva industrija pa porabi ogromno vode. 

Povezava do prispevka
Denny Crane reče pred 2 minutama:

A nismo imeli tule pred meseci nekega BigBank insajderja, ki je objasnil kako je s temi bundli... Da naj bi distributerji pogojevali dobavo konzol, če se zraven vzame še dodatne zadeve (igrice). Mislim sej tudi trgovcem pride prav, da so na voljo samo bundli, ker tako več prodajo, ampak daleč od tega, da so edini krivci za to. Sploh pa, če je cena poštena oz. primerljiva vrednosti sestavnih delov bundla. In potem tu nekaj klovnov skače v luft kako bi cegle metali v izložbe. Edini, ki si to zasluži je oderuški operater, ki hoče za PS5 800€.

Ma ne, to so prodajalci roparji.

Povezava do prispevka
Majek reče pred 28 minutami:

Kitajci so se resno spravli zraven zmanjšat emisije. In pol ni elektrike za fabrike. :D Aja pa na tajvanu itak imajo probleme s sušo in ta kurčeva industrija pa porabi ogromno vode. 

 

In sloni letijo po zraku... Dej no Kitajc je najprej spustu Covid iz laboratorijev "ups" zdej pa jebe cel svet še z fake okoljevarstvenim prebujenjem. Trenutno dobesedno cel svet držijo za jajca in to brez pušk/tankov/heckerjev.

 

 

Anyway Sony in TSMC ne spita in na Japonskem se gradi nova tovarna ampak ja učinek teh investicij bo šele čez par let...

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 minutami:

Ma samo začni uporabljat prave besede, pa ne bo takih glupih nesporazumov.

Mimovrste bundle ni noben rop. Rop bi kvečjemu bil, če bi hoteli več keša, kot je bundle vreden.

 

Izraz, ki ga iščeš je po moje butthurt.

Dej ne nabijaj no. Nisi ti definiral kaj je to bundle ampak je to industrija definirala in velja definicija, da budle = za MSRP ceno konzole dobis konzolo + igrico. Tako da ne rabis sploh uporabljat besede bundle v tem primeru, ker gre samo za to, da distributerji/prodajalci izkoriscajo situacijo tako da pogojujejo nakup konzole z dodatnim nakupom smeti.

Glupe nesporazume mas pa samo ti, ko v istem postu pises, da gre za poponoma normalno ceno hkrati pa priznas da gre za svinjarijo. Ampak ja rop pa ni primerna beseda, ker rop ma svojo definicijo in se besede v drugem pomenu ne sme uporabljati.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 1 uro:

Ma samo začni uporabljat prave besede, pa ne bo takih glupih nesporazumov.

Navedek

Zdaj, če ti misliš, da je kapitalizem na splošno nateg, pol je to druga stvar valjda.

Navedek

...ne pa jokat kako je grdi grdi svet nepravičen...

.... 

 

 

Navedek

Mimovrste bundle ni noben rop.

Navedek

Kot sem napisal zgoraj, tole sploh ni noben rop, ampak zgolj folk ne zna računat.

Ne se tolazt s takimi, mogoce folk zna racunat pa jim je se vedno bedn. A je to res tok tesko razumet lol

 

Navedek

Izraz, ki ga iščeš je po moje butthurt.

Model ti se vnemas ker folk pljuva cez bundle, fak no. Za cist brezveze si nasikan

 

 

Navedek

Itak, da je beden. Sam jaz ne govorim o tem.

A vids, strinjas se, nehi

 

 

Also

Navedek

Čisto fer cena, če upoštevaš, da so na splošno pri nas oderuške cene iger.

So close..

 

 

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 1 uro:

budle = za MSRP ceno konzole dobis konzolo + igrico

Prvič slišim. Jaz sem nazadnje kupil v bundlu PS4+Fifa za ceno konzole+50 al 60 funtov.

Če je to kar praviš res, pol se opravičujem.

 

Drugače pa se ne delaj neumnega. Rop v tvojem primeru pomeni, da je cena previsoka. In IZKLJUČNO nad to sem se obregnil.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 minutami:

Jaz sem razumel, da se folk buni nad ceno, kar se tudi Pimp je.

A je to res tok tesko razumet lol

Sj ce ti zravn poturijo dva spila bi res lahko saj dal za manj kot full price, tko je pa se vedno vsa kritika opravicena.

 

Ce bi imel kupec na izbiro bundle ali ne bundle, cetudi denar je/ni vprasanje, ni sans da bi zmagal bundle paket. Zato ti ne dajo izbire.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...