Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Goddammit, a še komu po zadnjem update-u ponovno začne ob zagonu instalirat PS4 verzijo špila, četudi ima instalirano PS5 verzijo? Tales of Arise imam PS4 disk, instalirano PS5 verzijo, pa mi vedno začne z instalacijo PS4 verzije, ko vstavim disk za avtentikacijo...... I though they fixed this shit 6 months ago......

Povezava do prispevka

Meni pa se zdi to čist dober deal. Konzola 400€ + dodatni dualsense 70€ + 12 mesecev PS+ 60€ = 530€

 

Če ne bi že imel konzole in bi si jo želel bi takoj pograbil take deale. Še sreča, da niste zapriseženi PC-jaši... ker vam je ziher poznano, da so grafične kartice trenutno nekje 1,5-2x normalna cena. Pri konzolah vsaj ni nič dražje, ampak pač občasno pogojujeo z nakupom dodatkov (ki jih dosti uporabnikov na neki točki itak rabi - dodatni kontroler, PS+, če želi dostopat do odličnih naslovov brezplačno...).

Povezava do prispevka

Dva kontrolerja prideta prav tudi če boš vedno sam igral, prvič zato da ko na enem zmanjka baterije ga daš polnit in nadaljuješ igranje na drugem, drugič pa za to ker po poročanjih slej ko prej pride do controller drifta, da ti na primer character zavija v levo tudi ko nič ne pritiskaš - in se bosta 2 kontrolerja kasneje pokvarila kot en sam :)

  • Solzice 1
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

@Lepi Šime jaz imam PS5 od julija naprej, zaenkrat kontroler še vedno dela normalno ampak tudi ni toliko obremenjen, verjetno  kakih 6-7h na teden uporabe. So pa na netu določeni pisali da so dobivali kontroller drift po parih mesecih, verjetno je odvisno kolik se je preigralo v teh mesecih ter tudi kakšno imaš srečo z samim kontrolerjem - predvidevam da nekateri dlje zdržijo kot drugi.

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 1 uro:

Ngl zdele bi prou mel xboxa da bi mal sea of thieves grindal, prevec dela je dvakrat klilnt na kompu da mi zazna kontroler pa se na spil pol klikat. Pa se po sloveniji bi lah strmoglavljal v simulatorju

Hahaha dobesedno jz, kontroler sm dal za monitor in se mi niti stegnit ne da da bi ga vzel iz skatle kaj sele dal baterije notr pa zaganjal igrico pa meh. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...