Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Glede na cene iger pri nas, me sploh ne čudi. Če ste morda pozabili, po novem obstaja Sony tax na PS5 igre.

 

https://www.mimovrste.com/igre-za-ps5/playstation-ratchet-clank-rift-apart-igra-ps5?src=sug&s=ratchet

https://www.mimovrste.com/igre-za-ps5/take2-nba-2k22-standard-edition-igra-ps5?src=sug&s=nba 2k22

Skupaj sta igri 140 EUR. Pri bundlu prišparaš 5 eur.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 36 minutami:

Kot sem napisal zgoraj, tole sploh ni noben rop, ampak zgolj folk ne zna računat.

Koliko so posamezniku te igre vredne pa ne igra čisto nobene vloge. Čisto fer cena, če upoštevaš, da so na splošno pri nas oderuške cene iger.

 

 

a ko kupis kilo kruha ti merkator uturi zraven 2 steki argeta pastete a lahko kupis samo kruh? 

 

pac cel ta "bundle" deal je faking nateg. smrduhi eni...

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 17 minutami:

a ko kupis kilo kruha ti merkator uturi zraven 2 steki argeta pastete a lahko kupis samo kruh? 

 

pac cel ta "bundle" deal je faking nateg. smrduhi eni...

Če mi merkator poleg kruha uturi zraven 2 steki argeta pastete, grem kupit kruh drugam.

Zdaj, če ti misliš, da je kapitalizem na splošno nateg, pol je to druga stvar valjda.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Še vseen boljš ko pa dobesedn rop pri belem dnevu ki se ga gre A1 z svojimi PS5+dodatni joypad za 24x33,3 EUR  kar znese mal manj ko 800 EUR lol...

Drugo ne izkljucuje prvega

 

Navedek

Zdaj, če ti misliš, da je kapitalizem na splošno nateg, pol je to druga stvar valjda.

Love me games

Love me sony

Love me kapitalizm

Bundle je beden

 

Simple as

 

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka

Je pa že šlo. Prvi dan. In zato bojo še tako nadaljevali. Naslednjič bojo že 3 random igre zraven.

 

Če bi vsaj bil samo 2k22 + dodaten controller ali drugi dodatek, bi naročil takoj. Tudi če tega drugega ne rabim. Tako bo pa za čakat boljšo priložnost. Čeprav zdaj pred prazniki ne vem koliko jih bo.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 3 urami:

Če mi merkator poleg kruha uturi zraven 2 steki argeta pastete, grem kupit kruh drugam.

Zdaj, če ti misliš, da je kapitalizem na splošno nateg, pol je to druga stvar valjda.

 

Kaj pa če nobena druga trgovina nima kruha? 

 

Sploh ne vem kako lahko opravičuješ take bundle, sem mislu da si mal bolj racionalen.

 

Mislm sej men tud dol visi jaz mam svojega že od day 1, sam tocim solze za kolega k noče podležt tem podlim prodajalcem, in mu dam cist prav.

 

Sam če maš rad kapitialisticnega kurca v rit vsakic ko hočeš neki kupit te stekam. Jaz nimam. 

 

Pač vsem trgovinam, ki delajo svoje bundle bi blo treba kako opeko fuknt čez izložbo al neki. 

Povezava do prispevka

Pa dej fak, kdo kaj tukaj opravičuje? Jaz samo govorim, da je cena povsem normalna, če upoštevaš kaj je v paketu. Itak, da so tile bundli svinjarija.

 

Men je bla sam prizadeta izjava, da gre za nek rop, češ da je cena previsoka.

Cena valjda ni konkurenčna, je pa povsem normalna.

 

Dej, faking zberi se in nehi mi polagat besed v usta.

 

Mi je pa kapitalizem čisto kul, ker zaradi njega lahko lepo živim. Se je pa treba znajt seveda, ne pa jokat kako je grdi grdi svet nepravičen.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Jurus reče pred 1 uro:

Je pa že šlo. Prvi dan. In zato bojo še tako nadaljevali. Naslednjič bojo že 3 random igre zraven.

 

Če bi vsaj bil samo 2k22 + dodaten controller ali drugi dodatek, bi naročil takoj. Tudi če tega drugega ne rabim. Tako bo pa za čakat boljšo priložnost. Čeprav zdaj pred prazniki ne vem koliko jih bo.

Ponavadi je na big bangu zaloga vsak konec meseca. Treba je samo spremljati in pravočasno naročiti. 

Povezava do prispevka

Kako lahko rečeš da je cena kul. 

 

Primer: Hočeš kupit konzolo za to da igras Returnal zraven mors plačat 140 eur ekstra za 2 spila ki te ne zanimata, prodas ju za maks 60-80 eur naprej, se zmeri mas v riti kurca vrednega vsaj 60 eur. Aja pa se kupit mors spil k te dejansko zanima. :blink:

 

Pac dej nehi, dobesedno nic ni vredu s tem kar delajo. Da bi vsaj en kontroler bil v bundlu al pa ps+ bi se reku ajde. Sam faking basket ... bitch please. 

Povezava do prispevka
twEEneR reče pred 21 minutami:

Ponavadi je na big bangu zaloga vsak konec meseca. Treba je samo spremljati in pravočasno naročiti. 

 

Good to know.Thanks :D

 

Sem šele ta mesec začel spremljat, ko je prišel nov higher end TV.

uredilo bitje Jurus
Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 23 minutami:

Kako lahko rečeš da je cena kul. 

 

Primer: Hočeš kupit konzolo za to da igras Returnal zraven mors plačat 140 eur ekstra za 2 spila ki te ne zanimata, prodas ju za maks 60-80 eur naprej, se zmeri mas v riti kurca vrednega vsaj 60 eur. Aja pa se kupit mors spil k te dejansko zanima. :blink:

 

Pac dej nehi, dobesedno nic ni vredu s tem kar delajo. Da bi vsaj en kontroler bil v bundlu al pa ps+ bi se reku ajde. Sam faking basket ... bitch please. 

V bundle dajo igre, ki se najbolje prodajajo masam. Ti ne padeš v to kategorijo očitno. Btw, bundle so že razprodali, pa lahko ti tu jokaš kolikor hočeš, kako je to rop in slaba ponudba lol.

Cena je povsem primerna ponudbi. Sem zgoraj napopal linke in cene iger.

Je bundle kul? Meni in tebi ne. Komu drugemu najbrž ja. Je cena upravičena? Je.

 

A boš jebeno dojel že enkrat?

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

No ja, bodimo pošteni. V bundle ne dajajo iger za delat neke zakon ponudbe. Dodajajo stvari, ker vejo, da jih bojo gotovo prodali, pa če jih človek hoče imet ali ne. Imaš prav, ni problem cena. Bundle je dejansko vreden kolikor so vredne stvari v njem. Čeprav, če že delajo nek bundle, bi lahko vsaj popust dali, ne pa 5€ manj, kot če bi kupil vse posamično. Problem je ponudba nasploh. Da so bundli edina opcija.

 

To so te svinjske poteze, da nekdo, ki je zainteresiran samo za 500 evrsko konzolo, mora škeširat še 135€ za 2 stvari, ki jih ne rabi in noče. Izkoriščajo pomanjkanje zaloge, zato da prodajo kar hočejo, ker dobro vejo, da itak bo nekdo kupil.

Povezava do prispevka

Hvala kurcu, vsaj malo podjetništva premorejo te naši šiptarski trgovci. Konzol ni, če bi rad špilal plačaj pošteno ceno, ki odraža povpraševanje in ponudbo. Če mene vprašaš bi lahko še bolj nabili ceno.

 

Sicer pa še vedno precej boljši deal kot scalper, ki te nategne v rit brez dodatnih igric. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 23 minutami:

Roko na srce, če bi jaz bil trgovec, bi delal popolnoma isto. Niso oni naši frendi... so podjetje, ki želi čim več dobička. Te poteze bi ble butaste za njih samo v primeru, da bi jim zadeve ostajale na policah. Zdaj pa kljub vsemu grejo v promet kot vroče žemljice.

 

Tudi jaz bi. Poteza je še vedno lahko svinjska, tudi če je pametna. Eno ne izključuje drugega :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...