Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ps4 je moja prva konzola in nikakor se nisem mogel navadit igrat FPSje na pad ( bil sem tako slab, da ni bilo funn igrat). Pol mi je en tukaj predlagal control freak in dejansko stvar ogromno pomaga. Tak, da meni je fejst cool in bom za ps5 zagotovo takoj nabavil, ko bo na voljo

Povezava do prispevka
Majek reče Dne, 13. 8. 2020 at 14:32:

Kaj boš, če so pa bili DS4 stick tako uničljivi. je blo treba zaščito gor dat. Jaz  brez njih ne morem več.

 

 

V celem svojem življenju nisem uničil enega controllerja ali sticka na joypadu. 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Majek reče pred 8 minutami:

Število obrnjenih in nedokončanih iger pa je res super merilo ... ampak za kaj merit? Lajtngo?

 

Verjetno predstavlja neke ure dela ploščka al ne? Če ti ne znaš normalno upravljat z njim in živčen tiščiš gumbe kot bedak, da vse zjebeš, to ne pomeni, da se ne da drugače. Smiri živce, ko igraš...pa bo vse ok ;)

 

 

Imam tudi precej uspešnih cca. 300 ur v CoD WW2 z njim. Naučit se treba pa gre tudi z navadnim.

bigboss82 reče pred 4 minutami:

Ma pusti jjih dej majek.. pac kot je rekel amnesija.. eni so vspesni v lajfu in so casual fegeti.. drugi pac so hardcore gaymerji in carryajo team mate do zmage v CoD

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...