Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

kemik reče Pravkar:

Ja itak nebom dajal tok, sam smešno mi je kupovat novega plejca če ni PRO, krneki. Mogoče bom rabljenega kupu. 

Gojceva akcija je tok ugodna da skor moraš kupit novega. Jz bi ga kupu sam za to da bi se lahko pol, kot mefisto, pet let hvalil na forumu kakšen deal sem naredil. Obvezno prodaš trenutnega po delih, od power in hdmi kabla naprej, in pol odšteješ še tistih nekaj 10€ od nakupne cene in si objektivno največji zmagovalec deal hunter pro master.

Povezava do prispevka

Igabiba oglašuje C šasijo po gojčevi ceni, hudo nevem zakaj nisem že prej menjal, to je že na pol slim (namesto 4.5kg tehta 3.9kg)

 

 

Navedek

This weight reduction has a very simple explanation, and that is that the size of the heatsink has been greatly reduced. Does this mean that the console gets hotter when it cools down worse? On the contrary. As we mentioned, this hardware update also implies the change of some electronic components, and this has allowed us to include a more optimized version of the processor and electronic components that generate less heat, thus reducing the need for cooling compared to previous versions.

 

As if that were not enough, all this also translates into a reduction in energy consumption and less heat production, so the PS5 with C chassis it becomes a much more efficient model than previous versions.

 

 

Pizda včasih sem bil frajer, postal slike z PS5 in mačkom na release day, bil del elitnega kluba, danes pa klošar ki kupuje novo konzolo. Nikol več, od zdej naprej počakam 5 mesecev vsaj. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka

Sej to je zmer tako. Jaz sem PS4 menjal preden je sploh slim prišel ker je day1 postal dobesedno glasnejši od reaktivca... Bajsika PS3 je bla tud glasna za popizdit in bi lahko čevape pekel na njej.  Sam sem zdej tud v dilemi al počakat na PS5Pro al menjat letos... Konzola se opazno bolj greje med igranjem D4 in FFXVI kot pri ostalih igrah. Nagajala mi pa ni še nič.

Povezava do prispevka

Seveda je vedno tako, hardware, tudi konzolaški, se počasi posodablja. Lahko si pač lidlič pa čakaš 3 leta in kupiš neko revizijo, al pa kupiš na launch dnevu in se ne sekiraš kot maksi da bo čez par let prišlo vn neki boljšega.
Kisla da ti je crknu ps, itak, sam v resnic se lahko to zgodi s praktično katerim koli kosom in revizijo.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 urami:

Jaz dejansko razmišljam o nakupu Xa, če bojo dobri reviewi za Starfield.

itak da bojo. $$$$ bo naredu svoje.

 

Kako bo pa realno stanje, bo pa druga pesem.

 

bolje da počakaš kako leto in ga potem igraš na PCju. Vsaj jst bom tko naredu, ker igrat Bethesdine špile ob izidu je povsem svoja vrsta S&M

Povezava do prispevka

Glede ps5 pro sem kar skepticen ali bo res prisel, po drugi strani pa sem v dilemi kaj naresti z mojimi tremi navadnimi fat ps5-kami :( enega na morju bom 100% obdrzal, tam ne rabim proja, v dnevni sobi ga bom sigurno nagradil v proja, potem imam pa se enega zraven racunalnika, ki ga pa ze zdaj kaj dosti ne uporabljam...

Povezava do prispevka
  • There are missing transparency effects present on PS5, but absent on the maxed PC experience
  • We also noted incorrect opacity levels, non-working texture filtering on some surfaces and even texture loading issues, where the PS5-grade asset simply never loaded on the PC game.
  • There are ray tracing consistency problems where the maxed experience can have some areas that are of a lower quality than PS5
  • The portal transition process does indeed complete more quickly on PlayStation 5 than it does on the most high-end PC around

 

PS5 res brutalno razčefuka najdražje PC-je :ododava::D

Ja PS5 je pač najmočnejša in najnaprednejša tehnologija trenutno na trgu :mafija:

uredilo bitje gojc
  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 2
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...