Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Se je kdo od vas kdaj srečal s težavo, da vam phone app ne pošlje SMS/mail verifikacije?

Vsake toliko me sign-outa iz appa, ker ga pač zalaufan 1x na letni čas in zdej nazadnje ko se poskušam prijavit in mi napiše, da je bil poslan 2FA na telefon a tega SMS-a ne dobim.

Se bom obrnil na prjatla gugla, sam najprej sem hotel tu vprašat za kako (preverjeno) info :) 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 uro:

Ne. Včasih app-a ne odprem par mesecev in me še nikoli ni izpisalo. Zdaj en dan sem ga glih zalaufal po celi večnosti in je vse blo ok.

 

Zanimivo. Bom pogledal, da nimam jaz kake security opcije kje izbrane, ki mi to povzroča. Sign-outa me sicer tudi iz browserja, samo tam mi to deluje nekako logično. Iz phone appa pa pač ne.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 7 urami:


a mas iphonea?

 

Nope. 

Sej za zdaj sem rešil težavo tako da sem uporabil enega od ključev, ki mi jih je PS5 dal na zalogo. 

Gugl pravi, da je to težavo treba reševat s PS supportom in je treba imet pripravljenih 1001 podatek. Eh

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

Kolk stane oz. kje se dobi pa najcenejši digital ps5? Jaz fizičnih kopij ne bom imel in mi je neumno plačevat več ...

 

Trenutno je razlika med digitalno in fizično 20-25 eur

 

Plus fizična bo ob morebitni kasnejši prodaji vredna več.

 

 

Povezava do prispevka

Kai Cenat. Najbolj gledani Twitch stremer je imel neprijavljen meet and greet na katerem je imel par giveawayov in so stvari ušle izpod nadzora.

 

Ni glih bilo kot kaže hudo zeditiran video nekega fanboya, da so se v par minutah zbrali tisoče ljudi zarad free plejk. To je nek klasičen console wars bullshit.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...