Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 5 minutami:

Aha extra se imenuje. Whatever, premium je pac premium, un extra premium je res bv, kdo bi hotu tok stare igrice igrat

 

Jaz sem se lani spravil preigrat pretekle God of War igre tako da mi je premium prišel zelo prav za streamanje PS3 verzij GoW 1 in 2 ter Ascension. PSP iger žal ni na voljo čeprav tud obstaja PS3 kompilacija obeh. Grafika je sicer logično v kurcu, ker laufa dobesedno na PS3 hw brez izboljšav, odzivnost je pa presenetljivo dobra sploh glede na to da imam USA PSN račun.

 

Žal so 3 dodane stare igre na mesec absolutno premalo sploh ker dodajajo meni totalno nezanimive igre in odkar so začel s tem niso dodal ene same PS2 igre ki ni bila že prej dostopna na PS4... Upal sem da se bodo resno lotili tega ko so napovedal te nove PS+ opcije. Žal so razočarali na polno in takoj ko se izteče premium šaltam na extra.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 17 minutami:

Valjda če zdržiš gnilo Valhallo do konca ter vse DLCje boš pa tud zastarelo velemojstrovino ;) 

 

2x Valhallo, da te popravim. Enkrat brez DLC, drugič z DLC-ji :D Pa še kul mi je blo... to je blo pred obdobjem From iger z moje strani, dandanes me prav zanima, če bi mi še blo tak zanimivo.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

Aha extra se imenuje. Whatever, premium je pac premium, un extra premium je res bv, kdo bi hotu tok stare igrice igrat

Dej nehi bit tak nerazgledan kmetavzar in uporabljaj prave izraze. Isto zveniš kot neki 60-70 letni boomerji, ki nimajo blage veze o čemerkoli kar ni analogno.

Povezava do prispevka

Včeraj sem ustvaril turški PSN profil, ker sem na MyDealz zasledil, da so na turškem PSN-ju igre veliko cenejše. Diablo Prime Evil Collection 5,5 €, Ghost of Thushima Directors Cut PS5 verzija je bila 11,5 € ampak sem zamudil. Ogromno drugih iger je trenutno znižanih po zelo ugodnih cena. Top Tier PS+ je recimo cca 15 € na leto, Extra okoli 14 € na leto, Essential 9 € na leto. 

 

https://store.playstation.com/en-tr/category/bce1c0a7-b96b-45f4-b2d5-ca173951e9a1/1

uredilo bitje reaper
  • Račka +1 1
  • Na jagodo +1 1
Povezava do prispevka

Na konzoli mi ni uspelo, mi je ob zadnji potrditvi metalo neko napako. Na koncu sem račun ustvaril kar preko telefona z vključenim turškim VPN-jem. Vpis na konzoli gre potem brez problema. za plačevanje sem uporabil FUPS turško predplačniško kreditno kartico, ki jo napolnim preko Revoluta. Račun bo šlo BP ustvariti tudi na PC-ju s kakšnim free VPN-jem.

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka

Evo banda, še tole vam dam, navodila glede PSN računa in PS+: https://www.mydealz.de/diskussion/playstation-store-psn-gunstig-shoppen-turkei-1943083

 

Navodila za pridobitev turške kreditne: https://www.mydealz.de/deals/anleitung-turkische-kreditkarte-o-verifizierung-zb-netflix-uhd-fur-6eur-statt-1799eur-auch-fur-spotify-psn-steam-epic-games-u-xbox-2140720

 

Jaz sem vzel FUPS, ker ima 3D zaščito, če kakšen servis to slučajno zahteva. Sama pridobitev FUPS kartice je sicer malo smešna. Snameš FUPS aplikacijo na telefon, ustvariš račun. Potem moraš pa na turški "bolhi" od najbojlšega ponudnika kupiti predplačniško kartico (pri njih jih prodajajo samo fizično). Potem to kartico dodaš na svoj račun. Vmes je potrebno FUPS račun potrditi še preko telefona, za kar potrebuješ turško telefonsko številko, za to obstaja poseben servis, kjer zakupiš za nekaj € par SMS-ov, ki jih potrebuješ za aktivacijo, je napisano v navodilih zgoraj. Jaz sem si to kartico ustvaril pred meseci, ko je bil Plex Lifetimepass znižan in sem ga namesto za 100 € na koncu z vsemi stroški nakupa FUPS kartice, aktivacije le te itd. dobil za slabih 40 € če se ne motim. na dolgi rok se splača ker je potem tu še turški Netflix, turški Spotify itd. Vse te servise imam tudi sam, sicer vezane na slovensko kreditno kartico po različnih metodah ampak s turško kartico je vse skupaj precej lažje.

 

Če vam šprehanje ne leži in rabite kakšno pomoč javite pa se potrudim po spominu čim bolj razložiti postopek. Imam pa naslednje zadeve:

 

- turški PSN

- turški Netflix 4k (kreiran že leta nazaj, ko je šlo še smooth as butter)

- turški Disney+

- turški Spotify Premium Family

- argentinski Tidal Family

- turška FUPS kreditna kartica

uredilo bitje reaper
Povezava do prispevka
reaper reče pred 12 urami:

Evo banda, še tole vam dam, navodila glede PSN računa in PS+: https://www.mydealz.de/diskussion/playstation-store-psn-gunstig-shoppen-turkei-1943083

 

Navodila za pridobitev turške kreditne: https://www.mydealz.de/deals/anleitung-turkische-kreditkarte-o-verifizierung-zb-netflix-uhd-fur-6eur-statt-1799eur-auch-fur-spotify-psn-steam-epic-games-u-xbox-2140720

 

Jaz sem vzel FUPS, ker ima 3D zaščito, če kakšen servis to slučajno zahteva. Sama pridobitev FUPS kartice je sicer malo smešna. Snameš FUPS aplikacijo na telefon, ustvariš račun. Potem moraš pa na turški "bolhi" od najbojlšega ponudnika kupiti predplačniško kartico (pri njih jih prodajajo samo fizično). Potem to kartico dodaš na svoj račun. Vmes je potrebno FUPS račun potrditi še preko telefona, za kar potrebuješ turško telefonsko številko, za to obstaja poseben servis, kjer zakupiš za nekaj € par SMS-ov, ki jih potrebuješ za aktivacijo, je napisano v navodilih zgoraj. Jaz sem si to kartico ustvaril pred meseci, ko je bil Plex Lifetimepass znižan in sem ga namesto za 100 € na koncu z vsemi stroški nakupa FUPS kartice, aktivacije le te itd. dobil za slabih 40 € če se ne motim. na dolgi rok se splača ker je potem tu še turški Netflix, turški Spotify itd. Vse te servise imam tudi sam, sicer vezane na slovensko kreditno kartico po različnih metodah ampak s turško kartico je vse skupaj precej lažje.

 

Če vam šprehanje ne leži in rabite kakšno pomoč javite pa se potrudim po spominu čim bolj razložiti postopek. Imam pa naslednje zadeve:

 

- turški PSN

- turški Netflix 4k (kreiran že leta nazaj, ko je šlo še smooth as butter)

- turški Disney+

- turški Spotify Premium Family

- argentinski Tidal Family

- turška FUPS kreditna kartica

 

Tnx, sem si aktiviral turški youtube premium za 1 leto, stalo me je nekje 12 €. Se mi ne da več drkat z vancedi

Povezava do prispevka

Ne, za nobeno stvar ne uporabljam VPN-ja.

 

Netflix imam tako rešen že kakšne 5-6 let sigurno, nikoli težav.

 

Pri Disney+ so mi preklicali naročnino in dali refund, sem potem uporabil drugo kreditno in zdaj dela dalje BP. 

 

Tidal so prav tako preklicali naročnino, ker so zaradi exploita z Argentinsko valuto v navezi z VISO generalno blokirali Vise, sem potem uporabil Mastercard in dela BP. 

Povezava do prispevka
Hernire reče pred 29 minutami:

Tnx, sem si aktiviral turški youtube premium za 1 leto, stalo me je nekje 12 €. Se mi ne da več drkat z vancedi

Tako ja. Jaz drugje nimam problema edino na Amazon Echo Show 15, ker so blokirali sideloadanje APK-jev in je edina rešitev, da se rešiš reklam na YouTube, nakup YT Premium ampak se še nisem spravil. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 32 minutami:

Moraš potem vedno poslušat/gledat prek VPN? Pred leti vem, da mi je Spotify nekaj začel težiti čez čas kje se nahajam. Ne uporabljam VPN in v primeru, če za te zadeve rabim stalni VPN, se niti ne bom jebal.

Ne. Jaz sem takoj po plačilu deaktiviral VPN in gledam dalje normalno na SLO.

Povezava do prispevka

Props za se eno megakapitalisticno zidovskio potezo $onya Nategonya in Rock$tarja, ki se je gotovo nebi sramovala niti uporabnik "pogresani veliki miljonskoposelski odvetnik" in uporabnik "Feget".

 

Ze vstartu so za PS3 izdali inferiorno verzijo, potem pa so 13 let kasneje nardil hitri port igrice za PS4, ki nima niti podpore za 60fps in ga zaracunali 50€/$.

 

Dodatna ironija pa da je PS4 verzija v jedru port xbox360 verzije, tko da brez xboxa PS lastniki se tega nebi imeli.

 

 

 

 

 

Za najboljso verzijo pa seveda:

 

:D

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...