Skoči na vsebino

[trans] MAMILA


Priporočeni prispevki

Mass Effect

KOTOR

Deus Ex

 

Gre za mamilo marihuana, skenk ali hašiš. Odžeja se z uvoženim češkim, danskim ali srbskim pivom.

 

Zgornje 3 serije pač to zahtevajo.

 

Najlepše se je napušit z eno asarijko v Afterlifu na Omegi (bejba dejansko kadi nekaj in stoji ob šanku na levi strani šanka). Chill out do daske. Hudo je bilo v KOTOR 1 ko sem prišel v first contact z Rakata civilizacijo. Ali pa Deus Ex Human Revolution, ko zveš kaj je Eliza in se vrneš v Detroit. Fuck yes. Na tapeti je še Missing Link, Deus Ex 2, medtem ko KOTOR 2 še nisem niti začel.

 

Ostalo je pa bolj ali manj brezveze. Nobenih drugih konkretnih iger za ta namen.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

Total War Warhammer II + THC  = :wub:

 

sem pa enkrat zažrl res močn cookie in šel igrat Company of Heroes

iz minute v minuto je blo težje :D

fak, ne govor, jaz že trezen ne znam dobr CoH igrat, ampak je res carski špil

Povezava do prispevka

Če igram competitive igre se načeloma izogibam zeleni cigareti. V kolikor pa igram kaj bolj na izi pa si seveda povijem eno smotko.

 

Sem pa enkrat seveda izvedel eksperiment z belim praškom na competitive sceni. Pa priznam, da sem bil boljši v igranju kot sicer :D

Povezava do prispevka

Pri igranju kompetitivnih iger pod vplivom memil je res epic, ko se tebi in prijatelju mamilašu zdi, da sta najboljša ever ever everer, uno da trezen ne igraš niti 5% tako dobro

 

res hudi comboti v Guilty Gearu

 

nori reaction tajmi v Street Fighterju 

 

akcije tisočletja v Pro Evo 2006

 

 

... pol pa igraš proti treznemu človeku in te razfuka ko kanto 8:0 v fuzbalu in gre domov z lajnerjem Rajši grem drkat kurac kot igrat s takim bednikom

 

dreams = shattered :D:D 

 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče pred 2 urama:

Med študijskimi leti: ya. Droga marihuana in kakšno CO-OPanje je bila tedenska klasika. Po faksu pa sem se nehal drogirat, tako da zdaj igram 100 % clean

+1

 

Sem pa opazil, da če spijem čisto malo ala deci, dva vina, ali eno pivo se mi ful poveča awernes v kompetetivnih igrah  za kratek čas in nato z vsakim nadaljnim požirkom strmo pada.

 

V profi sferah je ful drogiranja in imaš v e-sports prav doping teste.

 

 

Povezava do prispevka
Cherniernier reče Dne, 22. 5. 2021 at 11:01:

Med študijskimi leti: ya. Droga marihuana in kakšno CO-OPanje je bila tedenska klasika. Po faksu pa sem se nehal drogirat, tako da zdaj igram 100 % clean

Sj to ne mors verjet

Da se je pridni, law abiding citizen-student, zvani mn3njalnisko Chenier, ki je celo ucitelj/profesor

kdajkoli drogiral

in to z najbolj grozno stvarjo

 

My future self se obraca v poceni krsti gor pri sv. Ani

uredilo bitje LargoWrench
Povezava do prispevka
  • 2 mesca kasneje...

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...