Skoči na vsebino

[multi] Deal Hunting - popusti, akcije, dobri nakupi, brezplačnice


Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 1 uro:

 

:avadodo:

 

Keri kralji no

 

Škoda ki glih dveh od teh nimam, samo vseeno, ker mega carski stuff po faci, evo zoni potisni mi ga do možganskega debla

 

ABZU
Enter the Gungeon
Rez Infinite
Subnautica
The Witness

Astro Bot Rescue Mission
Moss
Thumper
Paper Beast

Horizon Zero Dawn + Frozen Wilds

 

:avadodo:

Povezava do prispevka

jop, free4ever, tudi za tiste brez naročnine, če imaš plejca imaš te carske igrice

 

fak no kje je čamir, ko vidi kaj je na seznamu bo lihkar odobreno dispozicijo doktorata fuknil v smeti, se zaprl v samostan in naslednjih 15 let posvetil pisanju knjige o mestu ene indie igrice v obvezni osnovni izobrazbi vsakega zemljana, še prej pa poslal par esejev na ministrstvo, naj v naslednjem korona paketu namesto univerzalnega temeljnega dohodka dodajo soni konzolo, ker je bolj pomembna

Povezava do prispevka

FFS kdaj bo kaka huda akcija za PSVR... Tole bo pa zdej kr greh ne imet ko smo dobil kar nekaj PSVR iger v PS+ in zdej še v tejle akciji... Upam da bo PSVR2 kompatibilen z PSVR igrami ker dejansko bi najraje počakal, sploh če bodo kaki boljši kontrolerji zraven.

Povezava do prispevka

je kdo naročal z netgames.de? našel sem jih prek geizhalsa. Za pošiljke v Slovenijo zgleda, da ne računajo poštnine.

Ne vem pa, če je jezik v igrah izključno nemški. Po moji logiki, bi morali bit na voljo tud ostali jeziki. 

 

netgames.png.d7a174f6faea5e6b6ad9ebb5c09f4e37.png

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...