Skoči na vsebino

Trenutno igram [07/2021]


Priporočeni prispevki

Ne se delat, kot da so fighti z različnimi vrstami mechov ful neki unikatni. Večinoma uporabiš podoben pristop pri vsakem. Combatu sm se v obeh igrah kmalu izogibal, ker so srednje dolgočasni. Sede pa vsake tolk mal pobijat meche/zombije.

  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Lunco reče pred 1 minuto:

Ne se delat, kot da so fighti z različnimi vrstami mechov ful neki unikatni. Večinoma uporabiš podoben pristop pri vsakem. Combatu sm se v obeh igrah kmalu izogibal, ker so srednje dolgočasni. Sede pa vsake tolk mal pobijat meche/zombije.

Bolj zabavni so kot zombiji...art style je 100x boljsi no

Povezava do prispevka
Vučko3 reče Pravkar:

Ok ne vem kak dalec sem v igri  js sem slucajno 2 hordi sam ubil...to je to...pa mam 30ur igre...torej, redke.

 

Vse horde ti bo šele čist pri koncu označilo na zemljevidu.

 

Vseeno pa mi je čudno, da si v 30 urah samo 2 srečal. Jaz sem jih ob vožnji naokrog dokaj pogosto videval - ampak gas in spizdil :)

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Vse horde ti bo šele čist pri koncu označilo na zemljevidu.

 

Vseeno pa mi je čudno, da si v 30 urah samo 2 srečal. Jaz sem jih ob vožnji naokrog dokaj pogosto videval - ampak gas in spizdil :)

Igraj se naprej po uradnih "creditsih". Imas se nekaj misij in dodatni konec.

Horde lahko pospravis z chicago chopperjem pa veliko teka :)

Povezava do prispevka

Res da Horizon ima dober combat. Samo kar se mene tiče proti koncu (mogoče še več špila) sem se kar se da izogibal fajtanju, ker je res postalo mi dolgočasno. Na tisti točki itak res že dolgo nisi videl kakega novega tipa mašine. Stare pa itak si že vse na pamet znal kaj naredit plus si jih že x-krat fajtal. Loot pa bil pa bolj kot ne useless tak, da zame je proti koncu blo fajtanje izguba časa.

 

Tudi zadnji boss je bil pa tak največje razočaranje.

Spoiler

Kot zadnjega bossa bi pa res lahko kaj unique naredli preden daš master override na Hades-a. Ne pa, da so bli leni in reusali Deathbringerja, ki si ga že itak parkrat fajtal v špilu in mel v nulo naštudiranega.

 

uredilo bitje Tijuana
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Sektor 13 reče pred 1 minuto:

Horde lahko pospravis z chicago chopperjem pa veliko teka :)

 

Saj ta tek mi gre najbolj na jetra, ker mam filing, da bom vse sticke polomil :)

 

Kako več misij po creditsih? Meni je pokazalo samo, da se vrnem po prstan, pol pa so ostale samo horde. Bom še počekiral en dan kako hordo in če se še kaj pojavi.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 urami:

 

Saj ta tek mi gre najbolj na jetra, ker mam filing, da bom vse sticke polomil :)

 

Kako več misij po creditsih? Meni je pokazalo samo, da se vrnem po prstan, pol pa so ostale samo horde. Bom še počekiral en dan kako hordo in če se še kaj pojavi.

Jah bistvo je lih stamina pa tek, da jih mal setas naokol :) .  Lahko pa zacnes s hordami na prvi mapi, so dosti manjse.

 

Povezava do prispevka

Anthem znizan iz 70€ na 2,79€

 

To je cca 2,79€ vec kot pa je ta steaming pile of goatshit bil bilokdaj vreden, lulz

 

Also, BOTW je bolan, sem ze povedal? Combat je na moje presenecenje dalec od nekega unoriented button mashinga. Ko ti uspe zajebanega enemyja prefukat s flurry strikeom je res carski filing. Hvala Japanci

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 urami:

 

Kolko si povedal kje si... mislim, da te še dosti čaka... Si sploh že na drugi mapi?

 

 

Da ne bom folku spoilal špila

 

Spoiler


Zdej sem na točki, kjer me je captain Kuri rešil obešanja. Sedaj pa z Boozerjem in uno lezbijko načrtujemo udar na ta militia camp.

 

 

Povezava do prispevka

koncno sem se tolk navadil teh debilnih kontrol, da lako uzivam. hud spil ratuje. ker sem k murchantu uletu po Punisherja po 10ih medaljonih in ne sele po 15ih, hoce zdej 11k za upgrade, ki je drugace free. shove it up your ass, cunt

 

 

edit: prodal in kupil red9

uredilo bitje g. Profesor
Povezava do prispevka

Mass Effect Legendary Edition

 

Začel sem igrat z enko, čeprav sem najprej mislil it direkt na dvojko. Ampak potem sem si rekel, fuck it, itak bom celo poletje igral to trilogijo, might as well prešpilam celo. In iskreno mi ni žal, da sem začel pri enki, ker je prav fina igrica. Čeprav je grafično posodobljena in so strelske mehanike za 10 % optimizirane, je to še vedno igrica iz leta 2007 — in to se ji na polno pozna. Ampak dejansko ob tem ne doživljam odpora, ampak celo nek čar. Ima mi namreč prvilak neke spaceship crew TV-serije ala Battlestar Galactica ali pa Star Trek Enterprise ali karkoli se je pač gledalo v tistem času, pač potuješ po random planetih, malo (preveč) se streljaš, chataš s folkom in alieni, pecaš tipe, ni da ni. Škoda, da je vse skupaj zelo leseno, pa da animacije iz 2007 na neki hecni rimasterani grafiki izpadejo še slabše kot na oriđiđiju. 

Povezava do prispevka

Jaz igram minecraft na xbox series x.. to je to

 

Drugace sem obrnil halo 1 2 3 in sem na pol 4

 

Kaj pa vem halo 3 mi je najjaci pol 2 pol 1 .. res je huda igrica.. pol halo 4 je graficno ful lep, sam je bolj uno neki uncharted stil.. docim bungie haloji so bolj gameplay level desing AI .. pa tut tko vzdusje story je bil boljsi..sej halo 4 ni slab sam........... pac ne seze do bungijevih kaj sele, da bi jih presegu, zal

 

Halo 5 se sploh ne upam igrat ampak jo bom

 

Halo reach sem preigral full krat

 

Ne vem teh 343 ind. imajo nek uncharthed stil.. bolj lineaeno skriptano, dosti cutscensov... docim bungie ima bolj uno level design, AI.... sekar ql

  • Račka +1 2
Povezava do prispevka

Iskal nekaj lahkotnega, poletnega, in sem se lotil Rayman Origins, ki je zame prvi klasični 2D platformer po ohoho letih.

 

Ful luštna, simpatična, feel good zadeva, fino se igra in risankasta grafika še po desetih letih dobro izgleda. Pa fajn mi je, da imaš neskončno življenj in se mi kot nekomu, ki ne nabija redno zajebanih tovrstnih iger, ni treba zajebavat s ponavljanji od začetka špila ali pa posameznega sveta. Za vsaj malo izziva imaš pa lov na medalje/Lume/Electoone/Tricky Treasure skrinje.

 

Je pa res, da niti nimam predstave, koliko zastarel/ažuren je ta 10 let star špil glede na novejše top predstavnike zvrsti. Na netu sem tudi zasledil, da nadaljevanje Legends vsebuje velik del (remiksanih in popeglanih) stopenj iz Origins - mogoče bi se mogel takoj lotit kar Legends, če vsebuje večino contenta iz predhodnika?

uredilo bitje Raz
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 urami:

Jaz igram minecraft na xbox series x.. to je to

 

Drugace sem obrnil halo 1 2 3 in sem na pol 4

 

Kaj pa vem halo 3 mi je najjaci pol 2 pol 1 .. res je huda igrica.. pol halo 4 je graficno ful lep, sam je bolj uno neki uncharted stil.. docim bungie haloji so bolj gameplay level desing AI .. pa tut tko vzdusje story je bil boljsi..sej halo 4 ni slab sam........... pac ne seze do bungijevih kaj sele, da bi jih presegu, zal

 

Halo 5 se sploh ne upam igrat ampak jo bom

 

Halo reach sem preigral full krat

 

Ne vem teh 343 ind. imajo nek uncharthed stil.. bolj lineaeno skriptano, dosti cutscensov... docim bungie ima bolj uno level design, AI.... sekar ql

Tocno to. 4 ka ne, da je slaba sam je vseeno kar slabsa napram prvi trem. Mehanika orozij (tanovih) je dokaj medla ceprav izgledajo dobro. Pa Cortana mi gre na zivce k skos nekaj joka.

 

Se najbolj me pri tej kolekciji moti graficni in zvocni preskok med 2. in 3. Se moras prav navadit :( ( 1. in 2. sta remastered, trojka pa nima remastra).

 

Drugace pa mi je od vseh najboljsi REACH. Zacetek mi je sploh zakon.

uredilo bitje Sektor 13
  • Račka +1 1
Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...