Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Meni recimo je blo v Witcherju 3 kul, da sem odprl mapo, videl da je cca 10 min južno peš poti ena vasica, šel sem tam in sem našel kak kvest, kak zanimiv vendor, kakšno skrivnost. 

 

Nato sem šel do jezera, videl nek stolp in nato južno od jezera videl nek hrib. Pa sem si rekel, madona, gremo tam pogledat.. odveslam tam do brežine, grem peš gor na hrib, odkrijem fast travel za nek Mt Gelmir al kaj je že. Tam me pogankajo ene trije pajki, ki so lvl ''smrtko''. Ok, se bom že vrnil.

 

Nato grem raziskovat v popolnoma drugo smer, ker me na mapi desno spodaj zanima kaj za vraga je tisto narisano.. ali je kako mesto ali kaj je to. Pridem nekako do tja in vidim, da je to gromozanski camp od Nilfgarda. Tam dobim še par kvestov, ki jih sicer ne bi dobil, če tam ne bi šel. Vprašaji se namreč pokažejo šele, ko prideš na neko razdaljo. Oz. tam so klicaji, če se prav spomnem.

Aja, pa dobim še nove karte za moj Gwent deck.

 

Main misije pa side misije se vsi še danes spomnemo kako dobre so. Konci niso le izberi dialog A namesto B, ampak moraš s Ciri sprejet dokaz specifične odločitve med samo zadnjo tretjino igre.

 

Evo, to je v grobem čar iz W3, ki ga CP77 nima. Škoda res.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 5 minutami:

Nekateri smo navajeni si na izi uzet špile in se včasih samo malo furat naokoli. Mene boli za une vprašaje, jih obiščem kasneje če jih še nisem sam odkril. Za nas, ki nam je Cyberpunk svet blizu, smo verjetno bolj naklonjeni temu, da malo plezamo gore-dole pa da se furamo po mestu brez nekega cilja.

Evo tole.

 

Tako se jaz počutim, kot da dejansko živim v tem mestu, imam svoje zakotno stanovanje, predelane motorje, rezila v rokah in ponoči grem skakat po najvišjih strehah mesta. In mi je super. Itak, da mi je jasno, da manjka rpg elementov, ampak občutek igre, v tem primeru, malo odtehta nekatere težave. 

 

 

Povezava do prispevka

Cyberpunk 2077 bi moral biti v celoti StreetKid origin story, kjer si 75% igre začetnik. Mali šupak, ki se skozi hellscape Night Citya hoče iztrgat iz geta in postat ulična legenda ali legenda corpo sveta oz še kak path. Tako kot Martinez. Whiff high end corpo in političnega sveta bi dobil šele kasneje. V bistvu 3/4 igre bi moral biti tist del do montaže, ki je pa zdej po pol ure igre.

 

Orožja bi morala biti dna locked al nekaj, da ne moreš samo pobrati BiS pištole, ampak nagrajevat svoje kose. Ful več bi morali dati na augmentaciji orožja in cyber dodatkov, fuuuuul več takih nadobidnih runnerjev kot si ti. Ne bi dobil vsak job by default, bande bi bile lahko več kot drugače oblečeni črnci, skratka en kup interakcij bi dali lahko na tem low nivoju. 
 

Tle v treh tednih od kar dobiš Johnnya v glavi narediš za 5 lifetimov, od političnih spletk, kraje avtov, inflitracije corpov, mini genocid v vsaki občini… Establishali se da je legenda nekdo ki umre med divji misijo, V naredi v prvih štirih urah več odfukanij kot jih bi Johnny v 30 letih(ajd on spusti nuke, kar je res jebeno, to mu dam).

 

Če me hočeš immersati v cyberpunk svet, naj sem jeben low life na ulicah high tech mesta, ne pa model z malim arsenalom iconic orožih, 40 avti, petimi nepremičninami, connectione z vsakim fixerjem, politične veze, neskončno denarja in JEBENEGA PREDSEDNIKA NA QUICK DIALU! 
 

In vse to dokler vem, da bom umrl v nekaj tednih/mesecih. Time-a-tickin, ful se mudi, jaz pa lih šesto nepremičnino kupujem, ej shit, POTUS me kliče. Tri tedne po začetku igre….

 

 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

 

Weraziel reče pred 6 minutami:

https://www.thegamer.com/cyberpunk-2077-hidden-items-locations-guide/#chaos

 

drgač pa evo, en manjši seznam kaj se da vse odkrit od posebnega loota plus en carski avto v tunelu

Ne sej je kul, da so hidden items in podobno, ampak eno je, da moram it na random Youtube video ali spletno stran, drugo je, da nekaj vidim sam med samo vožnjo (npr. kak point of interest) in sam odkrijem. Tega je bilo v Witcherju nebroj. Če pa moram it na Youtube video mi je kar meh.

 

Povezava do prispevka

Pa ja, sej pravim, jaz sem sam od sebe našel samo ene 5 stvari iz tega seznama.

 

Moral bi biti manjši svet ali pa več takih skrivnostih po celem svetu, da bi našel več. Res manjka tega, ampak valda to je daleč od večjih problemov tega špila. Mi ni čudno, da je tega bolj malo (pa da se večine stavb sploh ne da odpret). V nekem drugem svetu bi tud to porihtali, če bi imeli čas. 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pa sej pa tud to je treba razumet, da se razvoj take sorte špilov podaljšuje. Jaz imam raje, da čakam na nek špil 10 let, da bo špil kvaliteten in da bo delal tko kot more, čeprou vem, da večina studijev si tega ne more privoščiti. 

 

Zdej bodo šli na nov pogon, me zanima če lahko iz REDengina pripeljejo assete v Unreal Engine 5.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 29 minutami:

Težko je delat take open world špile ala GTA. Še Rockstar, ki so mojstri tega in imajo gromozanski manpower pacajo GTA6 kolko že? 10 let?

Samo oni ga pacajo v prvi vrsti predvsem, ker je GTA V še letos eden najbolje prodajanih špilov in ne zato, ker je težko delat.

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 10 minutami:

Zato ker je ta tip fucking hlod.

Ja ja vem, najbolj prijazen igralec v hw bla bla. A se je vsaj Idris potrudil?


Idris je resno vzel vlogo in je top, model channela Stringer Bella, če bi ta turnal in delal za fedse. 

 

Še Keanu se malce bolj potrudi v DLCju, ni tak les kot v main igri.

 

Moj problem je zdej ta, da sem max level, zmaxan gear do zob, imam še četrt dogtowna za naredit, v glavni štoriji sem pa samo Panam del delal, s Takamuro sploh še nisem začel delat questov. 
 

Sploh ne vem kaj naj delam, če ne bo upgradov in če bojo zdej vsi na tem power levelu, ne morem umret ne glede na build. Enostavno si premočan, level scaling pa sploh ne pomaga. 

uredilo bitje Buzzkill
Povezava do prispevka

Obrnu DLC, sam po sebi je 90, odličen. Ena misija pri koncu veje katero sem izbral je 10/10, Alien Isolation stuff. 
 

Imam še ful Dogtowna za raziskat, vsebine je ful, pa tudi narejena je na višjem nivoju kot main igra. En boljših dodatkov glede dviga kvalitete od main igre. Naj bo dvojka na tem levelu ob izzidu, pa so zmagali.

Povezava do prispevka
bitsurugi reče Dne, 2. 10. 2023 at 9:12:

Težko je delat take open world špile ala GTA. Še Rockstar, ki so mojstri tega in imajo gromozanski manpower pacajo GTA6 kolko že? 10 let?

 

fric reče Dne, 2. 10. 2023 at 9:42:

Samo oni ga pacajo v prvi vrsti predvsem, ker je GTA V še letos eden najbolje prodajanih špilov in ne zato, ker je težko delat.

 

Weraziel reče Dne, 2. 10. 2023 at 9:48:

Pa a niso tud nek del špila odvrgli pa šli na novo delat? 


 

Ker lih igram gta5 sem sel diggat gta6 in imajo ocitno precej tezav. Baje so odsli pisci, ki so spisali vse od dvojke naprej in vsi ti ki so odgovorni za vodenje razvoja (pozabil nazive).

 

Word on the street je da zato da naredijo 6 bolj woke...upam da ne bo petka zadnji proper gta

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 uro:

 

 


 

Ker lih igram gta5 sem sel diggat gta6 in imajo ocitno precej tezav. Baje so odsli pisci, ki so spisali vse od dvojke naprej in vsi ti ki so odgovorni za vodenje razvoja (pozabil nazive).

 

Word on the street je da zato da naredijo 6 bolj woke...upam da ne bo petka zadnji proper gta

To sem lih prej pisal nekaj v drugi temi - Rockstar brez Houser bratov ne bo isti Rockstar, razen če so pripeljali nekega pisca, ki razume kaj je Grand Theft Auto franšiza. Bomo počakali pa vidli, samo jaz ne verjamem, da bomo še kdaj dobili nekaj tako dobrega kot sta bla RDR špila, GTA IV ali pa Max Payne 3.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...