Skoči na vsebino

[multi] Cyberpunk 2077


Priporočeni prispevki

Weraziel reče Dne, 16. 9. 2023 at 10:12:

V bistvu je lih kot open world igra porazna. Side activities so bl tkotko, AI policije poraz, AI folka poraz, da res bl deluje kot kulisa kukr živ svet. Tud nič ni drugega za počet kakor samo streljanje in pretepanje. Aja, pa vožnja je bila tudi nezrihtana do enega leta kasneje.

 

Če delaš samo glavne misije pa tiste daljše side queste, pol je špil kr bomba. Kar ta špil nujno rabi je malo več odločitev med questi (eden prvih questov v špilu je res top kar se tega tiče in pol tega ni več) + boljše zamišljene tolpe, kaj lah z njimi počneš, a se pridružiš eni pa imaš potem beef z ostalimi, itd itd. Magar tud da ko se enkrat pridružiš enim, dobiš unique queste za to tolpo.

 

AI nasprotnikov so pa do neke mere že porihtali, to sem tud bil razočaran 3 leta nazaj.

Js sm takrat preigral vse side queste in main story. Kar se tiče scen v tistih main questih je špil res bomba in ima fantastične karakterje in voice actorje, ampak odločitev razen v 2 ali 3 questih praktično ni. Je res škoda ker tisti prvi quest je pa na nivoju tega kar imamo zdaj v Baldur's gate 3. Svet pa kot si rekel, neverjetno lep, mehansko pa na nivoju 20 let starih iger kot GTA San Andreas. Assassin's creedi imajo boljši open world kot pa Cyberpunk in to ti vse pove. Špil naj bi bil RPG pa se mi je zdel RDR2 bolj RPG kot C77. Je pa res škoda da jim niso dali še kakšni 2 leti, ker naletiš na določene momente ki so res briljantni

Povezava do prispevka

Ma preveč so obljubljal pa preveč keša je šlo v marketing, treba je blo dobit ves ta keš povrnjen nazaj, da lah zdej šraufajo špil.

 

Če bi jim ratalo, bi lah to bil eden najboljših špilov ever, ker ene stvari res delujejo, tko je pa zdej očitno, da v 4 letih takega projekta ne morš skupaj spacat, 4leta razvoja + 3 leta rihtanja + delanja na novem materialu. Če bi si lahko vzeli čas, bi jim v osmih letih ratalo, samo v temu primeru najverjetneje ne bi izdali špila za PS4, kar pa je njihov board zahteval kot nujo

Povezava do prispevka

Zajeban GOTY fajt bo letos

 

- RE 4 R za nek najširši krog glasov na vseh sistemih, legendarni špil, enako fenomenalen remake

 

- ZELDA TOTK za nintendofile in fane true open worlda, 96 metascore, baje še boljši kot neverjetni BOTW

 

- BG 3 za hardcore PC fotre in FRPjaše, eden najboljših cRPGjev ever made

 

- Armored Core 6 za From fane, ki želijo opozoriti da samo ena firma dela GOTY robo

 

- Starfield za xbox trolle

 

 

Jebeno bo, grem že kr zdej nakucat par fejk profilov

Povezava do prispevka
fric reče pred 2 urama:

Mn3 GOTY 2020. Never forget.:lol:

Slinch reče pred 56 minutami:

sej jaz sem pomoje tudi glasoval za tlou2

 

samo cp je bil pa close second :D 

Tbh, če je na PCju ob izidu imela tako malo bugov kot PS5 verzija leto kasneje, pol se sploh ne čudim. Meni je bila svetovna igra.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Drugače pa dobesedno nobena igra nima za burek letos proti BG3 imo.

RE4R mi je bila zakon in bi imela še največ šans, da se kurči, ampak vseeno je to čisto druga kategorija kvalitete imo.

Ostalo nima za pol pogriženega bureka (TOTK nisem igral, ampak o igri živa duša nič več ne govori zgolj par mesecev po izidu - zelo weak).

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 7 minutami:

Drugače pa dobesedno nobena igra nima za burek letos proti BG3 imo.

RE4R mi je bila zakon in bi imela še največ šans, da se kurči, ampak vseeno je to čisto druga kategorija kvalitete imo.

Ostalo nima za pol pogriženega bureka (TOTK nisem igral, ampak o igri živa duša nič več ne govori zgolj par mesecev po izidu - zelo weak).

 

E zanimivo, men sta pa RE 4 R in BG 3 isti tier. Pa verjetno bi mi bil Zeldič tudi, sam ga na srečo nisem igral :D

 

Res insane, v enem samem letu tri igrice ranga TLOU 2, RDR 2, Elden Ringa, Bloodborna,  RE 2 R, GTA 5, Zelda BOTW... noro.

Povezava do prispevka

Itak, da je fenomenalna igra, ampak je enostavno preveč ista kakor BOTW, da bi jo sploh štel za nagrado.

RE4R pa ima ful premalo contenta v primerjavi z Behemoth Gate 3.

 

Na splošno je težko primerjati, ker so tako različni žanri.

Mogoče bom spremenil mnenje, ko bom v Act 3 in mi bo vse štekalo, ker bo ribal Stipe State Drive.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 21 minutami:

Itak, da je fenomenalna igra, ampak je enostavno preveč ista kakor BOTW, da bi jo sploh štel za nagrado.

 

So se potrudili, da ni preveč isto. Bolj je problem to, da ni skos totalen šus v žilo (kot so ostali, ki sem jih naštel) in da je preprosto prevelik svet

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 9 urami:

Toliko je različnih informacij na netu.

 

A za DLC potrebuješ sploh base game igrati? CP2077 sem preigral do neke 3/5 potem pač obstal. 

Nekje sem bral, da svetujejo new game, ampak CP2077 osnovne zgodbe se mi ne da še enkrat. 

Se da new game in direktno v the Phantom Liberty? 


Isto kot v Witcherju. Igras lahko od starega sejva dalje, dlc se odklene nekje na cca polovici storje.

 

Ali pa zacnes s premade lvl20 characterjem direkt z dlc odklenjenim.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 10 urami:

Drugače pa dobesedno nobena igra nima za burek letos proti BG3 imo.

RE4R mi je bila zakon in bi imela še največ šans, da se kurči, ampak vseeno je to čisto druga kategorija kvalitete imo.

Ostalo nima za pol pogriženega bureka (TOTK nisem igral, ampak o igri živa duša nič več ne govori zgolj par mesecev po izidu - zelo weak).

Mah letos je res brutalno leto z špili tak, da se težko kateremkoli špilu očita, da ni par mesecov po izidu v spotlightu ali tema pogovora na twitterju/redditu/forumih med nefeni. Sej tudi počasi pride Spiderman 2 in bo pač to imelo ves spotlight.

 

Drugače pa ja sem tudi sam mnenja, da bo BG3 letos GOTY in tudi sam komaj čakam, da ga začnem igrati.

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...